لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Firefox Quantum


فایل استـور : دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار

دانلود نرم افزار اوقات شرعی برای کامپیوتر

دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار برای کامپیوتر Negarapp v2.01 یک نرم افزار کاربردی و مفید که اوقات شرعی کلیه استان ها و بیش از 365 شهر را محاسبه می کند. از امکانات جالب این نرم افزار قابلیت پخش قرائت قرآن و دعا ، قبل و بعد از اذان می باشد قابلیتی که در هیچ کدام نرم افزار های مشابه وجود ندارد. بیش از 15 فایل صوتی اذان و قرائت قرآن نیز در نرم افزار گنجانده شده که کاملا با یکدیگر هماهنگ است یعنی بلافاصله پس از پایان قرائت قرآن ، فایل اذان پخش می گردد. لازم به ذکر است که در صورت تمایل می توانید فایل های دلخواه خود را جایگزین فایل های پیش فرض کنید.


تصاویر زیبا از هواپیماها

موضوع : مجموعه تصاویر زیبا از هواپیما
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر هواپیما در این پست مجموعه تصاویر زیبای هواپیما را آماده کرده ایم این تصاویر دارای کیفیت HD می باشد امیدوارم از دیدن آنها لذت ببرید.


سری دوم والپیپرهای هلیکوپتر (بالگرد) Helicopter Wallpaper

موضوع :  تصاویر زیبای هلیکوپتر سری 2
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
سری دوم مجموعه تصاویر زیبای هلیکوپتر (بالگرد) رو برای شما عزیزان آماده کردیم که امیدواریم در دیدن این تصاویر لذت ببرید. برای دانلود مجموعه ادامه مطلب را دنبال نمایید...


مجموعه تصاویر زیبای هلیکوپتر سری Helicopter Wallpaper 1

موضوع :  تصاویر زیبای هلیکوپتر سری 1
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
در این پست سری نخست مجموعه تصاویر زیبای هلیکوپتر رو برای شما عزیزان آماده کردیم که امیدواریم در دیدن این تصاویر لذت ببرید. برای دانلود مجموعه ادامه مطلب را دنبال نمایید...


مجموعه عکس های زیبای هواپیما سری 1

موضوع : هوایپما سری اول
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
برای این ساعت در بخش گالری تصاویر ، تصاویری زیبا از هواپیما رو آماده کردیم . فرمت این تصاویر jpg و از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت ببرید.