کافی نت یار اطلاعیه استخدام ، ثبت نام های اینترنتی ، لینک های پرکاربرد

تکمیل ظرفیت در پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور آغاز شد

دسته بندی : کافی نت یار / اخبار و اطلاعیه ها

تکمیل ظرفیت در پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور آغاز شد

 با توجه به درخواست دانشگاه پیام نور مبنی بر تکمیل نشدن ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 1395 سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات مرحله تکمیل ظرفیت این رشته ها را اعلام کرد.
تمامی داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته های پذیرش صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور (اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1395 ثبت نام کرده یا نکرده اند) می توانند برای ثبت نام در رشته های تحصیلی اعلام شده به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور به نشانی: www.pnu.ac.ir مراجعه کنند.
داوطلبان می توانند از رشته های پذیرنده مطلع شوند و با مشخص کردن رشته مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارک اعلام شده و با توجه به موارد مربوط از تاریخ 24 مهر ماه تا 24 آبان ماه 95 به مرکز دانشگاهی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه کنند.
تمامی متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ 31 شهریورماه 95 دارای مدرک دیپلم کامل متوسطه نظام قدیم (دوره چهارساله) یا پیش دانشگاهی و یا کاردانی (فوق دیپلم) بوده باشند.
تبصره: در صورت امکان تشکیل کلاس برای نیمسال دوم سال تحصیلی 96-1395 از سوی مرکز آموزشی مورد تقاضا، آن دسته از داوطلبانی که حداکثر تا تاریخ 30 دی ماه 95 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی شوند، می توانند در رشته و یا رشته های تحصیلی مربوط متقاضی شوند.
تمامی داوطلبان باید در زمان ثبت نام از طریق مرکز آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت نام نسبت به پرداخت مبلغ 180 هزار ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
هر داوطلب منحصراً می تواند در یک گروه آزمایشی و یک کدرشته محل متقاضی شود. بدیهی است در صورت ثبت نام داوطلب در دو کدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی در بانک اطلاعات پذیرفته شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.
داوطلبان باید در زمان ثبت اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مرکز آموزشی درمورد کدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را به عمل آورند. بدیهی است پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.
تمامی متقاضیان «مرد» باید در زمان ثبت نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.
پس از انجام ثبت نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مرکز و یا واحد آموزشی که به آن مراجعه داشته اند) تلقی می شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.
تمامی پذیرفته شدگان باید به همراه تصویر دیپلم نظام قدیم و یا گواهی پیش دانشگاهی خود به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود را درخواست کنند و رسید آن را در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه دهند.
پذیرفته شدگان حتماً نام رشته و مرکز یا واحد آموزشی محل تحصیل خود را در دانشگاه پیام نور در فرم «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام کنند.
داوطلبان می توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی: www.sanjesh.org و یا با شماره تلفن گویای : 42163 (کد 021) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری کنند.


[بازگشت به صفحه نخست...]