کد 9321

عکسهای بامزه و جالب از جغد های بازیگوش

جغد ها را انسان ها همیشه حیوانات بد یمن میدانستیم این خرافاتی بیش نیست و این حیوانات دوست داشتنی جزئی از چرخه طبیهی بر روی زمین هستند که وجو آنها کاملا حیاتی است. این حیوانات علاوه بر نقش مهمی که در چرخه حیات ایفا می کنند ظاهر زیبا و دوست داشتنی هم دارند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا تصاویر جغد های زیبا و با نمک ببینید...کد 4322

گالری تصاویر بسیار زیبای طوطی برزیلی Agapornis roseicollis

موضوع : تصاویر زیبای طوطی برزیلی ناز و دوست داشتنی Agapornis roseicollis تعداد تصاوير : 20 عدد فرمت : JPG دانلود مجموعه تصاوير زیبای طوطی برزیلی طوطی برزیلی را خیلی‌ها به عنوان پرندهٔ خانگی نگه می‌دارند و رام کردن آن نسبت به دیگر طوطی ها آسان است. هوش او به سطح پرندهٔ بزرگ‌تری مانند طوطی دم‌بلند آمریکای جنوبی (طوطی مکو macaw) می‌رسد. در صورتیکه طوطی برزیلی تنها پیش صاحبش نگه داشته شود به او خو می‌گیرد بویژه هنگامی که با دست به او غذا داده شود.برخلاف نامش، این پرنده بومی صحرای نامیبیا در جنوب غربی آفریقا است. به تازگی این طوطی‌ها جمعیت چشمگیری در منطقه..


کد 4157

دانلود تصاویر فوق العاده زیبای شاه طوطی و ملنگو Alexandrine Parakeet

  موضوع : تصاویر جدید و زیبای طوطی بزرگ اسکندر و ملنگو Alexandrine Parakeet تعداد تصاوير : 20 عدد فرمت : JPG دانلود مجموعه تصاوير زیبای شاه طوطی شاه‌طوطی یا طوطی بزرگ اسکندر (نام علمی: Psittacula eupatria) نوعی طوطی بزرگ است.زیستگاه اصلی شاه‌طوطی از پاکستان تا ویتنام است.تصاوير داراي کيفيت HD مي باشد شما را به ديدن اين تصاوير دعوت مي کنيم.طول این پرنده ۵۸ سانتیمتر و رنگ اصلی‌اش سبز است و در جنس نر آن نوار سیاهی از بخش زیرین منقار منشعب شده و در پشت گردن به نوار قرمزی ارتباط می‌یابد. اگر از جوجگی با انسان باشند استعداد یادگیری واژه‌ها را دارند. تکثیر این طوطی..


کد 3345

گالری تصاویر زیبا از کبوتر تاجدار ویکتوریا Victoria Crowned Pigeon

  موضوع : تصاویر زیبا و شگفت انگیز کبوتر تاجدار ویکتوریا Victoria Crowned Pigeon تعداد تصاویر : 20 عدد فرمت : JPG دانلود مجموعه تصاویر کبوتر تاجدار ویکتوریا این مخلوق زیبا "کبوتر تاج‌دار ویکتوریا" با نام علمی Goura Victoria است. این کبوتر یکی از بزرگترین کبوترهای دنیاست و اندازه‌اش ممکن است به حد بوقلمون برسد.کبوتر تاجدار ویکتوریا یکی از سه نوع کبوتر بسیار بزرگ بومی گینه‌نو است که به‌خاطر جثه بزرگش عملا روی زمین زندگی می‌کند و به افتخار ملکه مشهور انگلیس نام‌گذاری شده است.این پرنده تا طول 75 سانتی‌متر رشد می‌کند. رنگ بدن آن آبی مایل..


کد 3331

تصاویر پرنده بسیار زیبا مرغ شاپرکی hummingbird

  موضوع : مجموعه تصاویر  پرنده فوق العاده زیبا مرغ زرین پر hummingbird تعداد تصاویر : 20 عدد فرمت : JPG دانلود مجموعه تصاویر پرنده زیبا مرغ شاپرکی این پرنده تنها بومی قاره آمریکا است. در فارسی به آن مرغ مگس‌خوار هم می‌گویند که غلط مصطلح است چون این پرنده مگس نمی‌خورد و تنها به علت سرعت زیاد بال زدن و شباهت بالهایش به مگس به این نام مشهور شده است. این پرنده مرغ شاپرکی نیز نامیده می‌شود.در این پست 20 والپیپر فوق العاده زیبا با  کیفیت HD را برای شما آماده کردیم شما را به دیدن این تصاویر دعوت می کنیم...


کد 3045

تصاویر پرنده فوق العاده زیبا و بی نظیر توکان Toucans

موضوع : گالری تصاویر پرنده ای زیبا و کمیاب بنام توکان Toucans تعداد تصاویر : 20 عدد فرمت : JPG دانلود مجموعه تصاویر پرنده زیبا توکان عکس پس زمینه (والپیپر) از پرنده ای زیبا به نام توکان. ظاهراً این گروه از پرندگان با دارکوب‌ها تفاوت دارند اما جزو خانواده‌های نزدیک به هم هستند توکان منقار بسیار بزرگی دارد که ممکن است تا دو سوم طول کل بدنش را شامل شود. دانشمندان هنوز نمی‌دانند چرا توکان چنین منقار بلندی دارد یا چرا رنگ این پرنده این قدر زیباست. رنگ توکان باعث می‌شود هم‌نوعان خود را به خوبی تشخیص دهد و جفت خود را جذب کند.توکان‌ها را می‌توان فقط در نقاط مرکزی و..