لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Firefox Quantum


فایل استـور : پروژه افتر افکت Cinematic Trailer Titles

پروژه آماده افتر افکت

دانلود پروژه آماده افتر افکت Cinematic Trailer Titles این پروژه بسیار زیبا محصول شرکت Hollywood Trailer ، نیاز به پلاگین خاصی ندارد و بر روی افترافکت نسخه های After Effects Version CS5, CS5.5, CS6, CC قابل اجرا است. کیفیت پروژه 1920×1080 و Full HD حجم 35 مگابایت در مدت زمان یک دقیقه می باشد. در ادامه مطلب می توانید پیش نمایش آن را مشاهده نمایید.


تصاویر زیبا از هواپیماها

موضوع : مجموعه تصاویر زیبا از هواپیما
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر هواپیما در این پست مجموعه تصاویر زیبای هواپیما را آماده کرده ایم این تصاویر دارای کیفیت HD می باشد امیدوارم از دیدن آنها لذت ببرید.


سری دوم والپیپرهای هلیکوپتر (بالگرد) Helicopter Wallpaper

موضوع :  تصاویر زیبای هلیکوپتر سری 2
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
سری دوم مجموعه تصاویر زیبای هلیکوپتر (بالگرد) رو برای شما عزیزان آماده کردیم که امیدواریم در دیدن این تصاویر لذت ببرید. برای دانلود مجموعه ادامه مطلب را دنبال نمایید...


مجموعه تصاویر زیبای هلیکوپتر سری Helicopter Wallpaper 1

موضوع :  تصاویر زیبای هلیکوپتر سری 1
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
در این پست سری نخست مجموعه تصاویر زیبای هلیکوپتر رو برای شما عزیزان آماده کردیم که امیدواریم در دیدن این تصاویر لذت ببرید. برای دانلود مجموعه ادامه مطلب را دنبال نمایید...


مجموعه عکس های زیبای هواپیما سری 1

موضوع : هوایپما سری اول
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
برای این ساعت در بخش گالری تصاویر ، تصاویری زیبا از هواپیما رو آماده کردیم . فرمت این تصاویر jpg و از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت ببرید.