کافی نت یار اطلاعیه استخدام ، ثبت نام های اینترنتی ، لینک های پرکاربرد

30 مهر آخرین مهلت ثبت نام مدیران کاروان های زائران پیاده رضوی

دسته بندی : کافی نت یار / اخبار و اطلاعیه ها

30 مهر آخرین مهلت ثبت نام مدیران کاروان های زائران پیاده رضوی

سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده رضوی گفت: مهلت ثبت نام مدیران کاروان های پیاده که قصد تشرف به مشهد الرضا (ع) در روزهای پایانی ماه صفر را دارند تا 30 مهر ماه تمدید شد.
 


حسین رضایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مدیران این کاروان ها باید نسبت به ثبت نام، تکمیل و ویرایش اطلاعات خود در سایت اینترنتی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده به آدرس www.zaerin8.ir در این مدت اقدام کنند.
وی اظهار کرد: مدیران کاروان هایی که طی سال گذشته در این سایت ثبت نام کرده اند نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و فقط باید گزینه کاروان 95 را فعال نمایند.
وی گفت: متقاضیان علاوه بر تکمیل فرم مشخصات فردی، پزشکی و کاروان، باید تصاویر مدارک مورد نیاز از جمله عکس، کارت ملی و شناسنامه خود را از طریق سایت بارگذاری نمایند.
رضایی افزود: طی هماهنگی انجام شده با معاونت هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی هر مدیر کاروان باید معرفی نامه ای از فرمانداری یا بخشداری، دهیاری یا یکی از ائمه جمعه و سازمان تبلیغات اسلامی و شورای هیات های مذهبی داشته باشد.
وی اظهار کرد: امکان پاسخ به سئوالات نیز به صورت صوتی و نوشتاری در سایت مزبور وجود دارد ضمن آنکه شماره تلفن 38558010 با پیش شماره 051 واحد فناوری اطلاعات این جمعیت از ساعت هشت تا 14 هر روز تا آخر ماه محرم آماده پاسخگویی است.
وی گفت: زائران پیاده نیز می توانند تا دهم آبان ماه امسال برای ثبت نام به سایت یاد شده مراجعه و کاروان خود را تعیین کنند.
رضایی ادامه داد: برای 110 هزار زائر پیاده که در سایت مزبور ثبت نام کرده باشند، امکان اسکان رایگان در مشهد در نظر گرفته شده است.
در روزهای پایانی ماه صفر سال گذشته 268 هزار زائر پیاده از شش محور وارد مشهد شدند.

 

ورود به سایت مروبطه استخدام / ثبت نام


[بازگشت به صفحه نخست...]