لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

آموزش ساخت کیف دستی با زیپ های رنگی + تصاویر

ساخت کیف دستی با زیپ های رنگی و ارزان قیمت

برای دوخت یک کیف دستی ساده و شیک می توانید از ایده ی این بخش استفاده کنید ،تعدادی زیپ رنگی ساده بیاورید و با یک سوزن و نخ برای ساخت کیف دستی با ما همراه شوید. حتی اگر خلاقیت شما در زمینه کارهای هنری پرورش یافته است با الهام از این بخش آموزش ساخت کیف دستی مدلهای دیگری هم درست کنید.

وسایل مورد نیاز برای ساخت کیف دستی زیپی

زیپ 50 سانتی 24 عدد

سنجاق ته گرد

سوزن و نخ

قیچی
شیوه ساخت کیف دستی زنانه و دخترانه با وسایل ساده

برای ساخت این کیف دستی ابتکاری زیپ ها را از رنگ های متفاوت انتخاب کنید. سپس زیپ ها را روی سطح صافی یک در میان به صورت افقی کنار هم قرار دهید. 11 ردیف افقی کنار هم درست کنید سپس برای ردیف های عمودی زیپ ها را یکی از زیر و یکی از رو از لای زیپ های افقی رد کنید. هر ردیف عمودی که کار گذاشتید ردیف بعدی را کاملا کنار ردیف قبلی بکشید تا سطح بافت محکم کنار هم قرار گیرد. هنگامی که تمام 11 ردیف عمودی روی ردیف های افقی کار گذاشته شد باید مانند تصویر زیر یک سطح صاف به وجود آید.

برای این که زیپ ها از هم باز نشود می توانید لبه های پارچه ای آن را به هم بدوزید. اما ترجیحا سعی کنید آن ها را بدون دوخت کنار هم نگه دارید که ظاهر طبیعی آن حفظ شود. اگر از برخی زیپ ها اضافی باقی ماند با قیچی آن را جدا کنید. سپس لبه ها را روی هم قرار دهید تا یک مکعب کوچک درست شود. به وسیله نخ و سوزن درزهای کناره را بدوزید. سر زیپ ها را روی کیف قرار دهید تا جلوه کیف زیباتر باشد. برای دسته کیف هم از 2 زیپ دیگر استفاده کنید و از زیبایی و خلاقیت خود لذت ببرید.

آموزش ساخت کیف دستی با زیپ های رنگی + تصاویر

 روش و الگوی ساخت کیف دستی با زیپ

آموزش ساخت کیف دستی با زیپ های رنگی + تصاویر

 ساخت کیف دستی با زیپ با قرار گفتن افقی زیپ ها

آموزش ساخت کیف دستی با زیپ های رنگی + تصاویر

 مدل کامل شده ساخت کیف دستی با زیپ


لطفا رای دهید !
(2 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود