لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : دانلود پروژه افترافکت اسلایدشو خبری

پروژه آماده افتر افکت تیتراژ خبر

دانلود پروژه افترافکت اسلایدشو خبری News SlideShow این پروژه بسیار زیبا و در عین حال ساده و قابل ویرایش می تواند تصاویر شما را در قالب یک تیتراژ خبری نمایش دهد و از آن می توانید در کارهای حرفه ای و سفارشات خود استفاده کنید. این پروژه نیاز به پلاگین خاصی ندارد ، مدت پروژه 54 ثانیه ، حجم پروژه در حدود 50 مگابایت و کیفیت اسلایدشو خروجی شما Resolution HD 1920 × 1080 می باشد و با نسخه های After Effects CS6, CC and CC 2015 سازگار است. لازم به ذکر است این پروژه نیز در وب سایت شرکت سازنده به قیمت 18 دلار فروخته می شود.

با شهر ریودوژانیرو و جذابیت‌های آن آشنا شوید!

با شهر ریودوژانیرو و جذابیت‌های آن آشنا شوید

ما برای شما لیستی کوتاه و کارآمد برای گشتی در باغات و بوستان‌های ریو آماده کرده ایم. در این لیست با پارک جنگلی و وسیع ریو، باغ گیاه‌شناسی و قدیمی‌ترین بوستان عمومی ریودوژانیرو آشنا خواهید شد و اطلاعات جزئیات دسترسی و ساعات بازدید هر کدام را برای شما ذکر کرده ایم.

 

۱- پارک جنگلی تیجوکا | Tijuca Forest
پارک جنگلی تیجوکا گزینه مناسبی برای کسانیست که عاشق طبیعت گردی اند. پارک تیجوکا نوعی جنگل بارانی وسیع در دل شهر ریو دوژانیرو است که در میان آن با جاده‌های پیچ در پیچ و سبز، آبشارهای زیبا، گونه‌های متنوعی از حیوانات و پرندگان، پروانه‌های رنگارنگ و تعدادی جاذبه تاریخی رو به رو خواهید شد. نام این جنگل از مناطق بومی اطراف گرفته شده است. پارک جنگلی تیجوکا با وسعت ۳۲ کیلومتر مربع یکی از وسیع ترین پارک‌های شهریست.
 جالب است بدانید جنگل تیجوکا باعث تشکیل یک مرز طبیعی است که منطقه غربی شهر را از مناطق جنوبی، مرکزی و شمالی و دو منطقه شمالی و جنوبی را از یکدیگر جدا می‌کند. همچنین کوه کوروکووادو که کوهی ۷۱۰ متری‌ست در این پارک ملی قرار دارد و اگر به کوهنوردی علاقه دارید موقعیت خوبی برای کوهنوردی فراهم است.

هزینه ورودی: ندارد.
ساعات بازدید: 8 تا ۱۷
تلفن: ۱۷۰۰ ۲۴۹۱ ۲۱ ۵۵+
آدرس: ریو، آلتو دا لوا ویستا | استرادا کاسکاتینها 850

 پارک جنگلی تیجوکا گزینه مناسبی برای کسانیست که عاشق طبیعت گردی اند

 پارک تیجوکا نوعی جنگل بارانی وسیع در دل شهر ریو دوژانیرو است

۲- باغ گیاه‌شناسی ریو | Jardim Botânico
باغ گیا‌ه‌شناسی ریو یا Jardim Botânico باغی ۱۳۷ هکتاری با بیش از ۸۰۰۰ گونه گیاهیست که در سال ۱۸۰۸ توسط شاهزاده رجنت دوم روآ ساخته شده است. از بخش‌های قابل توجه این باغ وجود ردیفی از درختان خرما، قسمت آمازون باغ، دریاچه‌ای با نیلوفرهای آبی و عظیم آمازونی و در نهایت بخش سرپوشیده ارکیداریوم است که در آن ۶۰۰ گونه ارکیده پروش داده می‌شود.
 
به سبب پوشش گیاهی متنوع این باغ، گونه‌های متنوعی از پرندگان نیز در باغ گیاهشناسی ریو به چشم می‌خورند. در طول هفته باغ گیاهشناسی مکانی آرام و خالی از جمعیت است در حالی که بسیاری از خانواده آخر هفته خود را در این باغ می‌گذرانند. از دیگر امکانات این باغ کیوسک فروش ساندیچ، کافه و یک مغازه فروش صنایع دستی است.


