لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]Battery Doctor 6.14 افزایش عمر و توان باتری در اندروید

Battery Doctor یک اپلیکیشن رایگان کنترل باتری است که عمر و توان باتری شما را تا 50% افزایش میدهد و این عمل را از طریق بررسی نرم افزارهایی که مصرف باتری بالایی دارند و تغییر تنظیمات آنها انجام میدهد. شما هم میتوانید به بیش از 150 میلیون کاربر اندروید و IOS که از این نرم افزار استفاده میکنند بپیوندید.
حرفه ای و پیشرفته، راحتی و سادگی استفاده ،  پشتیبانی بیش از 19 زبان مختلف، Battery Doctor توسط گروه چیتا موبایل ( با نام قبلی KS mobile)  طراحی شده تا عمر باتری گوشی اندرویدی شما را افزایش دهد و جزئیات اطلاعات باتری را در اختیارتان گذاشته، با شارژ 3 مرحله ای منحصر بفرد خود، سلامت و عمر باتری تان را تضمین نماید.
این برنامه را تهیه و آن را تجربه کنید که به خوبی project volta کار میکند. انرژی تان را حفظ کنید! عاملی که این انرژی را مصرف و آن را به هدر میدهد پیدا کنید. تنظیمات برنامه ها را تغییر دهید، مثلا نور، و برنامه های غیر ضروری که انرژی تان را مصرف میکنند را غیر فعال نمایید.

پیش بینی دقیق و مدت مصرف باتری باقیمانده:
به شما می گوید که در شرایط مختلف، باتری شما تا چه زمانی کار خواهد کرد ( مثلا در حال بازی کردن، یا wifi روشن یا خاموش،...)
شارژ تخصصی: این برنامه کنترل وضعیت را به نحوی در دست میگیرد که دستگاه شما در 3 مرحله منحصر بفرد شارژ شود و به شما اطمینان میدهد که بیشترین بازدهی را از باتری خود دریافت کنید و از شارژ اضافی و بیهوده جلوگیری مینماید. همچنین دارای ویژگی هایی است که به بررسی و تنظیم و تعدیل مصرف انرژی میپردازد. ویجت task killer میزان مصرف انرژی شما را محاسبه میکند و ویجت 1*4 میزان مصرف انرژی را در هنگام کار با wifi, data, brightness,...  تعدیل مینماید.


ویژگی ها:
    غیر فعال کردن برنامه های غیر ضروری که باعث مصرف باتری گوشی می شوند
    قابلیت بستن برنامه های اجرا شده تنها با یک کلیک
    بستن برنامه ها هنگامی که صفحه خاموش می شود
    نمایش دادن زمان باقی مانده جهت خالی شدن باتری
    نمایش زمان باقی مانده جهت شارژ شدن گوشی
    دارای حالت ذخیره انرژی باتری برای کار، کلاس، خواب و …
    دارای 3 حالت برای شارژ کردن گوشی
    تغییر وضعیت وای فای، دیتا، بلوتوث
    کنترل روشنایی صفحه گوشی
    مدیریت پردازنده (برای گوشی های روت شده)
    نمایش دمای باتری دستگاه
    پشتیبانی بیش از 15 زبان مختلف
    دارای ظاهر ساده و کاربرپسند

 تصویری از محیط نرم افزار

 

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:

رتبه این صفحه
امتیاز دهید
به کافی نت IR
امتیاز دهید