لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : غیرفعال سازی آپدیت های ویندوز 10

عنوان برنامه : غیرفعال سازی آپدیت های خودکار ویندوز 10
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : ستاپ(نصب کننده)

توضیحات مختصر : یکی از مشکلات کاربران خصوصا کاربران ایرانی قابلیت جدیدی است که در ویندوز 10 قرار داده شده و آن هم قابلیت  بروزرسانی خودکار آپدیت های ویندوز 10 می باشد. آپدیت ها در پس زمینه ویندوز بدون اطلاع کاربر دانلود می شود و امکان غیرفعال سازی آن در ویندوز فراهم نشده که موجب مصرف زیاد پهنای باند اینترنت می شود ، برای همین در این مطلب از سایت کافی نت IR نرم افزار کم حجم و کاربردی را به شما معرفی می کنیم که براحتی آپدیت خودکار ویندوز 10 را غیر فعال نمایید.آموزش بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام Instagram

آموزش بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام Instagram

دلایل مختلفی وجود دارد که شما به هک شدن اکانت اینستاگرام خود شک کنید. به عنوان مثال ممکن است وقتیکه به بخش پست های لایک شده در اینستاگرام مراجعه کنید مشاهده کنید پست هایی لایک شده اند که روحتان نیز از آنها خبردار نبوده است! اینگونه فعالیت های مشکوک تنها به همین لایک کردن محدود نشده و سایر بخش های اینستاگرام همچون کامنت گذاری یا فالو کردن های ناخواسته را نیز در بر می گیرد. با این حال، این خوشبینانه ترین حالت هک شدن است و موضوع وقتی جدی می شود که فرد هکر، رمز عبور حساب یا آدرس ایمیل متصل به آن را نیز تغییر داده باشد. در اینصورت وقتی برای ورود به حساب اینستاگرام خود تلاش می کنید ناموفق خواهید بود و امکان دسترسی به آن فراهم نمی شود. اما این بدین معنی نیست که اکانت خود را برای همیشه از دست داده اید. در ادامه ی مطلب به شرح کامل بازیابی اکانت هک شده در تمام حالات ممکن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

فعالیت های مشکوک در حساب اینستاگرام
اگر همانطور که در ابتدای مطلب نیز گفتیم احساس می کنید که فعالیت های مشکوکی در حساب اینستاگرام شما صورت می گیرد، به عنوان مثال پست های ناخواسته ای به اشتراک گذاشته می شوند، از جانب شما کامنت های مختلفی منتشر می شود و این دست از مسائل، می توانید به آسانی از دو طریق زیر به حل مشکل بپردازید :

رمز عبور حساب خود را تغییر داده (برای مشاهده آموزش کلیک کنید) یا یک ایمیل ریست کردن پسورد به خودتان ارسال کنید (برای مشاهده آموزش کلیک کنید)
دسترسی تمام سرویس های جانبی به حساب اینستاگرام خود را قطع کنید (برای مشاهده آموزش کلیک کنید)

هک شدن حساب اینستاگرام
اگر قادر به دسترسی به حساب خود هستید :
اگر در حال حاضر می توانید به حساب خود وارد شوید و بدان دسترسی دارید، کافیست روش های زیر را برای مقابله با فرد هکر به کار گیرید :
    رمز عبور اکانت خود را تغییر داده (برای مشاهده آموزش کلیک کنید) یا یک ایمیل ریست پسورد به خودتان ارسال کنید (برای مشاهده آموزش کلیک کنید).
    اتصال تمام سرویس های جانبی به حساب اینستاگرام خود را قطع کنید (برای مشاهده آموزش کلیک کنید).
    قابلیت تایید هویت دو مرحله ای را برای افزایش امنیت حساب خود به فعال نمایید (برای مشاهده آموزش کلیک کنید).

اگر هم اکنون نمی توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید :
اما اگر فرد هکر، هک خود را به صورت کامل انجام داده باشد و امکان دسترسی شما به حساب تان را مسدود کرده باشد می توانید از اینستاگرام درخواست کنید تا به بررسی وضعیت مربوطه پرداخته و اکانت شما را از دست وی خارج کند. بدین منظور مراحل زیر را دنبال نمایید :

۱- اپلیکیشن Instagram را بر روی دستگاه اندرویدی یا آی او اس خود اجرا کنید.
۲- در صفحه ی ورود و زیر قسمت Log In بر روی گزینه ی Get help signing in ضربه بزنید.
۳- در اسمارت فون های اندرویدی بر روی گزینه ی Use Username or Email ضربه زده و سپس در فیلد متنی موجود در صفحه آدرس ایمیل یا نام کاربری اکانت خود را وارد کنید. در آی او اس نیز به صورت مستقیم فیلد مربوطه یعنی وارد کردن ایمیل یا یوزرنیم را مشاهده خواهید کرد.

 

۴- بر روی آیکون فلش راست () در بالا سمت راست صفحه ضربه بزنید تا وارد صفحه ی بعد شوید.
۵- در اندروید بر روی گزینه ی Don't have access to any of these? یا Need more help? در پایین صفحه ضربه بزنید. اما در آی او اس زیر قسمت Send Login Link بر روی گزینه ی Other issues? ضربه بزنید.

توجه : اگر فکر می کنید که آدرس ایمیل یا نام کاربری حساب شما تغییر داده شده، همین مراحل را یکبار با آدرس ایمیل و یکبار با یوزرنیم امتحان کنید.

 

۶- حال می توانید به ثبت درخواست خود بپردازید. بدین منظور در فیلد نخست یعنی Signed up Email ابتدا ایمیلی که با آن اکانت اینستاگرام خود را ساخته اید وارد کنید. اگر بعدها نیز ایمیل متصل به حساب را تغییر نداده اید کافیست تیک گزینه ی Same as signup email را فعال کنید تا فیلد بعدی نیز بصورت خودکار تکمیل گردد. در قسمت بعد نوع حساب خود را از میان گزینه های زیر انتخاب نمایید :

    حساب تجاری یا مربوط به یک برند خاص (Company or brand account)
    حساب شخصی حاوی عکس هایی از خودتان (Personal account with photos of me)
    حساب شخصی بدون عکس های خصوصی از خودتان (Personal account without photos of me)

در قسمت بعد نیز از آنجایی که اکانت تان هک شده است گزینه ی My account was hacked را انتخاب نمایید. و اما در فیلد متنی آخر هر جزئیاتی که در ارتباط با حساب شما است را شرح دهید تا اعتماد اینستاگرام به اینکه حساب مربوطه متعلق به خودتان است را جلب کنید. همانطور که مشخص است به زبان انگلیسی!

۷- در آخر برای ثبت درخواست رفع هک حساب بر روی دکمه ی Submit Request ضربه بزنید.

 

حال باید منتظر بمانید تا اینستاگرام نسبت به بررسی حساب شما اقدام کرده و نتیجه را به شما اطلاع دهد. بدون شک هر چه جزئیات شرح داده شده بیشتر باشد احتمال اینکه اینستاگرام به هک شدن اکانت پی ببرد و آن را به شما بازگرداند نیز بیشتر خواهد شد.

به عنوان یک نکته ی اضافه اما بسیار کاربردی باید بگوییم وقتیکه شخصی آدرس ایمیل متصل به حساب شما را تغییر بدهد، یک پیام نیز به ایمیل قبلی ثبت شده در اکانت ارسال می شود. حال شما می توانید با مراجعه به این ایمیل و کلیک روی گزینه ی Secure Account در داخل آن، مشخص کنید که تغییر ایمیل مربوطه توسط شما انجام نگرفته و به راحتی هر چه تمام اکانت خود را پس بگیرید.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود