لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : قالب بسیار زیبا هنرمند 2017

قالب فوق العاده زیبا 2017 عنوان برنامه : قالب بسیار زیبا هنرمند 2017
قیمت : 22,000 تومان
نوع فایل : سورس قالب

دراین مطلب قالب بسیار زیبا و فوق العاده رو برای شما عزیزان آماده کردیم ، که در هیچ سایتی تاکنون منتشر نشده است. افکت های جذاب با تکنولوژی Bootstrap و کتابخانه های جی کوئری زیبایی خاصی را به این قالب بخشیده است. این قالب بیشتر مناسب صفحات معرفی هنرمندان ، صفحات شخصی ، صفحات معرفی یک محصول خاص مانند بازی ، ترانه ، برنامه می باشد. تصاویر بکار برده شده در این قالب (احسان خواجه امیری) تنها جهت معرفی قالب می باشد . لذا این هنرمند اینگونه صفحه ای با طرح قالب ما ندارد. دمو و توضیحات بیشتر را در ادامه مطلب دنبال کنید...یک بازی جالب و ساده با استفاده از ماشین حساب Calculator

ماشین حساب یکی از ابزار های مهم دنیای امروز است که کار اصلی آن انجام محاسبات عددی است. ماشین حساب ها چند نوع دارند که ساده ترین نوع آن ها اعمال اصلی ریاضی مانند جمع،تفریق، ضرب و تقسیم را انجام می دهند. نوع دیگر ماشین حساب ها، ماشین حساب مهندسی است که با استفاده از آن می توانید بسیاری از توابع و محاسبات پیشرفته ریاضی خود را انجام دهید. اما امکانات ماشین حساب ها به همینجا ختم نمی شود، چرا که ماشین حساب های نوین در واقع یک رایانه‌ی کوچک است که امکانات گسترده و وسیعی همچون رسم نمودار و محاسبه انتگرال را برای شما انجام می دهد. ماشین حساب های فوق پیشرفته قیمت بسیار بالایی دارند.

دنیای ریاضی یک دنیای بی انتها و به هم پیوسته است، در ریاضیات بین اعداد ارتباط وجود دارد که در این پست قصد داریم یکی از این رابطه ها را با استفاده از ماشین حساب خدمت شما آشکار کنیم. این بازی ریاضی بر روی تمامی ماشین حساب ها حتی ماشین حساب های موبایل و اندروید هم قابل انجام می باشد. حتی شما می توانید این بازی را با محاسبات دستی نیز انجام دهید.در ادامه همراه ما باشید.

 

از ماشین حساب های قدیمی اطلاعی دارید؟ چرتکه های قدیمی از هزاران سال پیش و حتی امروز در بازار های محلی ایران م چین مورد استفاده قرار می گرفت. البته قبل از چرتکه وسیله‌ی دیگری با نام چوب خط هم وجود داشت. چرتکه ها حدود 4500 سال است که مورد استفاده مردم جهان قرار می گیرد.

 
انجام بازی ریاضی با ماشین حساب
برای انجام این بازی نیاز به یک عدد 7 رقمی دلخواه می باشد. قانون این بازی اینه که عددتون حتما 7 رقمی باشد.
اکنون یک عدد 7 رقمی دلخواه برای خود انتخاب کنید. به عنوان مثال ما عدد 4521782 را انتخاب کرده و مراحل زیر را انجام می دهیم:
مرحله اول: ابتدا سه رقم اول عدد دلخواه خود را وارد ماشین حساب کنید. (مثال: اگر عدد دلخواه شما 4521782 است، 452 را وارد ماشین حساب کنید)
مرحله دوم: سپس عدد وارد شده را در 80 ضرب کنید.
مرحله سوم: حاصل بدست آمده را با 1 جمع کنید.
مرحله چهارم: اکنون عدد بدست آمده را در 250 ضرب کنید.
مرحله پنجم: حاصل محاسبات مراحل قبل را با 4 عدد پایانی عدد دلخواه (در مثال ما 1782 می شود) جمع کنید.
مرحله ششم: یک بار دیگر 4 عدد پایانی را با حاصل جمع کنید.
مرحله هفتم: عدد 250 را از حاصل کم کنید.
مرحله هشتم: حاصل بدست آمده را تقسیم بر 2 کنید.

آیا این عدد همان عدد دلخواه شما که در ابتدا انتخاب کرده بودید نیست؟

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود