لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Firefox Quantum


فایل استـور : محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی

دانلود نرم افزار اقساط و سود وام های بانکی

دانلود نرم افزار محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی در ادامه نرم افزار های فارسی و کاربردی ، برنامه ای محاسبه گر اقساط و بهره وام های بانکی رو برای شما طراحی کردیم. این برنامه با توجه به میزان مبلغ وام درخواستی و درصد سود و همچنین مدت زمان بازپرداخت با فرمول جدید بانک ها ، اقساط ماهیانه به همراه بهره کل وام را برای شما محاسبه و نمایش میدهد. این برنامه همچنین جهت مقایسه اقساط ، محاسبه با فرمول گذشته را نیز دارد. پیشنهاد می کنم این برنامه را به آرشیو نرم افزارهای ویندوز خود اضافه کنید. چرا که ممکن در آینده شما و یا اقوام نزدیکتان بخواهند وام بگیرند.تصاویر زیبا از قاصدک های دیدنی Dandelion

موضوع : مجموعه تصاویر زیبا و هنری از قاصدک Dandelion
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر بسیار زیبا قاصدک در این پست تصاویر والپیپر قاصدک را آماده کرده ایم عکس ها و تصاویری زیبا و دیدنی از قاصدک ها که همه ی ما این گل های قشنگ را دیده ایم از قاصدک با نام گل قاصد نیز صحبت شده است. واژه ی لاتین انگلیسی قاصدک Taraxacum می باشد عکس ها درسایز بزرگ تهیه شده است و دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود در ادامه مطلب..


عکس هایی از زیباترین قارچ های جهان Mushrooms

موضوع : آلبوم تصاویر خوشگل ترین و زیباترین قارچ ها Mushrooms
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر بسیار زیبای قارچ های شگفت انگیز در این پست تصاویر با کیفیت قارچ را اماده کرده ایم افراد نسبت به سلیقه خود میتوانند از این تصاویر برای ترئین دسکتاپ کامپیوتر خود استفاده کنند قارچ‌ها دسته‌ای جداگانه از یوکاریوت‌ها را تشکیل می‌دهند و نه گیاه هستند و نه جانور.این دسته همگی دگرپرورده (هتروتروف یا دگرخوار) بوده و برای رشد و تکثیر به ترکیبات آلی برای دریافت انرژی و کربن نیاز دارند قارچها هوازی یا ناهوازی اختیاری هستند. اکثر قارچها گندروی (ساپروتروف) بوده، در خاک و آب به سر می‌برند و در این نواحی، بقایای گیاهی و جانوری را تجزیه می‌کنند تصاویر دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود در ادامه مطلب..


آلبوم تصاویر فوق العاده زیبای شکوفه های بهاری Spring Bloom

موضوع : مجموعه تصاویر زیبای شکوفه های بهاری سری 2 Spring Bloom
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر دیدنی شکوفه های بهاری اینبار تصاویر زیبای شکوفه زدن در طبیعت بهاری را آماده کردیم زمین نفس تازه ای می کشد و شروع به سبز شدن می کند بهار اولین فصل از فصل‌های مناطق معتدل است در نیمکره ی شمالی زمین، این فصل منطبق با سه ماه فروردین، اردیبهشت و خرداد (براساس تقویم خورشیدی جلالی) است عکس ها دارای کیفیت HD می باشند پیشنهاد میکنم از دست ندهید.


عکس های زیبا و بی نظیر از برگ درختان Leaf 2

موضوع : مجموعه تصاویر بی نظیر از برگ درختان HD  Leaf
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر برگهای زیبا HD تصاویری که مشاهده می کنید  برگهای زیبا متنوع و گوناگون است که برای کاربران عزیز و علاقه مندان آماده شده و میتوانید به صورت رایگان دانلود کنید امیدوارم از دیدن آنها لذت ببرید.


گالری تصاویر برگ های پاییزی Autumn Leaf 1

موضوع : طبیعت ، برگ های پاییز
تعداد تصاویر : 30 عدد
فرمت : JPG
با نزدیک شدن به فصل برگ ریزان پاییز و آغاز دوباره مدارس ، تصمیم گرفتیم در بخش گالری تصاویر ، مجموعه برگ های پاییزی رو آماده کردیم که امیدواریم از دیدن آن ها لذت ببرید.


والپیپرهای شکوفه های بهار سری 1 Spring Bloom Wallpaper

موضوع : والپیپرهای شکوفه های بهار سری 1
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
گالری تصاویر بهاری ، مجموعه تصاویر پس زمینه شکوفه های بهار رو برای شما عزیزان آماده کردیم که آن می توانید به عنوان پس زمینه میز کار ، پوستر ، تدوین فیلم های شاد و ... استفاده کنید.