Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

آموزش اتصال شبیه ساز بلواستکس به اندروید استودیو Android Studio Run in BlueStacks

آموزش اتصال شبیه ساز بلواستکس به اندروید استودیو

 آموزش اجرای برنامه های اندروید استودیو در بلواستکس AndroidStudio BlueStacks App Player ، همان طور که میدانید برای اجرای برنامه های نوشته شده در محیط اندروید استودیو و خطایابی آن شما می بایست یا از شبیه ساز ها استفاده کنید و یا از یک Device واقعی . در این آموزش قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه برنامه های خود را در شبیه ساز قدرتمند BlueStacks اجرای و خطایابی کنید.

 

نرم افزار شبیه ساز BlueStacks یکی از بهترین قویترین شبیه های ساز موجود می باشد. در ابتدا شما این برنامه را نصب کنید. لینک دانلود جدیدترین نسخه آن را از [اینجا] میتوانید دریافت کنید. سپس برنامه را نصب و اجرا کنید.چندین نسخه در لینک فوق رو برای شما عزیزان قرار داده ایم که پیشنهاد ما نسخه جدید روت نشده است.

 

سراغ نرم افزار AndroidStudio رفته و آن را اجرا کنید. سپس طبق شکل زیر برنامه را Run کنید / کلید های Shift+F10

 پس از باز شده پنجره Select Deployment Target ، مشاهده می کنید که نرم افزار شبیه ساز BlueStacks به عنوان یک Device شناخته می شود و با کلیک بر روی دکمه OK برنامه در شبیه ساز نصب و اجرا خواهد شد. به همین راحتی ! اما اگر در این پنجره شبیه ساز شناخته نشد به محل نصب SDK رفته و در فولدر Platform-tools ، فایل adb.exe را اجرا کنید با اجرای این فایل امکان استفاده از شبیه ساز فراهم خواهد شد.

برای پیدا کردن فولدر SDK در محیط اندروید استودیو ، چند میانبر وجود دارد که یکی از آن ها منوی Tools ، زیر منو Android و آیتم SDK Manager است.

 سوالی داشتین در قسمت نظرات بپرسید.


لطفا رای دهید !
(2 رای 2 از 5)

telegram share

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود