Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper

رفع مشکل زیرنویس فارسی در POTPlayer

رفع مشکل زیرنویس فارسی در POTPlayer

احتمالا تاکنون برای شما نیز پیش آمده که در هنگام پخش یک فیلم اصلی با زیرنویس آن به مشکل برخوردید و همانند تصویر فوق ، متن زیرنویس ناخوانا است ! در صورتی که پلیر شما POTPlayer است در این مطلب از سایت کافی نتIR قصد داریم نحوه رفع این مشکل را در این پلیر توضیح دهیم. در ابتدا نسخه جدید POTPlayer را دانلود کنید. برای دانلود آن اینجا کلیک کنید. پس از نصب نسخه جدید ، پلیر را اجرا کرده و وارد تنظیمات آن شوید. برای وارد شدن به تنظیمات میتوانید از کلید میانبر F5 استفاده کنید.

 وارد بخش تنظیمات شوید در تنظیمات وارد بخش “Subtitle” شوید.در بخش تنظیمات زیرنویس به تب “Font Style” یا "سبک فونت" بروید.

در بخش “Font Style” بر روی کادر مقابل عبارت “Charset” یا "مجموعه نویسه" کلیک کنید و گزینه ی “Arabic” را انتخاب نمایید. طبق تصویر زیر و همچنین در این بخش میتوانید فونت، رنگ، اندازه، و در کل حالت نمایش زیر نویس ها را به شکل دلخواهتان در بیاورید.

هم اکنون گزینه ی“Apply” را کلیک کنید تا تنظیمات اعمال شوند و سپس با فشردن کلید “Esc” از تنظیمات خارج شوید. با انجام این تنظیمات زیرنویس به شکل صحیح نمایش داده خواهد شد. امیدوارم این آموزش مورد توجه شما کاربران قرار گرفته باشد.


لطفا رای دهید !
(6 رای 5 از 5)

telegram share

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود