لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : کرک همیشگی مدیریت دانلود IDM

کرک همیشگی دانلود منیجر IDM عنوان برنامه : کرک دائمی نرم افزار مدیریت دانلود IDM
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : اجرایی

توضیحات مختصر : یکی از مشکلات نرم افزار مدیریت دانلود IDM (InternetDownloadManager) از کار افتادن کرک های این برنامه به دلیل سرعت بروزرسانی آن است که کاربر از دست پیام های پیاپی جعلی بودن سریال کلافه می شود ! از یک طرف لایسنس سالیانه این برنامه حدودا 60000 تومان هزینه دارد ! شما دانلود و اجرای این کرک برای همیشه خیالتان راحت می شود.مدیریت همزمان چند کاربر در اینستاگرام Instagram

 

اینستاگرام از شبکه‌های اجتماعی معروفی است که این روزها بسیاری از کاربران ازجمله هنرمندان، ورزشکاران و... را به خود جذب کرده است. سهولت استفاده از این شبکه اجتماعی و اشتراک‌گذاری ساده و سریع تصاویر و ویدئوها به کمک آن موجب شده است تا برخی کاربران، این شبکه را برای تبلیغ سایت یا تجارت خود مورد استفاده قرار دهند.
متاسفانه تا چندی پیش اینستاگرام از قابلیت مدیریت همزمان چند کاربر پشتیبانی نمی‌کرد و کاربران مجبور بودند حساب‌های متعددی را برای مصارف شخصی، تجاری و تبلیغاتی خود ایجاد کنند و هربار نیز برای ارسال مطالب در هریک از حساب‌ها نیازمند ورود و خروج بین حساب‌های موردنظر بودند.

خوشبختانه بتازگی این قابلیت در اختیار کاربران قرار گرفته و شما می‌توانید براحتی بدون نیاز به ورود و خروج‌های متوالی، چند حساب کاربری را به‌طور همزمان با یک‌بار نصب اپلیکیشن اینستاگرام روی تلفن همراه خود مدیریت کنید.

1ـ پیش از هرچیز ‌باید مطمئن شوید اپلیکیشن اینستاگرام نسخه 15/7 یا بالاتر روی دستگاه شما نصب شده است و در صورتی‌که نسخه‌های قدیمی‌تر را مورد استفاده قرار می‌دهید ‌باید با مراجعه به اپ‌استور یا پلی‌استور عملیات به‌روزرسانی به آخرین نسخه را اجرا کنید.

2ـ پس از به‌روزرسانی به نسخه جدید به یکی از حساب‌های کاربری خود وارد شوید.

3ـ به پروفایل کاربری خود مراجعه کرده و در ادامه از بالا سمت راست روی آیکون چرخ‌دنده یا سه نقطه‌ عمودی فشار دهید تا صفحه تنظیمات نمایش داده شود.

4ـ صفحه را به پایین اسکرول کرده و روی گزینه‌ Add Account فشار دهید.

5ـ اکنون صفحه ورود برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید اطلاعات حساب کاربری دوم خود را وارد کنید تا عملیات ورود به این حساب کاربری نیز اجرا شود.

تعویض حساب‌های کاربری
1ـ پس از ورود موفقیت‌آمیز به چند حساب کاربری برای استفاده از هرکدام از حساب‌ها ‌باید به پروفایل حساب کاربری فعلی مراجعه کرده سپس روی نام کاربری به‌نمایش درآمده در بالای صفحه فشار دهید.

2ـ در ادامه با انتخاب هریک از حساب‌های کاربری به‌نمایش درآمده عملیات تعویض حساب کاربری بدون نیاز به نام کاربری و رمز عبور اجرا می‌شود.

حذف حساب‌های کاربری
1ـ برای حذف هریک از حساب‌های کاربری از مجموعه حساب‌های کاربری خود کافی است با استفاده از این روش، حساب کاربری موردنظر را فعال کنید سپس از بالا ـ سمت راست صفحه روی آیکون تنظیمات فشار دهید.

2ـ صفحه تنظیمات را به پایین اسکرول کرده و روی گزینه‌ Log out of فشار دهید.

3ـ با اجرای این مراحل، عملیات خروج از حساب کاربری اجرا شده و این حساب از حساب‌های کاربری فعال در اپلیکیشن خارج می‌شود.

0 ستاره
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود