لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار

دانلود نرم افزار اوقات شرعی برای کامپیوتر

دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار برای کامپیوتر Negarapp v2.01 یک نرم افزار کاربردی و مفید که اوقات شرعی کلیه استان ها و بیش از 365 شهر را محاسبه می کند. از امکانات جالب این نرم افزار قابلیت پخش قرائت قرآن و دعا ، قبل و بعد از اذان می باشد قابلیتی که در هیچ کدام نرم افزار های مشابه وجود ندارد. بیش از 15 فایل صوتی اذان و قرائت قرآن نیز در نرم افزار گنجانده شده که کاملا با یکدیگر هماهنگ است یعنی بلافاصله پس از پایان قرائت قرآن ، فایل اذان پخش می گردد. لازم به ذکر است که در صورت تمایل می توانید فایل های دلخواه خود را جایگزین فایل های پیش فرض کنید.


وبگردی در شب

 وبگردی در شب smartphone night

در این حالت نور صفحه‌نمایش کاهش می‌یابد و در مواردی نور آبی که در شب مضر است

 

یکی از امکاناتی که سیستم‌عامل دستگاه‌های هوشمند و رایانه‌های خانگی به آن مجهز هستند، تم تاریک یا حالت شب است. در این حالت نور صفحه‌نمایش کاهش می‌یابد و در مواردی نور آبی که در شب مضر است و روی خواب شما تاثیر می‌گذارد نیز حذف می‌شود. این حالت در سیستم‌عامل مفید است، اما گاهی مشغول وبگردی هستید و تمایل دارید مطالعه محتوای موجود در صفحات وبسایت را به وضعیت مناسب در حالت شب تغییر دهید.

 

در این شرایط علاوه بر کاهش نور صفحه یا حذف نور آبی باید زمینه سفید و متن مشکی روی آن به حالت معکوس تغییر رنگ دهند و دیگر رنگ‌ها نیز به همین ترتیب تغییر کنند تا سایت موردنظر به یک صفحه آماده مطالعه در شب تبدیل شود. اگر می‌خواهید این وضعیت را بسادگی روی مرورگرهای کروم و فایرفاکس فعال کنید کافی است از این روش استفاده کنید:

 
به این سایت مراجعه کرده و با توجه به نام مرورگر خود روی یکی از گزینه‌های Dark Reader for Chrome یا Dark Reader for Firefox کلیک کنید:
 http://darkreader.org/

 


پس از کلیک روی گزینه مربوطه، افزونه به‌نمایش درآمده را روی مرورگر نصب کنید.

به سایت موردنظر مراجعه کرده و با کلیک روی آیکون افزونه که در سمت راست نوار آدرس نمایش داده می‌شود، حالت تاریک یا روشن را فعال کرده و در صورت نیاز، پارامترهای موجود برای تنظیم بیشتر روشنایی، کنتراست و... را نیز تغییر دهید.

منبع:jamejamonline.ir

0 ستاره
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود