لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : نرم افزار مدیریت کافی نت احسان

عنوان برنامه : مدیریت کافی نت احسان
قیمت : 90,000 ریال
نوع فایل : ستاپ (نصب کننده)

توضیحات مختصر : تسریع و سهولت در کار مدیران کافی نت ها ، محیطی ساده و دلچسب ، محاسبه میزان ساعات استفاده ، محاسبه فاکتور ارائه خدمات با قالب های متنوع ، کنترل کلاینت ها و...عکس های بسیار زیبای دخترانه بهاری برای پروفایل

عکس های بسیار زیبای دخترانه بهاری برای پروفایل

عکس پروفایل دخترانه بهاری

عکس پروفایل دخترانه بهاری

در این پست بهترین و جذاب ترین عکس پروفایل های دخترانه برای فصل بهار را آماده کردیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.آلبوم تصاویر فوق العاده زیبای شکوفه های بهاری Spring Bloom

موضوع : مجموعه تصاویر زیبای شکوفه های بهاری سری 2 Spring Bloom
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر دیدنی شکوفه های بهاری اینبار تصاویر زیبای شکوفه زدن در طبیعت بهاری را آماده کردیم زمین نفس تازه ای می کشد و شروع به سبز شدن می کند بهار اولین فصل از فصل‌های مناطق معتدل است در نیمکره ی شمالی زمین، این فصل منطبق با سه ماه فروردین، اردیبهشت و خرداد (براساس تقویم خورشیدی جلالی) است عکس ها دارای کیفیت HD می باشند پیشنهاد میکنم از دست ندهید.


تصاویر زیبا از قاصدک های دیدنی Dandelion

موضوع : مجموعه تصاویر زیبا و هنری از قاصدک Dandelion
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر بسیار زیبا قاصدک در این پست تصاویر والپیپر قاصدک را آماده کرده ایم عکس ها و تصاویری زیبا و دیدنی از قاصدک ها که همه ی ما این گل های قشنگ را دیده ایم از قاصدک با نام گل قاصد نیز صحبت شده است. واژه ی لاتین انگلیسی قاصدک Taraxacum می باشد عکس ها درسایز بزرگ تهیه شده است و دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود در ادامه مطلب..


عکس هایی از زیباترین قارچ های جهان Mushrooms

موضوع : آلبوم تصاویر خوشگل ترین و زیباترین قارچ ها Mushrooms
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر بسیار زیبای قارچ های شگفت انگیز در این پست تصاویر با کیفیت قارچ را اماده کرده ایم افراد نسبت به سلیقه خود میتوانند از این تصاویر برای ترئین دسکتاپ کامپیوتر خود استفاده کنند قارچ‌ها دسته‌ای جداگانه از یوکاریوت‌ها را تشکیل می‌دهند و نه گیاه هستند و نه جانور.این دسته همگی دگرپرورده (هتروتروف یا دگرخوار) بوده و برای رشد و تکثیر به ترکیبات آلی برای دریافت انرژی و کربن نیاز دارند قارچها هوازی یا ناهوازی اختیاری هستند. اکثر قارچها گندروی (ساپروتروف) بوده، در خاک و آب به سر می‌برند و در این نواحی، بقایای گیاهی و جانوری را تجزیه می‌کنند تصاویر دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود در ادامه مطلب..


عکس های زیبا و بی نظیر از برگ درختان Leaf 2

موضوع : مجموعه تصاویر بی نظیر از برگ درختان HD  Leaf
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر برگهای زیبا HD تصاویری که مشاهده می کنید  برگهای زیبا متنوع و گوناگون است که برای کاربران عزیز و علاقه مندان آماده شده و میتوانید به صورت رایگان دانلود کنید امیدوارم از دیدن آنها لذت ببرید.


گالری تصاویر برگ های پاییزی Autumn Leaf 1

موضوع : طبیعت ، برگ های پاییز
تعداد تصاویر : 30 عدد
فرمت : JPG
با نزدیک شدن به فصل برگ ریزان پاییز و آغاز دوباره مدارس ، تصمیم گرفتیم در بخش گالری تصاویر ، مجموعه برگ های پاییزی رو آماده کردیم که امیدواریم از دیدن آن ها لذت ببرید.