لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
Schwan Talghi Umbrella

آموزش تصویری ساخت پرتره روزنامه ای در فتوشاپ

آموزش ساخت پرتره روزنامه ای در فتوشاپ

به گزارش سایت کافی نت امروز با موضوع ” چگونه در فتوشاپ پرتره روزنامه ای بسازیم” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

امروز برای آن دسته از افرادی که به برنامه فتوشاپ علاقه دارند یک اموزش فوق العاده آماده کردیم. در واقع اموزش امروز ما برگرفته از یک ویدئو در سایت phlearn می باشد که به دلیل استقبال زیاد از این ویدئو آموزش و همچنین داشتن مخاطب زیاد سعی کردیم این ویدئو زیبا را برای شما آپلود کرده و در سایت کافی نت منتشر کنیم.

شما به کمک این آموزش ویدئویی که در واقع یک کلیپ 14 دقیقه ای می باشد میتوانید به راحتی عکس مورد نظر خود را به یک پرتره روزنامه ای تبدیل کنید. درواقع تصاویر خود را می توانید به گونه ای افکت گذاری و ویرایش کنید که به پرتره روزنامه ای تبدیل شود. این آموزش دارای کیفیت بالایی می باشد که کافی است شما به استفاده از ابزار هایی که در این ویدئو استفاده می شود توجه کنید و به راحتی از آن الگو گرفته و آن را اجرا کنید. این آموزش برای آن دسته از افرادی که فقط و فقط تا حدودی با برنامه فتوشاپ آشنایی دارند نیز مناسب است و شما می توانید به راحتی به نتیجه مطلوب برسید.

 

نکات :اگر ویدئو کیفیت کافی برای آموزش را نداشت و قابل فهم نبود به ما اطلاع دهید تا آموزش تصویری آن را تهیه کنیم.
همچنین اگر به نتیجه رسیدید حتما عکسی را که پرتره روزنامه ای تبدیل کردید برای م ارسال کنید تا در سایت نمایش دهیم ( البته عکس های شخصی ارسال نکنید) عکس هایی همانند طبیعت و حیوانات.

 

عکس قبل از تبدیل به پرتره روزنامه ای :

 عکس تبدیل به پرتره روزنامه ای :

 

 

ویدئو آموزشی :

 لینک دانلود ویدئو

 

منبع: bamabiamooz.com


لطفا رای دهید !
(2 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود