لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Firefox Quantum


فایل استـور : قالب فوق العاده جذاب مهتاب

قالب فوق العاده جذاب مهتاب Moonlight theme عنوان برنامه : قالب فوق العاده جذاب مهتاب
قیمت : 16,000 تومان
نوع فایل : سورس قالب

دراین مطالب از فروشگاه فایل کافی نت IR ، قالبی بسیار زیبا و جذاب رو تحت عنوان مهتاب Moonlight رو برای شما عزیزان آماده کرده ایم. این قالب در بسیاری از پورتال های اروپایی با قیمت 24 دلار (92400 تومان) فروخته می شود. اما طراحان ما با تعبیه فونت های فارسی و راست چین نمودن و همچنین ترجمه آن به زبان فارسی با هزینه بسیار کمتر آن را در اختیار شما عزیزان قرار داده اند. طراحی 100 درصد واکنش گرا در پلت فرم های مختلف ، افکت های جذاب و بهینه سازی شده از ویژگی های این قالب می باشد.گالری تصاویر زیبا و دیدنی از گاو وحشی بوفالو Buffalo

 

موضوع : مجموعه تصاویر زیبا ودیدنی از بوفالو Buffalo
تعداد تصاوير : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاوير زیبای حیات وحش بوفالوی آمریکایی (به انگلیسی: American bison) نوعی گاو وحشی بومی قاره آمریکای شمالی است. این جانور از رده‌های بیزون به شمار می‌رود.بوفالوی آمریکایی حیوانیست که بیشتر در طول روز به فعالیت می‌پردازد. پوست این حیوان خصوصاً در نواحی گردن و بالاتنه پوشیده از پشمی پرپشت و قهوه‌ای رنگ است، که در فصل سرما انبوه تر و همچنین تیره تر میگردد..تصاوير داراي کيفيت HD مي باشد شما را به ديدن اين تصاوير دعوت مي کنيم.


آلبوم تصاویر جذاب و دیدنی آهو با کیفیت Deer HD

موضوع : مجموعه تصاویر فوق العاده زیبا آهو Deer
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر بسیار زیبا آهو در این پست تصاویر والپیپر آهو را آماده کرده ایم غزال شامل گونه‌های زیادی از بزکوهی و سرده غزال است آهوها به عنوان جانورانی چابک شناخته می‌شوند.آن‌ها می‌توانند ناگهانی سرعت خود را به ۹۷ کیلومتر یا ۶۰ مایل در ساعت برساند و یا هنگام دویدن سرعت خود را در ۴۸ کیلومتر در ساعت نگه دارد غزال‌ها بیشتر در صحراها، مرغزارها  و ساوانای آفریقا، جنوب غرب آسیا، آسیای میانه و شبه‌قاره هند دیده می‌شوند این جانور بیشتر به صورت گله‌ای زندگی می‌کنند و از گیاهان نرم و لطیف و برگ‌ها می‌خورد و کمتر به گیاهان خشن رو می‌آورد اندام به نسبت کوچکی دارند بلندی بیشتر آن‌ها تا شانه، میان ۶۱ تا ۱۱۰ سانتی متر (۲ تا ۳٫۵ پا) است مجموعه اي از زيبائي هاست كه خداوند در وجود غزال نهفته است امیدواریم که از دیدن انها لذت ببرید لینک دانلود در ادامه مطلب..


تصاویر زیبا کرگدن ها در آفریقا Rhino

موضوع : مجموعه تصاویر زیبا کرگدن های آفریقایی Rhino
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبا کرگدن در این پست تصاویر والپیپر کرگدن را آماده کرده ایم کرگدن را به هر یک از عضوهای خانوادهٔ کرگدن‌ها با نام علمی Rhinocerotidae گویند که با وجود گیاهخوار بودن، حیوانات خطرناکی هستند در هندوستان و نپال تعداد سالانه حملات و آسیب‌رسانی کرگدن‌ها به انسان بیش از ببرها و پلنگ‌ها است و به خاطر شاخشان به صورت غیرقانونی شکار می‌شوند و این نسل بعضی گونه‌های آن را در معرض خطر انقراض گذاشته‌است. بر پایه‌گذارش سازمان بین‌المللی حفاطت از محیط زیست، نسل کرگدن سیاه غرب آفریقا منقرض شده و سرنوشت مشابهی در انتظار کرگدن سفید بومی آفریقای مرکزی است تصاویر دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود در ادامه مطلب..


مجموعه تصاویر زیبا گوزن Stag

موضوع : مجموعه تصاویر زیبا گوزن Stag
تعداد تصاویر : 30 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه عکس های گوزن در این ساعت مجموعه تصاوير فوق العاده زیبا گوزن را آماده کرده ايم. اين مجموعه تصاوير از کیفیت HD برخوردار است پیشنهاد میکنیم از دست ندهید.


مجموعه تصاویر دیدنی از زندگی فیل ها Elephant

موضوع : مجموعه تصاویر فیل Elephant
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه عکس های فیل با درخواست بعضي از کاربران عزيز درجهت قرار دادن تصاوير فیل در اين پست مجموعه تصاوير فوق العاده زیبا از فیل را آماده کرده ايم.اين مجموعه دارای کیفیت HD می باشد پیشنهاد میکنیم از دست ندهید.