لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : نرم افزار مدیریت کافی نت احسان

عنوان برنامه : مدیریت کافی نت احسان
قیمت : 90,000 ریال
نوع فایل : ستاپ (نصب کننده)

توضیحات مختصر : تسریع و سهولت در کار مدیران کافی نت ها ، محیطی ساده و دلچسب ، محاسبه میزان ساعات استفاده ، محاسبه فاکتور ارائه خدمات با قالب های متنوع ، کنترل کلاینت ها و...

پنهان‌سازی اطلاعات شخصی در واتس‌اپ WhatsApp

پنهان‌سازی اطلاعات شخصی در واتس‌اپ

برنامه واتساپ

 

کاربران زیادی دوست دارند در فضای مجازی دیده شوند و از هر روشی برای رسیدن به این هدف کمک می‌گیرند. بخش‌هایی همچون تصویر پروفایل یا شرح مختصر در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان همچون واتس‌اپ نیز یکی از روش‌های دیده شدن برای این دسته از کاربران به‌شمار می‌رود و در آن می‌توانند معرفی مختصری از خود داشته باشند. در نقطه مقابل گاهی نیز کاربرانی مشاهده می‌شوند که همواره دوست دارند در فضای مجازی مخفی بمانند و اطلاعات هویتی یا شخصیتی خود را هیچ جا منتشر نکنند.


این کاربران همواره دنبال این هستند که تصویر پروفایل خود را خالی بگذارند یا متن شرح مختصر مربوط به معرفی خود را ثبت نکنند یا با ثبت موارد غیر، خود را پشت نقاب‌هایی مخفی نگه‌دارند. اگر شما نیز جزو دسته دوم هستید و می‌خواهید اطلاعات هویتی خود را برای همه یا صرفا برای غریبه‌ها مخفی کنید انجام این کار در پیام‌رسان واتس‌اپ براحتی امکان‌پذیر است.


در ادامه دو ترفند برای پنهان‌سازی شرح مختصر و تصویر پروفایل را به شما معرفی می‌کنیم:
اپلیکیشن واتس‌اپ را در دستگاه هوشمند خود اجرا کنید. (مراحل کار باتوجه به سیستم‌عامل اندروید شرح داده شده است)

از بالا سمت راست روی منوی اصلی که با سه نقطه مشخص شده فشار دهید.

روی گزینه settings فشار دهید و در ادامه گزینه Account را انتخاب کنید.

روی گزینه Privacy فشار دهید.

پنهان‌سازی اطلاعات در واتس‌اپ

 

موارد Last seen و Profile Photo و About به ترتیب برای نمایش آخرین وضعیت آنلاین بودن شما در پیام‌رسان، تصویر پروفایل شما و شرح مختصری از شما هستند. با فشار هر یک از این گزینه‌ها و انتخاب گزینه Nobody این اطلاعات از دید همه کاربران پنهان خواهد ماند. همچنین با انتخاب گزینه My Contacts نمایش اطلاعات به مخاطبان شما محدود می‌شود.

 
منبع:jamejamonline.ir

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود