لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : برنامه فارسی مدیریت ترافیک اینترنت

مدیریت ترافیک مصرفی اینترنت برای اعضای خانواده

دانلود نرم افزار فارسی کنتور ترافیک مصرفی اینترنت Counter Download v1.0 Farsi این برنامه که توسط سایت کافی نتIR طراحی و برنامه نویسی شده است یک برنامه ساده ، کم حجم و
در عین حال کاربردی است که بیشتر به درد کسانی می خورد در منزل خود چند نفر از رایانه متصل به اینترنت استفاده می کنند و مشخص نیست که چه کسی اینترنت را تمام می کند !

در این برنامه که می توانید چند کپی از نسخه قابل اجرا بنام اعضای خانواده ایجاد کنید ، مقدار حجم مثلا دو گیگ و محدودیت زمانی ایجاد می کنید و کاربر با Start زدن کنتور خود میزان حجم مصرفی خود را ثبت می کند.آموزش تبدیل تاریخ تولد خود به تاریخ میلادی

تقویم و تاریخ رسمی ایران، هجری شمسی است که این تقویم بر پایه گاه شمار جلالی با مبدا هجری می باشد. هر یک سال در تقویم خورشیدی که معادل فارسی آن گاه شمار خورشیدی می باشد، برابر با ۳۶۵٫۲۴۲۱۹۸۷۸ روز است. مبدا تاریخ شمسی یا همون خورشیدی نیز سال هجرت پیامبر اسلام از مکه به مدینه است.برای ما ایرانیان به غیر از تقویم شمسی دو تقویم دیگر میلادی و قمری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال اگر قصد ساخت ایمیل یا ثبت نام در دیگر سایت های خدمات اینترنتی خارجی داشته باشید، نیاز است که تاریخ تولد خود را با فرمت میلادی در هنگام ثبت نام وارد کنید. برای تبدیل تاریخ تولد یا هر تاریخ دیگر از شمسی به میلادی یکسری ابزار های تبدیل کننده وجود دارد که ما در این پست قصد داریم یکی از آن ها را خدمت شما معرفی کنیم. با استفاده از این ابزار می توانید تاریخ شمسی را به میلادی، یا بالعکس تاریخ میلادی را به شمسی تبدیل کنید.در ادامه همراه ما باشید.

 

امروز و برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس نرم افزار کم حجم Date Converter را برای ویندوز خدمت شما معرفی می کنیم که در صورت لزوم می توانید از آن استفاده کنید.
برای این منظور ابتدا Date Converter را دانلود و اجرا کنید.
پس از دریافت برنامه را از حالت فشرده خارج کرده و آن را اجرا کنید.
 
آموزش تبدیل تاریخ با استفاده از برنامه Date Converter
پس از اجرا، محیط برنامه Date Converter به صورت زیر است. این برنامه از دو بخش تشکیل شده که قسمت بالایی آن نشانگر تاریخ میلادی و بخش پایین آن تاریخ شمسی است. این برنامه به صورت پیشفرض تاریخ روز را به شما نشان می دهد.

 

اما برای تبدیل تاریخ با استفاده از این برنامه کار بسیار دشواری را پیش روی ندارید. به عنوان مثال ما از قسمت پایین تاریخ را بر روی 1 شهریور سال 1370 تنظیم کرده ایم و برنامه بلافاصله معادل میلادی آن که 23 آگوست 1991 است را به ما نمایش داد.

اصطلاحات انگلیسی موجود در این برنامه:
Day: روز
Month: ماه
Year: سال

نکته: برای مشاهده تاریخ تولد خود به قمری می توانید از شناسنامه خود استفاده کنید.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود