تصاویر بانمک و زیبا از جوجه تیغی hedgehog

موضوع : عکس های جوجه تیغی بامزه و زیبا hedgehog
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر بسیار زیبای جوجه تیغی جوجه‌ تیغی یا خارپشت به جانوران پستانداری گفته می‌شود که در خانواده خارپشت‌ها (نام علمی: Erinaceidae) قرار می‌گیرند. این جانور به‌وسیلهٔ خارهای که برپشتش قرار دارد از خود دفاع می‌کند. این خارها در واقع موهایی توخالی هستند و بر خلاف باور عمومی سمی نیست جوجه‌تیغی‌ها اغلب در هنگام احساس خطر خود را به صورت گلوله در می‌آورند به طوری‌که تمام تیغ‌های آن‌ها رو به سمت بیرون قرار می‌گیرد. تمام گونه‌های جوجه تیغی از این مکانیسم دفاعی بهره‌مند هستند اما موفقیت آن‌ها بستگی به میزان تیغ‌هایشان دارد تصاویر دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود در ادامه مطلب..

تصاویر حیوانی عجیب و بسیار بامزه و زیبا به نام قاقم !! Ermine

موضوع : عکس هاي بامزه و جالب از قاقم یا همان ارمینه Ermine
تعداد تصاوير : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاوير بسیار زیبای قاقم جانوری از خانواده راسوها و بومی بخش‌های شمالی اوراسیا و آمریکای شمالی است قاقم نسبت به راسوی کوچک کمی بزرگتر است و دم بلندتری دارد که انتهای آن تیره است. قاقم‌ها شب‌رو و پگاه‌رو هستند ولی گاه در روز هم به بیرون می‌آیند. این حیوانات زیبا و باهوش در زمستان کت سفید رنگ خالصی به تن می کنند که بر زیبایی آنها می افزاید و البته چشمانی تیزبین برای پیدا کردنشان و در فصل بهار و تابستان، پوست آن ها به قهوه ای مایل به قرمز تغییر می کند. عکس های دیدنی که در ادامه برای شما عزیزان به نمایش می گذاریم تصاوير داراي کيفيت HD مي باشد لينک دانلود ادامه مطلب ...

مجموعه تصاویر زیبا سنجاب Squirrel

موضوع : مجموعه تصاویر زیبا سنجاب Squirrel
تعداد تصاویر : 30 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه عکس های سنجاب در این ساعت مجموعه تصاوير فوق العاده زیبا سنجاب را آماده کرده ايم. اين مجموعه تصاوير از کیفیت HD برخوردار است پیشنهاد میکنیم از دست ندهید.

مجموعه تصاویر زیبای خرگوش سری اولRabbit

موضوع : مجموعه تصاویر  فوق العاده زیبا خرگوش Rabbit
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه عکس های خرگوش با درخواست بعضي از کاربران عزيز درجهت قرار دادن تصاوير خرگوش در اين پست مجموعه تصاوير فوق العاده زیبا را آماده کرده ايم. اين مجموعه تصاوير از کیفیت HD برخوردار است  پیشنهاد میکنیم از دست ندهید.