Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper

دانلود والپیپر تقویم سال 2018 میلادی

دانلود والپیپر تقویم سال 2018 فوق العاده زیباعنوان برنامه : دانلود والپیپر تقویم سال 2018
قیمت : 1400 تومان
نوع فایل : والپیپر JPG

دانلود تقویم سال 2018 میلادی در قالب والپیپرهای بسیار زیبا HD Calendar Wallpaper 2017 در این مطلب مجموعه تقویم 2018 رو در قالب موضوع تقویم رویایی 2018 شامل 12 والپیپر تقویم با کیفیت عالی Full HD با پس زمینه طبیعت و منظره های فانتزی فوق العاده زیبا که نمونه تصویر آن را در ادامه مطلب مشاهده می کنید آماده کردیم.

دانلود طرح لایه باز PSD تقویم مدرن 1397

طرح لایه باز تقویم مدرن 1397عنوان برنامه : طرح لایه باز تقویم مدرن 1397
قیمت : 35000 تومان
نوع فایل : Psd فتوشاپ قابل ویرایش

در این مطلب ، طرح لایه باز تقویم های مدرن که در سایت با موضوع والپیپرهای بازی منتشر شده است را برای شما آماده کردیم که با استفاده از آن میتوانید طرح هایی متفاوت با آنچه که تاکنون در دیگر سایت ها منتشر شده است را طراحی و چاپ کنید.

بسیاری از سایت ها ، طرح های لایه باز خود را ارائه نمی کنند که در سال های آتی طرح های منحصر به فردی داشته باشند. اما با توجه به سلیقه های مختلف ما طرح لایه باز این تقویم ها آماده کردیم که بتوانید آن ها را بر روی والپیپرهای دلخواه خود قرار دهید و یا استفاده تجاری داشته باشید.

دانلود طرح لایه باز PSD تقویم سال 1397

طرح لایه باز تقویم 1397عنوان برنامه : طرح لایه باز تقویم 1397
قیمت : 15000 تومان
نوع فایل : Psd فتوشاپ قابل ویرایش

با انتشار طرح های بسیار زیبا از تقویم سال 1397 در قالب والپیپرهای متنوع اینبار طرح لایه باز (psd) و با کیفیت بسیار بالا این تقویم ها رو که بصورت اختصاصی توسط کافی نت IR طراحی شده است رو برای شما عزیزان آماده کردیم. که براحتی می توانید آن را با برنامه های ویرایش عکس (فتوشاپ) به دلخواه خود ویرایش نمایید.

که با استفاده از آن می توانید انواع تقویم در قالب های مختلف تقویم رومیزی ، پوستر ، سالنامه و... با آرم شرکت خود چاپ نمایید.

خرید آنلاین چتر بارانی شفاف

چتر شفاف ساخت کره جنوبی

همانطور که می دانید چترهای چینی اتوماتیک بنا به کاربردی که دارند خیلی زود خراب می شوند به همین جهت فروشگاه کافی نت اقدام به عرضه چترهای شفاف باکیفیت کرده است که از لحاظ کیفیت در رده اول جهان قرار دارد.

طرح لایه باز عنوان سال 1396

شعار سال 1396

دانلود طرح لایه باز PSD بنر شعار سال 1396 اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ضمن تبریک عید ایرانی نوروز به همه ایرانیان عزیز به همین مناسبت طرح بسیار زیبا از مقام معظم رهبری و عنوان سال 1396 سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال رو با کیفیت بسیار بالا و فرمت psd برای شما عزیزان آماده کریم که امیدوارم مورد قرار بگیرد.نامه یاهو مسنجر برای اندروید Yahoo! Messenger

طرح PSD بنر امر به معروف و نهی از منکر

طرح لایه باز بنر امر به معروف و نهی از منکر عنوان برنامه : طرح لایه باز PSD بنر امر به معروف و نهی از منکر
قیمت : 3700 تومان
نوع فایل : فتوشاپ لایه باز PSD

در این مطلب طرح لایه باز بنر بسیار زیبا از مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان در خصوص امر به معروف و نهی از منکر را برای شما عزیزان آماده کردیم. این بنر بصورت افقی و با کیفیت بسیار بالا طراحی شده است و در هر اندازه ای بصورت افقی (مستطیل) قابل چاپ است. برای کاهش حجم فایل جهت دانلود بصورت Rar فشرده شده است که با استفاده از برنامه WinRar می توانید آن را از حالت فشرده خارج نمایید. متن استفاده شده در بنر از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نهی از منکر بصورت تذکر لسانی است که نمای کلی بنر در ادامه مطلب قابل مشاهده است. این طرح بصورت اختصاصی توسط سایت کافی نتIR طراحی شده است.

مدل های آرایشی بهداشتی ویژه تبلیغات

دانلود تصاویر گرافیکی ویژه تبلیغات محصولات آرایشی و بهداشتیعنوان برنامه : طرح های گرافیکی از مدل های آرایشی بهداشتی
قیمت : 40,000 ریال
نوع فایل : سورس کد سی شارپ

توضیحات مختصر : بیش از 120 تصویر با کیفیت بالا از طرح های گرافیکی مدل های زیبا ویژه برندهای تبلیغاتی محصولات آرایشی و بهداشتی.

والپیپرهای زیبا از تقویم سال 2017

والپیپرهای زیبا از تقویم سال 2017عنوان برنامه : والپیپرهای زیبا تقویم سال نو میلادی2017
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : تصویر JPG با کیفیت

توضیحات مختصر : در این مطلب مجموعه تقویم سال 2017 میلادی رو در قالب موضوع تقویم رویایی 2017 شامل 12 والپیپر تقویم با کیفیت عالی Full HD با پس زمینه گل های زیبا و فانتزی که نمونه تصویر آن را بالا مشاهده می کنید آماده کردیم.