لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

چگونه گروه های تلگرامی مشترک با یک کاربر را پیدا کنیم؟

امروز هم با یک ترفند تلگرامی دیگر با شما همراه هستیم. به هر حال ممکن است همه ی ما افرادی را در تلگرام خود داشته باشیم که برایمان مهم بوده و برای کسب جزئیات بیشتر در ارتباط با آنها مشتاق باشیم. یکی از این جزئیات می تواند گروه های مشترک شما با وی باشد. خوشبختانه تلگرام مدتی است قابلیتی را در اختیار کاربران قرار داده که با استفاده از آن می توانید مشاهده کنید در چه گروه های مشترکی با یک شخص عضو هستید. البته علت رفتن به سراغ این قابلیت تنها به مورد مثال زده در بالا محدود نشده و ممکن است بنا بر دلایل مختلفی به آن نیاز پیدا کنید. ویژگی مشاهده گروه های مشترک (Groups in common) هم در اپلیکیشن موبایلی تلگرام و هم در نسخه دسکتاپ این پیام رسان در دسترس کاربران قرار دارد و در ادامه ی مطلب به شرح نحوه ی استفاده از آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

 پیدا کردن و دسترسی به این قابلیت کاربردی بسیار راحت تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید، فقط شاید تاکنون بدان توجه نکرده باشید. بدین منظور در نسخه موبایلی کافیست ابتدا با ضربه زدن روی کاربر موردنظر به صفحه ی پروفایل وی رفته و در پایین صفحه روی گزینه ی Groups in common ضربه بزنید. حال صفحه ی دیگری باز خواهد شد که گروه های مشترک شما با این شخص را مشاهده خواهید کرد و با ضربه زدن روی هر گروه می توانید مستقیماً وارد آن شوید.

توجه داشته باشید که اگر گزینه ی بالا را در صفحه ی پروفایل کاربر موردنظر خود مشاهده نمی کنید بدین معنی است که در هر هیچ گروهی عضو نیستید که وی هم حضور داشته باشد.

مشابه همین کار در نسخه ی دسکتاپ پیام رسان تلگرام نیز قابل اجرا است. کافیست در آنجا هم ابتدا وارد صفحه ی پروفایل کاربر موردنظر خود شده و سپس در زیر قسمت Shared media بر روی گزینه ی group in common کلیک کنید.

حال در صفحه ی بعد لیستی از گروه های مشترک خود با وی را مشاهده خواهید کرد که با کلیک روی هرکدام می توانید به صفحه چت گروه مربوطه وارد شوید.

 


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود