Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
نرم افزار تقویم 1400 با گرافیک بسیار زیبا

تصاویری از زیباترین خانه های درختی جهان Tree house

موضوع : عکس های زیباترین و شیک ترین خانه های درختی Tree house

تعداد تصاوير : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاوير رویایی خانه های درختی خانه درختی که توسط گروه “جنگل آبی”  طراحی شده است یکی از متفاوت ترین خانه های درختی است که تا به حال ساخته شده است. این خانه بسیار شیک طراحی شده بیشتر به یک خانه لوکس شبیه است این خانه های درختی قابل نصب در هر خانه و روی هر درخت محکمی است. استفاده از ان برای خانواده هایی است که قصد دارند در دل طبیعت هم خانه ای مجلل داشته باشند.. تصاوير داراي کيفيت HD می باشد لینک دانلود ادامه مطلب...

منظره زیبا از رودخانه و نی زار و چرخ های آسیاب بادی Classical windmills

 

موضوع : والپیپر های فوق العاده زیبا از طبیعت و آسیاب بادی Classical windmills
تعداد تصاویر : 30 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبا سرزمین آسیاب بادی یکی از اختراعات بزرگ بشریت اختراع آسیاب های آبی بود.معمولاً در گذشته آسیاب های بادی را برای آرد کردن گندم می ساختند. از آسیاب های بادی هم چنین در کارهای دیگر مانند پمپ کردن آب استفاده کرد که به آن پمپ بادی گفته می شود. در این پست مجموعه 30 والپیپر زیبا و با کیفیت HD را برای شما آماده کرده ایم برای دانلود مجموعه ادامه مطلب را دنبال نمایید...

گالری تصاویر زیبا از بیابان ها و صحرا های ایران Desert

موضوع : مجموعه تصاویر بسیار زیبا از کویر های معروف Desert
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر کوه های شنی و شنزار های دشت لوت شما کاربران گرامی شاهد تصاویر والپیپر کویر با فرمت jpg و کیفیت بالا هستید عکس های بسیار زیبا در مکان های مختلف,افراد نسبت به سلیقه خود می توانند از این تصاویر والپیپر برای تزیین دسکتاپ کامپیوتر خود استفاده کنند و همچنین تصاویر دارای کیفیت HD می باشد.

تصاویر زیبا از گندم زار طلایی و خوشه گندم Wheat fields

موضوع : مجموعه تصاویر زیبای مزارع و گندم زار های آماده درو Wheat fields
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر گندم زار های زیبا در این پست مجموعه تصاویر گندم زار را آماده کرده ایم تصاویر دارای کیفیت HD می باشد عکس های فوق العاده زیبا و بی نظیر , شما اوج خلقت خداوند را در این تصاویر مشاهده میکنید تصاویری که تا به حال ندیده اید.

عکس های دیدنی از طبیعت و خانه های زیبا در مزرعه Farm

موضوع : مجموعه تصاویر زیبای مزرعه Farm
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر دیدنی مزارع اینبار برای علاقه مندان در این پست مجموعه تصاویر مزرعه های زیبا به همراه طبیعت دل نواز و خانه های زیبا را اماده کرده ایم تصاویر دارای کیفیت HD می باشد که می توانید به صورت رایگان دانلود کنید.

مجموعه تصاویر فوق العاده زیبا مرتع و چمنزار های سرسبز Grassland

موضوع : مجموعه تصاویر فوق العاده زیبا مرتع و چمنزار های سرسبز Grassland
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه عکس های مرتع و چمنزار در اين پست تصاوير زیبای مرتع و چمنزارهای سرسبز را آماده کرده ايم. اين مجموعه تصاوير از کیفیت HD برخوردار است که میتوانید از آنها به عنوان تصاویر پس زمینه استفاده کنید لازم به ذکر است تصاویر این سایت همه موضوعات به سختی جمع آوری شده نایاب می باشد و در سایت های دیگر وجود ندارد به همین خاطر آنها را برای راحتی کاربران به صورت مجموعه ای قرار می دهیم  امیدواریم از دیدن انها لذت ببرید.