لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی

دانلود نرم افزار اقساط و سود وام های بانکی

دانلود نرم افزار محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی در ادامه نرم افزار های فارسی و کاربردی ، برنامه ای محاسبه گر اقساط و بهره وام های بانکی رو برای شما طراحی کردیم. این برنامه با توجه به میزان مبلغ وام درخواستی و درصد سود و همچنین مدت زمان بازپرداخت با فرمول جدید بانک ها ، اقساط ماهیانه به همراه بهره کل وام را برای شما محاسبه و نمایش میدهد. این برنامه همچنین جهت مقایسه اقساط ، محاسبه با فرمول گذشته را نیز دارد. پیشنهاد می کنم این برنامه را به آرشیو نرم افزارهای ویندوز خود اضافه کنید. چرا که ممکن در آینده شما و یا اقوام نزدیکتان بخواهند وام بگیرند.مدیریت تصاویر سایت‌ها در فایرفاکس

 مدیریت تصاویر سایت‌ها در فایرفاکس

نمایش تصاویر در مرورگر فایرفاکس

 

دلایل متعددی می‌تواند وجود داشته باشد که بخواهید نمایش تصاویر موجود در وبسایت‌ها را غیرفعال کنید.به‌عنوان مثال ممکن است سرعت دسترسی به اینترنت برای شما ضعیف باشد و صرفا به متون مقالات، اخبار یا... در سایت‌های مختلف نیاز داشته باشید.

 

همچنین ممکن است برای صرفه‌جویی در ترافیک اینترنتی خود بخواهید نمایش تصاویر را در مرورگر غیرفعال کنید و فقط از محتوای متنی ذخیره شده در صفحات بهره‌مند شوید. عدم نمایش تصاویر در مرورگر هر دلیلی که داشته باشد براحتی و با یک ترفند در مرورگر فایرفاکس قابل اجرا است. به کمک این ترفند می‌توانید مرورگر فایرفاکس را برای شرایطی که قصد دارید تصاویر نمایش داده نشود انتخاب کنید و دیگر مرورگرها را در شرایط عادی مورد استفاده قرار دهید.

 
تصاویر در مرورگر فایرفاکس به سه شکل مختلف قابلیت نمایش دارند که عبارتند از:
• نمایش تمام تصاویر عدم نمایش تمام تصاویر
• نمایش تصاویر مرتبط با سایت مربوطه
• عدم‌نمایش تصاویر فراخوانی شده از دیگر سایت‌ها

 
برای اعمال تغییرات روی تنظیمات مرورگر کافیست از این روش کمک بگیرید:
مرورگر فایرفاکس را اجرا کرده و پس از تایپ عبارت аbout:config در نوار آدرس، کلید اینتر را فشار دهید.
در صفحه به‌نمایش درآمده گزینه I accept the risk را کلیک کنید.


در کادر جست‌وجو عبارت زیر را وارد کرده و کلید اینتر را فشار دهید:

permissions.default.image یکی از گزینه‌های موجود در فهرست نتایج دقیقا مشابه گزینه جست‌وجو شده و با مقدار 1 از نوع integer خواهد بود. روی آن دوبار کلیک کرده و مقدار دلخواهتان را از بین مقادیر 1 و 2 و 3 وارد کنید. (عملکرد هریک از این مقادیر پیش از اجرای مرحله 1 شرح داده شد)

با کلیک روی ok تغییرات را ذخیره کرده و مرورگر را ببندید و آن را دوباره اجرا کنید تا تغییرات اعمال شود.

 
نکته: به‌عنوان مثال چنانچه مقدار 2 را وارد کنید با اجرای مجدد مرورگر و مراجعه به سایت‌های دلخواه خود مشاهده خواهید کرد که نمایش همه تصاویر در مرورگر غیرفعال شده است.

منبع:jamejamonline.ir

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود