[گجت نمایش قیمت لحظه ای طلا و ارز]

گجت نمایش قیمت طلا و ارز در ویندوز

دانلود گجت کاربردی نمایش آنلاین و لحظه ای قیمت طلا و ارز در ویندوز Online Gold Rate Gadget Farsi v1.5 در این مطلب با یک گجت اختصاصی جهت نمایش قیمت های هر گرم طلا 18 و 24 عیار ، سکه تمام بهار آزادی ، سکه امامی ، نیم سکه ، ریع سکه و دلار (تغییرات : اضافه شدن قیمت یورو)  در ویندوز در خدمت شما هستیم که توسط سایت کافی نت IR طراحی شده است. برنامه پس از اجرا در قسمت Try ویندوز (کنار ساعت) قرار می گیرد و می توانید با قرار دادن آن در استارت آپ ویندوز هر لحظه ای که تمایل داشتید از آخرین قیمت طلا و ارز با خبر شوید.
دانلود پلیر صوتی تصویری اندروید ZPlayer
برخی از ویژگیهای گجت نمایش قیمت طلا و ارز :

نمایش قیمت طلا 18 و 24 عیار ، انواع سکه و دلار و یورو
بسیار سبک و اجرای سریع ، مستقل از کتابخانه های جانبی
دریافت اطلاعات از معتبرترین سایت ها
دانلود پلیر صوتی تصویری اندروید ZPlayer

 

 پرداخت آنلاین و دانلود مستقیم فایل (650 تومان)

 

 

لازم به ذکر است این قیمت ها در بسیاری از سایت ها منتشر می شود و شما با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید این سایت ها را پیدا کنید اما با توجه به شلوغی بسیاری از آن ها و مطالب بسیار زیاد و سردرگم کننده تصمیم گرفتیم یک گجت ساده که فقط قیمت طلا ، سکه و دلار که نیاز اکثریت مردم می باشد رو در آن گنجانده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. لازم به ذکر است در صورت تمایل شما در نسخه های جدیدتر قیمت سایر ارز ها و مبادلات ارزی و... اضافه خواهد شد.

دانلود پلیر صوتی تصویری اندروید ZPlayer


دسته بندی : فروشگاه فایل | بازدیدها: 1586 بار

تگ ها: فایــل اسـتور

گجت دانلود گجت گجت ویندوز دانلود گجت ویندوز دانلود گجت ویندوز سون گجت ویندوز 7 دانلود گجت نمایش قیمت طلا گجت نمایش قیمت طلا برای ویندوز گجت نمایش قیمت دلار دانلود گجت نمایش قیمت دلار دانلود گچت نمایش قیمت سکه و طلا و دلار برای ویندوز گجت نمایش قیمت سکه و دلار قیمت هر گرم طلا گجت نمایش قیمت لحظه ای هر گرم طلا گجت نمایش آنلاین قیمت سکه تمام بهار آزادی نیم سکه ربع سکه طلا دلار یورو درهم امارات سکه امامی Gaget gold windows gadget download windows دانلود گجت نمایش قیمت طلا و ارز دانلود اپلیکیشن قیمت طلا و سکه اپلیکیشن نمایش قیمت سکه و طلا و ارز برای ویندوز نرم افزار نمایش قیمت طلا و ارز در ویندوز نرم افزار نمایش قیمت لحظه ای و آنلاین طلا دلار نمایش قیمت طلا در کامپیوتر نرم افزار نمایش قیمت طلا و ارز در کامپیوتر

000