CHANI 2.1126 دانلود چنی برنامه درج آگهی و نیازمندی رایگان

برنامه چنی ، درج آگهی رایگان و نیازمندی ها

 چنی ؛ عنوان اپلیکیشن اندروید برای درج رایگان آگهی و نیازمندی در سطح کشور می باشد. اپلیکیشن چنی شبیه پلت فرم های مطرح دیوار و شیپور است با این تفاوت که شما در یک شبکه اجتماعی قرار دارید که میتوانید علاوه بر ثبت رایگان آگهی به هر تعداد در روز ، پروفایل دیگران را بررسی و دنبال کنید و با آن ها به طور مستقیم در ارتباط باشید. درج آگهی در تمام دسته بندی ها از جمله دسته بندی انواع خدمات ، کاریابی ، املاک و خودرو نامحدود و رایگان است. برخلاف دیگر پلت فرم ها که محدودیت در تعداد درج آگهی دارند و شما میابیست برای درج آگهی بیشتر مبالغی را پرداخت کنید در اپلیکیشن چنی رایگان است.

از ویژگی های برجسته این برنامه ، ایجاد یک صفحه اختصاصی برای همه کاربران شبیه اینستاگرام است که در آن تصویر پروفایل کاربر ، تعداد فالوورها و دنبال شوندگان ، همچنین تعداد پست ها (آگهی ها) ، تعداد لایک و دیسلایک ها به همراه آگهی های ارسالی در دو حالت جدولی مشابه اینستاگرام و لیستی  نمایش داده میشود.

 همان طور که در تصویر فوق مشاهده میکنید در اپلیکیشن چنی ؛ رابط کاربری صفحه پروفایل به زیبایی اپلیکیشن اینستاگرام طراحی شده و کاربران به راحتی میتوانند به همه آگهی های ارسالی هر کاربر در یک نگاه دسترسی داشته باشند. کاربر را دنبال کنند و یا لیست Follower یا Following های آن را ببینند و همچنین با کاربر ارتباط برقرار کنند. این ویژگی بیشتر برای کسب و کارها مناسب خواهد بود. لازم به ذکر است این اپلیکیشن تاریخ انقضایی برای آگهی ها در نظر نمیگیرد و مدیریت آن ها برای ویرایش و حذف به عهده خود کاربر خواهد بود.

در صفحه نخست برنامه چنی با یک صفحه کاربر محور مواجه هستید و در یک بخش آن ، شما آگهی هایی را مشاهده میکنید که کاربران آن را دنبال کرده اید. هم چنین آخرین آگهی های ارسالی ، ویترین فروشندگان برتر از دیگر بخش های صفحه اصلی را تشکیل میدهد. همچنین بخش مهم آن نمایش تصادفی آگهی هاست که ویژگی خوب و متفاوتی نسبت به برنامه های مشابه تلقی میشود.

در برنامه هایی مانند دیوار با توجه به تعداد بالای کاربران ، آگهی های ارسالی بلافاصله به پایین لیست منتقل میشود و شانس دیده شدن آگهی در همان لحظات ابتدایی است اما در اپلیکیشن چنی آگهی هایی که قبلا ارسال شده اند بصورت رندوم و با توجه به علاقمندی کاربر نسبت به پروفایل هایی که دنبال کرده بارها در صفحه نخست نمایش داده میشود.

ویژگی های و قابلیت های برنامه چنی :
+ درج رایگان آگهی و نیازمندی به هر تعداد و در همه دسته بندی ها
+ حالت های شب و روز برای رنگ بندی های متنوع
+ رابط کاربری بسیار زیبا ، سریع و روان
+ درج آگهی در مراحل ساده و کوتاه
+ قابلیت چت با دیگر کاربران ، جستجو در میان آگهی ها با پارامترهای مختلف
+ مشاهده تفکیک شده آگهی ها بر اساس شهر و دسته بندی های مختلف
+ قابلیت نشان کردن آگهی و اضافه کردن آن به لیست علاقمندی ها
+ قابلیت دنبال کردن پروفایل های دیگران
+ ایجاد فروشگاه رایگان برای دارندگان کسب و کارها
+ و...

:: لینک دانلود مستقیم
:: لینک دانلود از کافه بازار


لطفا رای دهید !
   
+21

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود