لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : غیرفعال سازی آپدیت های ویندوز 10

عنوان برنامه : غیرفعال سازی آپدیت های خودکار ویندوز 10
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : ستاپ(نصب کننده)

توضیحات مختصر : یکی از مشکلات کاربران خصوصا کاربران ایرانی قابلیت جدیدی است که در ویندوز 10 قرار داده شده و آن هم قابلیت  بروزرسانی خودکار آپدیت های ویندوز 10 می باشد. آپدیت ها در پس زمینه ویندوز بدون اطلاع کاربر دانلود می شود و امکان غیرفعال سازی آن در ویندوز فراهم نشده که موجب مصرف زیاد پهنای باند اینترنت می شود ، برای همین در این مطلب از سایت کافی نت IR نرم افزار کم حجم و کاربردی را به شما معرفی می کنیم که براحتی آپدیت خودکار ویندوز 10 را غیر فعال نمایید.ترفندهایی برای اینکه لاغرتر و کمر باریک تر دیده شوید

کت های دارای برش، باعث باریکتر و لاغرتر نشان دادن شما می شود، مخصوصا برای کسانی که دارای چاقی موضعی در ناحیه کمر هستند، بسیار مناسب می باشد.شما می توانید بلوزهای متنوعی برای زیر کت تان بپوشید. البته انتخاب یک شومیز که در کمر برش داشته باشد، شما را لاغرتر نشان خواهد داد.

انتخاب یک بلوز مناسب نیز می تواند در باریک به نظر رسیدن شما نقش زیادی داشته باشد. لباسهایی با بافت و یا طرح های عمودی باعث می شود لاغرتر به نظر برسید. بهتر است بلوز شما نه خیلی چسبان و نه خیلی آزاد باشد و روی تنتان به زیبایی بنشیند. همچنین بهتر است سعی کنید از بلوز، تاپ و یا تیشرت های کوتاه کمتر استفاده کنید.

استفاده از شلوار جین « بوت کات » نیز باعث می شود پاهای شما کشیده و بلندتر نشان داده شوند. در صورتی که ران و یا ساق های شما دارای چاقی موضعی می باشد، با استفاده از این شلوار که حالت تنگ و چسبان نداشته باشد، می توانید متناسبتر به نظر برسید.

سعی کنید هنگام انتخاب شلوار از رنگ های تیره استفاده کنید، چون رنگ تیره باعث لاغرتر نشان دادن پاهای شما می شود.

استفاده از یک کیف شیک و زیبا اگرچه در لاغر به نظر رسیدن شما تاثیری ندارد، ولی بهتر است رنگ کیفتان را با رنگ لباس به خصوص رنگ کتتان ست کنید.

درمورد کفش برای لاغرتر به نظر رسیدن چاره ای جز استفاده از کفش های پاشنه بلند ندارید. زیرا در صورتی که قد شما بلندتر به نظر برسد، چاقی شما کمتر دیده می شود.

کفش های پاشنه بلند برای دو گروه افراد مناسب است، یک برای افراد چاق و دوم برای افراد کوتاه قد. البته هنگام استفاده از کفشهای پاشنه بلند به آسیبهایی که این نوع کفشها به بدن شما وارد می کنند نیز توجه داشته باشید.

استفاده از زیورآلات به خصوص گردن بند نیز می تواند تاثیر مثبتی در نمایش تناسب اندام شما داشته باشد. بنابراین می توانید از گردنبندهای نسبتا بلند برای این منظور استفاده کنید.

در صورتی که مایلید از ژاکت استفاده کنید حتما به سراغ ژاکتهایی با جنس ظریف، و نرم بروید. زیرا بافت لطیف و ملایم باعث می شود شما لاغرتر به نظر برسید. برخلاف این نمونه از ژاکت ها، ژاکت های ضخیم و حجیم باعث می شوند شما چاق تر به نظر برسید.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود