لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : نرم افزار مدیریت کافی نت احسان

عنوان برنامه : مدیریت کافی نت احسان
قیمت : 90,000 ریال
نوع فایل : ستاپ (نصب کننده)

توضیحات مختصر : تسریع و سهولت در کار مدیران کافی نت ها ، محیطی ساده و دلچسب ، محاسبه میزان ساعات استفاده ، محاسبه فاکتور ارائه خدمات با قالب های متنوع ، کنترل کلاینت ها و...



فعال كردن قابليت Save Tabs هنگام خروج از مرورگر فايرفاكس

اگر شما هم از طرفداران مرورگر فايرفاكس هستيد حتما تا به حال  اين مرورگر را تهيه كرده ايد و از آن استفاده كرده‌ايد.همان طور كه حتما متوجه شده ايد در نسخه هاي جديد قابليت هاي بسياري به آن اضافه شده و همچنين سرعت آن نيز تا حد چشمگيري افزايش يافته و از نظر ظاهري نيز به شكل چشمگيري شبيه سريع ترين مرورگر حال حاضر يعني گوگل كروم شده است.اما در اين بين برخي قابليت هاي ضروري نيز به ظاهر حذف شده كه برخي كاربران را از اين بابت نگران كرده است.

يكي از اين موارد قابليت Save Tabs مي باشد كه هنگام خروج از مرورگر، ديگر سوالي تحت عنوان ذخيره كردن تب هاي باز از شما پرسيده نمي شود و فقط از شما مي خواهد تا اجازه خروج را صادر نماييد. اين قابليت از نظر بسياري از كاربران مي تواند كليدي و كاربردي باشد. مثلا زماني كه نياز داريد ويندوز را Restart نماييد يا مجبوريد كامپيوتر را خاموش نماييد ولي تب هاي بسياري وجود دارند كه آنها را مرور نكرده‌ ايد، مي توانيد از اين قابليت استفاده نماييد.
متاسفانه اين قابليت در اين نسخه هاي جديد فايرفاكس غيرفعال است. ولي مي توانيد با اين ترفند قابليت Save Tabs را مانند گذشته فعال كنيد و از آن در مواقع لزوم استفاده نماييد :

روش كار :
مرورگر Firefox  را باز نماييد.
در يك تب جديد عبارت about:Config را وارد نماييد تا بخش تنظيمات فايرفاكس باز شود.
در فيلد Filter عبارت browser.showQuitWarning وارد نماييد.
بر روي آن راست كليك كرده و گزينه Toggle را انتخاب نماييد يا بروي آن دابل كليك كرده تا مقدار آن به True تغيير پيدا كند.
حال هنگام خروج از فايرفاكس  سوالي تحت عنوان آيا مي خوايد تب هاي باز ذخيره گردد سوال مي شود.

0 ستاره
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود