Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
کسب درآمد بیت کوین

مجریان و برنامه های سال تحویل 95 تلویزیون

تدارکات برنامه های سال تحویل نوروز 95

شبکه های سیما برای پخش برنامه های جذاب در نوروز 95 و خلق به یاد ماندنی ترین لحظات آغاز سال تدارک ویژه ای دیده اند. لحظه تحویل سال نو در ایران ساعت 8 و 12 ثانیه (ساعت هشت و دوازده ثانیه صبح) یکشنبه اول فروردین 1395 شمسی مطابق با 10 جمادی الثانی 1437 هجری قمری و 20 مارس 2016 میلادی است.
«علی ضیاء » که امسال در لحظات تحویل سال 1395 از طریق آنتن شبکه اول سیما میهمان منازل مخاطبان خواهد بود برای برنامه خود اتفاقات متفاوت و متنوعی را تدارک دیده است، «یکِ یک» عنوان برنامه نوروزی تحویل سال شبکه یک با موضوع همدلی است که به گفته مجری این برنامه هم برنامه اش یک یک هست و هم مخاطبان این برنامه.

 

علی ضیا و برنامه های سال تحویل 95

مجریان و برنامه های سال تحویل 95 تلویزیون

ضیا درباره " یک یک " گفته است که مردم تیتراژ این برنامه را می خوانند و طراحی لوگوی برنامه و گزارشها هم به عهده مردم گذاشته شده است و میهمانها هم کسانی هستند که در یکسال گذشته تلاش کرده اند تا برنامه را دوست داشته باشیم.
وی افزود: پخش فیلم های 15 ثانیه ای و تزئین دکور برنامه با عکس های سلفی با مادرها و سفر به مناطقی از شهرستان ها و مناطق مختلف کشور که عمدتاً دیده نشده و یا کمتر دیده شده است از بخشهای این برنامه مفرح و ویژه است که مخاطب را پای تلویزیون خواهد نشاند.
این برنامه ساعت 22 آخرین روز امسال 29 اسفند 94 آغاز و تا ساعت 10 اول فروردین 95 ادامه دارد.
«و اینک فردا» ویژه برنامه شبکه 2 در لحظات تحویل سال است که با اجرای احسان کرمی در تالار وحدت به مدت زمان 600 دقیقه ، در 5 بخش با ساختاری نمایشی و گفتگو محور در بخش های متنوع تولیدی و زنده تقدیم مخاطبان خواهد شد.

احسان کرمی در برنامه های سال تحویل 95

گفتگو با مهمانان ویژه با اجرای احسان کرمی و مسعود فراستی، اجرای استندآپ کمدی توسط بازیگران و کمدین های برجسته، بخش های نمایشی، آنچه گذشت (اتفاقات سالی که سپری شد)، قصه های نوروزی با اجرای امیرعلی نبویان، نمایش طنز محلی، پخش کلیپ گروه های بنام عرصه موسیقی و اجرای برنامه زنده توسط خوانندگان شاخص، مسابقه، موزیک ویدئو، ویدئوهای ارسالی، جاذبه های ایران، نوروز در جهان، میان برنامه های مفهومی و ویدئوهای ارسالی از جمله بخش های مختلف این برنامه است.
«و اینک فردا» به تهیه کنندگی مهدی بهادران، فریدالدین نیکجو و کارگردانی هادی حجازی فر شنبه 29 اسفند از 21 تا 21 و 30 دقیقه و 23 و 30 دقیقه تا 10 صبح یکشنبه اول فروردین 95 به روی آنتن شبکه دو می رود.


احسان علیخانی با سه ستاره دربرنامه های سال تحویل 95 حضور دارد
شبکه سه هم با «سه ستاره» و اجرای احسان علیخانی میزبان مخاطبان در ساعات پایانی سال 94 و لحظه سال تحویل خواهد بود.

احسان علیخانی در برنامه های سال تحویل 95

برنامه سه ستاره که هشت شب در اسفند پخش شد طوری طراحی شده است که منتخبان تمامی شبکه های تلویزیونی در سال 94 در هشت بخش: بهترین مجریان برنامه های تلویزیونی، بهترین برنامه های ورزشی، بهترین برنامه های تخصصی، بهترین گزارشگران، بهترین مجموعه های تلویزیونی، بهترین تیتراژها و بهترین بازیگران مرد و زن در برنامه سال تحویل معرفی شوند و به آنان جوایزی اهدا خواهد شد.
برنامه سه ستاره با بخش های جذاب در سه نوبت در ساعتهای مختلف از 29 اسفند تا ساعت 10 اول فروردین 95 به روی آنتن می رود.
ژیلا صادقی هم مجری برنامه سالی نو است؛ برنامه ای که با بخش های مختلف برای سال تحویل شبکه پنج درنظر گرفته شده است.
تهیه کننده برنامه سالی نو گفت: با توجه به رسالت اقتصادی شبکه، موضوع مهم برنامه، توجه به تلاش و کوشش برای رسیدن به موفقیت در جنبه های مختلف اقتصادی است.

مجریان و برنامه های سال تحویل 95 تلویزیون

ژیلا صادقی در برنامه های سال تحویل 95

 محمد قنبری افزود: در سالی نو برخی خوانندگان شهیر حضور خواهند داشت و کلیپ هایی از آثار آن ها تهیه شده پخش می شود، دعوت از هنرمندان عرصه های گوناگون، ورزشکاران رشته های مختلف، پخش مستندی مبنی بر برآورده کردن آرزوی کودک هموفیلی که برای یک روز مدیر عامل افتخاری باشگاه پرسپولیس شده است، روایت خاطرات کودکی بازیگران از زبان خودشان و حضور کارآفرینان موفق از جمله بخش هایی است که برای این برنامه تدارک دیده شده است که از ساعت19 تا 24 آخرین روز امسال و6 تا 12 اول فروردین سال 95 از شبکه پنج به روی آنتن می رود.

وی افزود: علاوه بر این، سالی نو در13 قسمت در13 روز نوروز از ساعت18 تا 19 به معرفی کارآفرینان برتر می پردازد ضمن اینکه از هنرمندان هم در ایام عید برای حضور در این برنامه دعوت شده است.

«هفت سین مستند » هم ویژه برنامه تحویل سال شبکه مستند است که با حضور 4 مجری این شبکه همراه با آوازخوانی بهاری بهروز رضوی است.

پخش چندین مستند کوتاه ، گفتگو با دو زوج مستندساز و چهره هایی که در سال 94 از آنها مستند تولید شده، همچنین با همسر شهید باغبانی که برای نخستین بار سراغ وسایل بازمانده همسر شهیدش می رود، گفتگو می شود.

تهیه کننده «هفت سین مستند» درباره این برنامه گفت: شبکه مستند امسال ویژه برنامه سه ساعته ای را برای تحویل سال 95 در نظر گرفته است که از ساعت 7 تا 10 صبح روز یکشنبه اول فروردین به روی آنتن می رود.

عماد خدابخش افزود: در ویژه برنامه تحویل سال شبکه مستند، با چهره های شاخص سال 94 که در شبکه درباره آنها مستند ساخته شده نیز گفتگو می شود که از جمله آنها می توان به بهروز رضوی، جلال مقامی و محمود خسروی وفا اشاره کرد، رضوی و مقامی در یک بخش حضور دارند و شخصیت اصلی مستند «روزگار بهروز» برای مخاطبان آواز بهاری می خواند.

وی گفت: پخش «نوروز تاجیکان» ساخته مهدی بمانی، مستند کوتاه نوروز در جبهه، مستند کوتاه «خانه تکانی» و مستند کوتاهی از حال و هوای حرم امام رضا (ع) و همچنین مجموعه «آن امسال» به کارگردانی حسن امامی در 3 قسمت 5 دقیقه ای در قالب برنامه تحویل سال روی آنتن می رود.

خدابخش در پایان گفت: یکی دیگر از بخش های برنامه نیز حضور مجریان برای خرید سفره هفت سین در بازار است. «هفت سین مستند» با دیگر برنامه های ویژه تحویل سال متفاوت است و ساختار کاملا مستند دارد و من به مخاطبان نوید یک برنامه خاص را می دهم.

شبکه های دیگر تلویزیون هم به تناسب ماموریت هر شبکه برنامه های ویژه ای را برای سال تحویل 95 درنظر گرفته اند و در یک کلام سیما با دست پر به استقبال نوروز رفته است.


لطفا رای دهید !
+ -
0

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود