لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

آموزش سریع مکالمه زبان کره ای و چینی

آموزش مکالمه سریع زبان کره ای ، آموزش مکالمه زبان چینی

آموزش سریع مکالمه زبان کره جنوبی و چینی با بهترین روش یادگیری شنیدن و تکرار کردن اگر شما هم با دیدن دراماهای کره ای و یا چینی و یا موسیقی های این دو کشور به زبان آن ها علاقمند شده اید اما وقت کافی نداشته باشید، یا اگر موسسه های زبان از خانه یا محل کارتان خیلی دور باشند یا هزینه های شان خیلی زیاد باشد ما در مطلب از سایت کافی نت IR شما را با یک متد قدیمی و اثبات شده جهت یادگیری سریع زبان کره ای و چینی آشنا میکنیم. بچه‌ها خوب می‌دانند که بهترین روش یادگیری زبان چیست. هنگامی‌ که یک خانواده به کشور کره و یا چین می‌رود، بچه‌ها خیلی زودتر زبان را فرامی‌گیرند. آن‌ها سخن نمی‌گویند مگر اینکه صحبت های دیگران را خیلی زیاد شنیده باشند. این روش شگفت‌انگیز است! به‌عنوان یک بزرگ‌سال شما نیز بایستی زبان کره ای و یا چینی و در کل هر زبانی را را به روش طبیعی خود ((همانند بچه‌ها)) یاد بگیرید.

آموزش اجرای دو زیرنویس همزمان

two subtitle in the same time

دانلود فیلتر اجرای دوزیرنویس همزمان در K-Lite Codec Pack در بسیاری از سایت جهت اجرای دو زیرنویس همزمان نرم افزار های KM Player و یا VLC Player را توضیح داده اند. اما همان طور که میدانید این برنامه ها خصوصا KM PLayer مشکلات زیادی در پخش ویدئوها و همچنین پشتیبانی از Charset های زیرنویس دارد. اما مدیا پلایر کلاسیک K-Lite Codec Pack که با نام MPC HC اجرا می شود به طرز باور نکردنی چند Charset کره ای ، روسی و چینی را پشتیبانی کرد !
ما در این آموزش دو نسخه 32 و 64 بیتی فیلتر مخصوص اجرای دو زیرنویس بر روی فیلم و سریال دلخواه به همراه راهنما در فایل PDF ، قرار داده ایم که شما پس از انجام مراحل این آموزش همانند تصویر زیر می توانید دو زیرنویس همزمان بر روی ویدئوهای دلخواه خود داشته باشید.

هک ارسال مطلب توسط کاربر مهمان

آموزش دیتالایف انجین ارسال مطلب بدون نیاز به عضویت

هک ارسال مطلب توسط کاربر مهمان بدون نیاز به عضویت نسخه Datalife Engine 11 همان طور که اطلاع دارید سیستم مدیریت محتوا دیتالایف انجین قابلیت های بسیاری دارد و با استفاده از آن می توانید هر نوع سایتی را راه اندازی کنید. با وجود ماژول ها و امکانات گسترده آن باز هم برخی از کاربران می خواهند در سیستم تغییراتی را ایجاد کنند که خواسته آن ها را برآورده کند. یکی از این تغییرات یا در اصطلاح هک ها ، ارسال مطلب توسط کاربر مهمان Guest است. این کاربر در سیستم با UserID شماره 5 شناخته می شود و در قسمت تنظیمات گروه های کاربری امکان فعال سازی برخی از قسمت ها از جمله ارسال مطلب وجود ندارد. در این آموزش که در نسخه 11 تست شده می توانید این امکان را برای کاربران مهمان فراهم کنید.