گالری تصاویر زیبا و دیدنی از طبیعت کشور دانمارک Denmark

 

موضوع : والپیپر های زیبا و دیدنی از جاذبه های گردشگری کشور دانمارک Denmark
تعداد تصاوير : 30 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاوير دکوراسيون داخلي اتاق پذيرايي پادشاهی دانمارک کشوری است در شمال اروپا. پایتخت آن کپنهاگ است.و زبان رسمی آن دانمارکی است. زبان‌های فاروئی، گرینلندی و آلمانی نیز به عنوان زبان‌های محلی در این کشور رسمیت دارند.جزایر فارو و گرینلند بخشی از پادشاهی دانمارک به‌شمار می‌آیند دانمارک جنوبی‌ترین کشور اسکاندیناوی است و تنها مرزی که دارد با کشور آلمان است. پلی دریایی به نام پل اورسوند، دانمارک را به سوئد متصل می‌کند.دانمارک از اعضای مؤسس سازمان ملل و ناتو است. کشور دانمارک دارای دولت رفاه‌است و از نظر کم بودن اختلاف درآمد مردم، در رتبه اول جهان قرار دارد. دانمارک از نظر درآمد سرانه در رتبه هفتم جهان قرار دارد و در بررسی‌های سالانه، مردم آن مکرراً به عنوان «راضی‌ترین» مردم جهان اعلام می‌شوند و این کشور به عنوان کشوری با کمترین فساد اداری در جهان به شمار می‌آید.تصاوير داراي کيفيت HD مي باشد شما را به ديدن اين تصاوير دعوت مي کنيم.

تصاویر بسیار زیبا از طبیعت دیدنی کشور بلژیک Belgium

موضوع : تصاویر زیبا از دیدنی های کشور بلژیک Belgium
تعداد تصاوير : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاوير فوق العاده زیبای کشور بلژیک کشوری در غرب اروپا و یکی از اعضای اتحادیه اروپا است. پایتخت آن بروکسل است.بلژیک در شمال با هلند، در شرق با آلمان، در جنوب شرقی با لوکزامبورگ، در جنوب با فرانسه و از شمال غربی با دریای شمال مجاور است. خط جدایی فرهنگی ژرمن ها و رومی زبانان از میانه های کشور بلژیک می گذرد.بلژیک تابستانهای نسبتا خنک و زمستانهای معتدل و بارندگی کافی در تمامی سال دارد. مناطق دور از دریا تابستانهای گرمتر و زمستانهای سردتری دارد.بروکسل پایتخت کشور بلژیک است. بروکسل مقر اصلی بیشتر نهادهای اتحادیه اروپا است. نام بروکسل از واژه هلندی Broekzele مشتق شده که به معنی «کلبهٔ مرداب» است. تصاوير داراي کيفيت HD مي باشد لينک دانلود در ادامه مطلب..

عکس های شگفت انگیز و دیدنی از کشور زیبای اوکراین Ukraine

موضوع : مجموعه تصاویر فوق العاده زیبا از طبیعت کشور اوکراین Ukraine
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصویر بسیار زیبای کشور اوکراین اوکراین از کشورهای اروپای شرقی است. پایتخت این کشور کیف و رودهای فراوانی در این کشور وجود دارد که بزرگترین آنها رود دنیپرو میباشد و این رود شهر کی یف را به دو بخش تقسیم می کند. زبان اصلی مردم این کشور اکراینی ست که یکی از زبانهای اسلاو از شاخه زبان روسی است در رتبه بندی سازمان جهانی گردشگری، اوکراین از نظر تعداد گردشگران جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده است. عجایب هفتگانه اوکراین، از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری این کشور می‌باشند که از هفت بنای تاریخی و فرهنگی تشکیل شده اند. اين مجموعه تصاوير از کیفیت HD برخوردار است امیدواریم از دیدن انها لذت ببرید.

گالری تصاویر بسیار زیبا شهر رم پایتخت ایتالیا Rome

موضوع : تصاویر بسیار زیبا از دیدنی های شهر رم ایتالیا Rome
تعداد تصاویر : 30 عدد
فرمت : JPG
دانلود تصاویر بسیار زیبا شهر رم پایتخت ایتالیا رم شهر بسیار بزرگیست که به مانند موزه ای بزرگ است که وقتی به آن سفر می کنید ، از در و دیوار آن می توانید خاطرات و زیبایی های فراوانی را با خود به سوغات ببرید . ما شما را به سفری در تصاویر شهر رم دعوت می کنیم.رم ، پایتخت ایتالیا با قدمتی نزدیک به ۳۰۰۰ ساله است که جهانگردان بسیاری این شهر را برای گردشگری انتخاب می کنند تصاویر شهر رم را ببینیم و لذت ببریم از زیبایی های خلقت و آفرینش و همچنین هنر های سنتی و باستانی این شهر.کیفیت تصاویر HD می باشد برای دانلود مجموعه ادامه مطلب را دنبال نمایید...

تصاویر بسیار زیبا و دیدنی کشور ایسلند Iceland

موضوع : تصاویر طبیعت زیبای کشور ایسلند Iceland
تعداد تصاویر : 30 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر جاذبه های گردشگری کشور ایسلند جمهوري ايسلند شمالي­‌ترين کشور اروپا و کشوري است جزيره‌اي در شمال اقيانوس اطلس. پايتخت و بزرگ‌ترين شهر آن ريکياويک است منطقه ايسلند که کمي پايين‌تر از مدار قطبي واقع شده آب‌وهواي سرد و قطبي دارد ولي حضور جبهه‌هايي از هواي معتدل از سرماي شديد اين جزيره کاسته است. اين کشور به دليل طبيعت زيبايي که دارد هموراه مورد توجه گردشگران خارجي بوده است. تصاویر دارای کیفیت HD می باشد با هم نمونه ای از این طبیعت زیبا را تماشا می کنیم…

عکس های دیدنی از طبیعت زیبا و بکر کشور اتریش Austria

 

موضوع : عکس هایی از طبیعت و مکان های دیدنی اتریش Austria
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر فوق العاده زیبا کشور اتریش ویَن پایتخت کشور اتریش و یکی از استان‌های نه‌گانه کشور اتریش محسوب می‌شود این شهر بزرگترین شهر اتریش و نهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا است.وین، پایتخت اتریش نماد زندگی اتریشی است. وین با وجود تئاتر های خیابانی، باله، اپرا، نمایش های موزیکال،و ... پر از هیجان است و شهری زنده و دینامیک برای بازدید است کشور اتریش با هوای کوهستانی تازه و مناظر نفس گیرش معروف است و در عین حال مکان های فرهنگی و موزه ها و نگارخانه های مدرن و معماری بسیار چشمگیری دارد. اتریش قطعاً یکی از مقاصد گردشگری برای دوستداران سفر محسوب می شود. تصاویر دارای کیفیت HD می باشد امیدوارم این مجموعه مورد توجه و رضایت شما کاربران عزیز قرار گیرد.

تصاویر بسیار زیبا از دیدنی های کشور بلغارستان Bulgaria

موضوع : تصاویر فوق العاده زیبا طبیعت کشور بلغارستان Bulgaria
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبای کشور بلغارستان بلغارستان کشوری در جنوب شرقی اروپاست.پایتخت آن صوفیه است.جمهوری بلغارستان رسما کشوری سکولار است اما در قانون اساسی آن مسیحیت ارتودکس به عنوان دین سنتی کشور ذکر شده‌است.در شمال وارنا، سرزمین ماسه های طلایی که به واقع مروارید سواحل دریای سیاه محسوب می شود به لطف پوشش گیاهی بی نظیر و سواحل نیلگون و وجود ماسه های طلایی رنگ، سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان است. وجود امکانات مدرن تفریحی، هتلهای لوکس و منحصر به فرد در قلب جنگل و کنار ساحل تابلوی بی نظیری از یک منطقه توریستی بوجود آورده و هر فردی در هر سنی از کودکان تا سالخوردگان می توانند از یک سفر خاطره انگیز و عالی برخوردار شوند. تصاویر دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود در ادامه مطلب..

مجموعه تصاویر پس زمینه زیبا از کشور اسکاتلند سرزمین باران Scotland

موضوع : تصاویر اسکاتلند جزیره ای کوچک از یک امپراطوری بزرگ Scotland
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه عکس های فوق العاده زیبا از کشور اسکاتلند اسكاتلند كشوری سرد است باران‌های زیادی در این كشور می‌‌بارد تا جایی كه به آن سرزمین باران می‌گویند، اما با این حال، توریست‌های بسیاری به این كشور علاقمندند اسکاتلند دومین کشور بزرگ بریتانیاست که از انگلستان کوچکتر است ولی به لحاظ وسعت و جمعیت آن از مجموع ولز و ایرلند شمالی بیشتر است و پایتخت اسکاتلند شهر تاریخی ادینبرو (یا "ادینبورگ") است همچنین تصاویر دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود ادامه مطلب ...

مجموعه تصاویر پس زمینه زیبا از پایتخت انگلستان، لندن London

موضوع : والپیپر بسیار زیبا و جذاب کشور انگلیس شهر لندن England
تعداد تصاویر : 60 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر فوق العاده زیبای شهر لندن لندن (به انگلیسی: London)‏ پایتخت انگلستان و بریتانیا است این شهر همچنین بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در بریتانیا و بزرگترین ناحیه شهری از نظر مساحت در اروپا نیز هست لندن چهار مکان باستانی مهم دارد: این مکان‌ها در منطقه وست‌مینستر قرار گرفته‌اند. کلیسای باستانی مارگارت، برج لندن، روستای گرینویچ، کاخ و باغ سلطنتی از جمله مکان های دیدنی میتوان به مجموعه پارک های رویال ,کاخ باکینگهام ,دنیای شگفتی ,موزه تاریخ طبیعی لندن اشاره کرد تصاویر دارای کیفیت HD می باشد من به شما پیشنهاد می کنم این مجموعه زیبا از پس زمینه ها را دانلود کنید.

گالری تصاویر زیبا از ونیز شهر روی آب venice

موضوع : عکس های فوق العاده زیبا از شهر ونیز ایتالیا venice
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبای شهر آبی ونیز ونیــز شهری است در ایتالیا که به شهر کانال‌ها مشهور است و در میان دریای آدریاتیک قرار گرفته است این شهر یكی از شهرهای توریست پذیر جهان است و سالانه میلیون‌ها توریست به این شهر می‌روند از دیدنی های این شهر می توان به میدان سن ماركو محل دفن ماركوپولو اشاره كرد ونیز به صورت جزیره‌های کوچکی است و خشکی‌ها به وسیله کانال‌ها از هم جدا شده‌اند و تردد در شهر به وسیله قایق صورت می‌گیرد که این ویژگی ها باعث شده تا آن را شهری بر روی آب بنامند و منحصر به فرد ترین شهر دنیا به شمار رود. همچنین تصاویر دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود ادامه مطلب ...