لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی

دانلود نرم افزار اقساط و سود وام های بانکی

دانلود نرم افزار محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی در ادامه نرم افزار های فارسی و کاربردی ، برنامه ای محاسبه گر اقساط و بهره وام های بانکی رو برای شما طراحی کردیم. این برنامه با توجه به میزان مبلغ وام درخواستی و درصد سود و همچنین مدت زمان بازپرداخت با فرمول جدید بانک ها ، اقساط ماهیانه به همراه بهره کل وام را برای شما محاسبه و نمایش میدهد. این برنامه همچنین جهت مقایسه اقساط ، محاسبه با فرمول گذشته را نیز دارد. پیشنهاد می کنم این برنامه را به آرشیو نرم افزارهای ویندوز خود اضافه کنید. چرا که ممکن در آینده شما و یا اقوام نزدیکتان بخواهند وام بگیرند.

آداب و اصول حضور بر سر میز غذای میزبان محترم

آداب و اصول حضور بر سر میز غذای میزبان محترم

آیا می‌دانستید كه ‌مهمان میز غذای كسی شدن آداب معاشرت مخصوص به خودش را دارد؛ این آداب را مختصر و مفید برای‌تان توضیح می‌دهیم؛ جزییاتی كه اگر آنها را رعایت كنید یك معاشر واقعی و ‌مهمانی مبادی آداب به معنای واقعی كلمه خواهید بود.

اصول باکلاس بودن سر میز ناهارخوری!!
بدون شك تا به حال بارها و بارها بر سر میز غذا، ‌مهمان فردی بوده‌اید. میزبان هم قطعا تمام تلاشش را كرده تا برای ‌مهمانانش چیزی كم نگذارد. همه چیز خوب و طبق معمول پیش رفته است. با این حال آیا می‌دانستید كه ‌مهمان میز غذای كسی شدن آداب معاشرت مخصوص به خودش را دارد؛ یعنی اینكه ممكن است شما ندانسته حركتی انجام دهید كه خلاف آداب میز غذا باشد و اگر دست بر قضا میزبان شما بر این امور مسلط بوده، شاید رفتار شما به نظرش جالب نیامده است!
با این تفاسیر، لازم نیست زیاد نگران باشید. این آداب را مختصر و مفید برای‌تان توضیح می‌دهیم؛ جزییاتی كه اگر آنها را رعایت كنید یك معاشر واقعی و ‌مهمانی مبادی آداب به معنای واقعی كلمه خواهید بود.

 

مراقب باشید حین غذا خوردن روی بشقاب خم نشوید
شما باید صاف و مستقیم بنشینید. به قول معروف شق و رق! با رعایت همین فاصله از بشقاب غذا باید قاشق را به سمت دهان‌تان بیاورید.

دستمال سفره ها باید باز شود و بالای زانوهایتان پهن شود

کاربرد دستمال ها را بدانید
این دستمال باید باز شود و بالای زانوهایتان پهن شود تا هر زمان خواستید آن را ‌بردارید. این روش صحیح استفاده از دستمال است.

نباید قاشق سوپ را با توجه به شكل و شمایلی كه دارد، كاملا داخل دهان خود ببرید

در دست گرفتن قاشق سوپ مراقب باشید
این نكته را هرگز فراموش نكنید كه شما نباید قاشق سوپ را با توجه به شكل و شمایلی كه دارد، كاملا داخل دهان خود ببرید بلكه باید از لبه قاشق سوپ را میل كنید. همان‌طور كه از لبه لیوان آب می‌خورید. در عین حال مراقب باشد كه سوپ را هورت نكشید!

به چیدمان قاشق ها روی میز غذاخوری دقت کنید

به چیدمان قاشق ها روی میز غذاخوری دقت کنید
شما پشت یك میز رسمی غذا نشسته‌اید، سمت راست‌تان ردیفی از قاشق‌های مختلف چیده شده و سمت چپ‌تان هم به همان ترتیب ردیفی از كارد و چنگال‌ها در اندازه و شكل‌های مختلف. (این میز معمولا برای افراد راست‌دست چیده می‌شود.) این یك قانون همیشگی است كه دورترین قاشق، كارد و چنگال از شما مخصوص اولین غذایی است كه قرار است شما وعده‌تان را با آن شروع كنید یا به قولی همان پیش‌غذا.

هرگز با دستمال سفره دهان‌تان را خشك نكنید یا اینكه سفت و محكم پاک نكنید

دستمال سفره فقط به یك منظور استفاده می‌شود، آن هم پاك كردن دهان به شكل بسیار آرام و آهسته است.
هرگز با دستمال سفره دهان‌تان را خشك نكنید یا اینكه سفت و محكم پاک نكنید. برای این منظور باید از دستمال كاغذی استفاده كنید؛ نه دستمال‌های كتانی سرسفره.

با كارد و چنگال خود به افراد دور میز اشاره نكنید

با كارد و چنگال خود به افراد دور میز اشاره نكنید
ساده تر اینكه اگر آنها سر میز غذا از طرف شما، مورد خطاب هستند، با كارد و چنگال نشان‌شان ندهید.

هرگز غذایتان را فوت نكنید، بلکه كمی زمان بدهید تا غذا خودش سرد شود

غذایتان را فوت نکنید
اگر غذای داغی مقابل تان قرار گرفت به عنوان ‌مهمان به هیچ عنوان در برابر چشمان بقیه غذا را فوت نكنید! كمی زمان بدهید تا غذا خودش سرد شود.

حین غذا خوردن اصلا نباید سرتان روی تلفن همراه تان خم باشد

تلفن همراهتان را حین صرف غذا روی میز نگذارید
ترجیحا آن را بی‌صدا كنید تا اگر زنگ خورد، مجبور نشوید جواب دهید. مهم تر از همه اینكه حین غذا خوردن اصلا نباید سرتان روی تلفن همراه تان خم باشد؛ برای همین بهتر است اصلا روی میز نباشد.

هرگز دستمال‌ سفره ها را از یقه خود آویزان نكنید

هرگز این دستمال ها را از یقه خود آویزان نكنید
این حرکت دور از آداب مهمان بودن است و بخصوص برای حضور در یک شام یا ناهار رسمی زیادی خودمانی است؛ بنابراین باید حتما از این حرکت پرهیز کنید.

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود