لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

وبگردی در شب

 وبگردی در شب smartphone night

در این حالت نور صفحه‌نمایش کاهش می‌یابد و در مواردی نور آبی که در شب مضر است

 

یکی از امکاناتی که سیستم‌عامل دستگاه‌های هوشمند و رایانه‌های خانگی به آن مجهز هستند، تم تاریک یا حالت شب است. در این حالت نور صفحه‌نمایش کاهش می‌یابد و در مواردی نور آبی که در شب مضر است و روی خواب شما تاثیر می‌گذارد نیز حذف می‌شود. این حالت در سیستم‌عامل مفید است، اما گاهی مشغول وبگردی هستید و تمایل دارید مطالعه محتوای موجود در صفحات وبسایت را به وضعیت مناسب در حالت شب تغییر دهید.

 

در این شرایط علاوه بر کاهش نور صفحه یا حذف نور آبی باید زمینه سفید و متن مشکی روی آن به حالت معکوس تغییر رنگ دهند و دیگر رنگ‌ها نیز به همین ترتیب تغییر کنند تا سایت موردنظر به یک صفحه آماده مطالعه در شب تبدیل شود. اگر می‌خواهید این وضعیت را بسادگی روی مرورگرهای کروم و فایرفاکس فعال کنید کافی است از این روش استفاده کنید:

 
به این سایت مراجعه کرده و با توجه به نام مرورگر خود روی یکی از گزینه‌های Dark Reader for Chrome یا Dark Reader for Firefox کلیک کنید:
 http://darkreader.org/

 


پس از کلیک روی گزینه مربوطه، افزونه به‌نمایش درآمده را روی مرورگر نصب کنید.

به سایت موردنظر مراجعه کرده و با کلیک روی آیکون افزونه که در سمت راست نوار آدرس نمایش داده می‌شود، حالت تاریک یا روشن را فعال کرده و در صورت نیاز، پارامترهای موجود برای تنظیم بیشتر روشنایی، کنتراست و... را نیز تغییر دهید.

منبع:jamejamonline.ir


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود