لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]دانلود نرم افزار کتابخوان قدرتمند اندروید FBReader + Premium 2.7.15

دانلود نرم افزار کتابخوان قدرتمند اندروید FBReader

دانلود FBReader + Premium 2.7.15 مشاهده کتاب های الکترونیکی در اندروید کتابخوان الکترونیکی بصورت رایگان از برنامه های epub, rtf, doc ( ms word), html, fb2 (zip) , mobi ( شامل کتابهای کیندل) ، و متون با ساختار ساده، پشتیبانی میکند. فایل های pdf  هم توسط FBReader خوانده میشوند. نسخه 2 به بعد آن امکان دسترسی به مجموعه کتابها و مجامع کتابخوانی را تحت شبکه فراهم کرده است. اگر این امکان از پیش فرض غیرفعال است، کافیست به تنظیمات بروید و آن را فعال و پارامترها را تنظیم کنید. FBReader به سرعت و دقت، قابلیت برنامه ریزی را داراست؛ توانایی خواندن فونت های صحیح یا ساختگی و متون معمولی را دارد. روشنایی صفحه در هنگام خواندن قابل تنظیم است ( انگشت خود را در گوشه ی چپ صفحه به بالا یا پایین بکشید). از رنگ بندیهای مخصوص نور روز و شب پشتیبانی میکند. صفحه نمایش یوتا قابلیت فعال یا غیرفعال بودن را داراست ( توانایی نمایش متن در سیستم های lcd یا معمولی).

FBReader با دیکشنری های مختلف همخوانی دارد و آنها را پشتیبانی میکند، مانند color dict, تمامی slovoedها ( از نرم افزار پاراگون)، fora dic, free dic. org, leo dic. همچنین برای 29 زبان از جمله پارسی تدوین شده و حاوی کلمات هایفن دار برای 24 زبان نیز میباشد.برنامه های مشابه: kindle, google books, aldico, cool reader, moon+reader, alreader.
دانلود برنامه کتابخوان قدرتمند اندروید FBReader + Premium 
برخی از امکانات و قابلیت های برنامه FBReader Premium اندروید:
* پشتیبانی از فرمت های مختلف و معروف کتاب های الکترونیکی
* امکان ویرایش و کپی گرفتن از متن کتاب های الکترونیکی توسط کاربر
* سرویس های یاندکس و گوگل برای ترجمه مستقیم کتاب های الکترونیکی
* امکان سفارشی سازی آسان رنگ متن، فونت و دیگر موارد توسط کاربران
* امکان جست و جوی آسان و سریع در کل متن کتاب ها
* پشتیبانی از 34 زبان زنده دنیا از جمله زبان شیرین فارسی

دانلود برنامه کتابخوان قدرتمند اندروید FBReader + Premium

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:{vote}
0
رتبه این صفحه
امتیاز دهید
به کافی نت IR
امتیاز دهید