کد 4321

تصاویر بسیار زیبا و دیدنی از شهر نیویورک New York

موضوع : تصاوير فوق العاده زیبا و دیدنی شهر نیویورک New York تعداد تصاوير : 40 عدد فرمت : JPG دانلود مجموعه تصاوير زیبای شهر نیویورک شهر نیویورک در شمال شرق ايالات متحده يك ابرشهر جهانی، تقاطع، فرهنگ‌ها و تمدن‌ها و يك مركز تجاری و مالی است. نیویورک پرجمعیت ترین شهر ایالت نیویورک و ایالات متحده آمریکاست که از ۵ ناحیه شامل برانکس، بروکلین، منهتن، کوینز و استاتن آیلند تشکیل شده ‌است. این شهر یکی از قطب‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی جهان است. عده‌ای به دلیل اهمیت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی منحصربه‌فرد نیویورک، این شهر را پایتخت جهان نامیده‌اند.شهر نیویورک با داشتن بیش..


کد 3657

گالری تصاویر فوق العاده زیبا از شهر شیکاگو Chicago

  موضوع : والپیپر های بسیار زیبا و جدید شهر شیکاگو Chicago تعداد تصاوير : 40 عدد فرمت : JPG دانلود مجموعه تصاوير زیبای شهر شیکاگو شیکاگو بزرگترین شهر ایالت ایلینوی است. شیکاگو سومین شهر پرجمعیت در ایالات متحده است و پرجمعیت ترین شهر منطقه غرب میانه ایالات متحده است.شیکاگو زادگاه آسمانخراش‌های مدرن است و در بسیاری از زمینه ها نیز مشهور می باشد؛ به عنوان یکی از زادگاه های سبک موسیقی معروف بلوز ، یکی از قطب های اقتصادی کشور، یکی از مراکز مهم فرهنگی آمریکا و شهری که دارای بسیاری از برجسته ترین و متمایز ترین ساختمان ها و معماری های دنیا می باشد.در این پست مجموعه 40 والپیپر زیبا و جدید و..


کد 3656

تصاویر فوق العاده زیبا و جدید از منطقه هالیوود Hollywood

  موضوع : زيباترين تصاویر تپه و شهر هالیوود Hollywood تعداد تصاوير : 20 عدد فرمت : JPG دانلود مجموعه تصاوير زیبای هالیوود هالیوود ناحیه‌ای در لس‌آنجلس، از کالیفرنیای آمریکاست که در شمال غربی مرکز شهر واقع شده است. به خاطر شهرت و هویت فرهنگی اش به‌عنوان مرکز تاریخی استودیوهای فیلمسازی و ستارگان است و واژه هالیوود اغلب به‌عنوان کنایه‌ای برای صنعت سینما و تلویزیون آمریکا به‌کار برده می‌شود.بسیاری از سالن‌های تئاتر تاریخی هالیوود برای صحنه‌های کنسرت‌ها و تئاترهای مهم، و میزبانی مراسم آکادمی اسکار بکار می‌روند. هالیوود مقصد مشهوری برای..


کد 3561

عکس های زیبا و دیدنی از کشور شیلی Chile

موضوع : عکس های جدید و زیبا از کشور شیلی Chile تعداد تصاوير : 30 عدد فرمت : JPG دانلود مجموعه تصاوير زیبای کشور شیلی شیلی، با نام رسمی جمهوری شیلی کشوری است واقع در آمریکای جنوبی که پایتخت آن سانتیاگو است.کشوری کوچک در سواحل غرب آمریکای جنوبی، که مانند نواری حدود ۵۰۰۰ کیلومتر در امتداد اقیانوس آرام  کشیده می شود.اقیانوس آرام کل مرز غربی این کشور را تشکیل می‌دهد، و از شمال با پرو، از شمال شرق با بولیوی، از شرق با آرژانتین، و در پایین‌ترین نقطه جنوبی کشور با گذرگاه دریک هم‌مرز است شیلی؛ سرزمین شکر، کشور درازا؛ شیلی کشوری کوهستانی است که مناطق گردشگری بسیاری دارد. تصاوير..


کد 3330

تصاویر فوق العاده زیبا از طبیعت بکر کشور کوبا cuba

  موضوع : تصاویر زیبا و بی نظیر از کشور کوبا wallpaper cuba تعداد تصاویر : 30 عدد فرمت : JPG دانلود مجموعه تصاویر فوق العاده زیبای کشور کوبا جمهوری کوبا در آمریکای جنوبی قرار دارد کشوری است تشکیل شده از مجمع الجزایری در دریای کارائیب و پایتخت آن هاوانا است. مرز زمینی آن تنها با پایگاه دریائی ایالات متحده‌است که خلیج گوانتانامو نام دارد.کوبا از مناظر زیبا و چشم اندازهای نفس گیری بهره می برد، اما از آنجا که مدت مدیدی در تحریم بوده و کسی نتوانسته از این جزیره سرسبز عکس های هوایی بگیرد طبیعت کوبا کماکان ناشناخته باقی مانده است.تصاویر دارای کیفیت HD می باشد..


کد 1836

تصاویر بزرگترین جزیره دنیا گرینلند greenland

موضوع : مجموعه تصاویر فوق العاده زیبا از جزیره سردسیر گرینلند greenland تعداد تصاویر : 30 عدد فرمت : JPG دانلود مجموعه تصاویر زیبای جزیره رویایی گرینلند گرینلند با ۲۱۷۵۶۰۰ کیلومتر مربع مساحت، بزرگترین جزیره‌ی جهان است گرینلند نام ناحیه خودگردانی از دانمارک است این سرزمین که در آب‌های اقیانوس منجمد شمالی واقع شده مسکن حدود شصت هزار نفر سکنهٔ بومی و مهاجر دانمارکی است پایتخت آن به زبان کالاآلیت نووک و به زبان دانمارکی گودت‌هاب نام دارد نام گروئنلند که به معنی «سرزمین سبز» یا «سبزستان» است آب و هوای سراسر گرینلند قطبی‌ست به این معنا که میانگین دمای..


کد 1543

گالری تصاویر بسیار زیبا کشور آرژانتین Argentina

موضوع : عکس های بسیار زیبا از کشور آرژانتین Argentina تعداد تصاویر : 50 عدد فرمت : JPG دانلود مجموعه والپیپر های زیبا کشور آرژانتین آرژانتین کشوری است در آمریکای جنوبی. پایتخت آن بوئنوس آیرس است زبان رسمی این کشور اسپانیایی و جمعیت آن ۴۱ میلیون نفر است آرژانتین از لحاظ وسعت دومین کشور آمریکای جنوبی و در فهرست وسعت کشورها هشتم در جهان است وسعتی به مساحت ۲۷۹۱۸۱۰ کیلومتر مربع از این قاره را اشغال کرده که بین آند (رشته کوه) در غرب و اقیانوس اطلس جنوبی در شرق و جنوب واقع شده‌است تصاویر دارای کیفیت HD می باشد که می توانید به صورت رایگان دانلود کنید...