هزینه ورودی: 9 رئال برزیل
ساعات بازدید: 8 تا ۱۷
تلفن: ۳۸۷۴-۱۸۰۸ ۲۱ ۵۵+
آدرس: خیابان ۱۰۰۸ منطقه یاردیم بوتانیکو، ریو.

 باغ گیا‌ه‌شناسی ریو یا Jardim Botânico باغی ۱۳۷ هکتاری با بیش از ۸۰۰۰ گونه گیاهیست

 باغ گیا‌ه‌شناسی ریو در سال ۱۸۰۸ توسط شاهزاده رجنت دوم روآ ساخته شده است

 به سبب پوشش گیاهی متنوع این باغ، گونه‌های متنوعی از پرندگان نیز در باغ ریو به چشم می‌خورد

۳- پارکو لاگه | Parque Lage
پارکو لاگه بوستانی عمومی، زیبا و چشمگیر است که در ۱ کیلومتری باغ گیاهشناسی ریو قرار دارد. این باغ به سبک انگلیسی طراحی شده و در آن دریاچه‌های کوچک و یک عمارت بزرگ به چشم می‌خورد. امروزه این عمارت به عنوان مدرسه هنرهای تجسمی کاربرد دارد و میزبان نمایشگاه‌های رایگان هنر و پرفورمنس‌های مناسبتی‌ست.
کافه این پارک مکانی آرام و دنج است که در آن می‌توانید به صرف قهوه و میان وعده‌ای لذت بخش بپردازید. در اطراف پارک جنگل‌های بارانی اطلس واقع شده که به سبب آن گاهی میمون‌ها و یا توکا هایی را به چشم خواهید دید. از آنجا که پارکو لاگه در نزدیکی کوه‌های کوروکووادو قرار دارد، بسیاری این پارک را برای نقطه شروع کروهنوردی خود انتخاب می‌کنند.

هزینه ورودی: ندارد.
ساعات بازدید: 9 تا ۱۹
تلفن: ۱۸۰۰-۳۲۵۷- ۲۱ ۵۵+
آدرس: محله باغ گیاه‌شناسی- خیابان ۴۱۴
 

 پارکو لاگه بوستانی عمومی، زیبا و چشمگیر است

 پارکو لاگه، در ۱ کیلومتری باغ گیاهشناسی ریو قرار دارد

۴- پارک Quinta da Boa Vista
پارک عمومی کوئینتا دا بوآ یا Quinta da Boa Vista بوستانی عمومی معروف ریو با اهمیت و قدمت تاریخی می‌باشد. این پارک در قرن ۱۹ جزء باغات قصر سائو کرستوآ امپراطور برزیل بوده است. پارک کوئینتا دا بوآ  دارای موزه و باغ وحش اختصاصی خود است و به طور کلی از نظر معماری و فرهنگی مورد توجه است. امروزه ساختمان قصر قدیمی به نوعی موزه ملّی بدل شده است که مجموعه‌ای از تاریخ طبیعی، مردم شناسی و باستان شناسی در آن وجود دارد.

هزینه ورودی: ندارد.
ساعات بازدید: 8 تا ۲۰
آدرس: ریو، سائو کریستاوو | خیابان پدرو دو

 پارک عمومی کوئینتا دا بوآ، بوستانی عمومی معروف ریو با اهمیت و قدمت تاریخی می‌باشد

 پارک کوئینتا دا بوآ  دارای موزه و باغ وحش اختصاصی خود است

۵- بوستان عمومی | Passeio Público
بوستان عمومی یا  Passeio Público قدیمی ترین بوستان ریو است که در سال ۱۷۸۳ توسط ولنتیم یک مجسمه ساز معروف برزیلی ساخته شده است. بوستان Passeio Público در مرکز تاریخی شهر قرار گرفته است و همچنین یکی از قدیمی ترین بوستان‌ها در آمریکاست. در این پارک با درختانی بلند قامت بر خواهید خورد و حوضی کوچک با آبنمایی کروکدیل شکل نظر شما را جلب می‌کند. دروازه ورودی بوستان نیز توسط ولنتیم ساخته شده است. پیش از ساخت محله پارکو دو فلامنگو، دریا تا نزدیکی این پارک می‌رسید.

هزینه ورودی: ندارد.
ساعات بازدید: 9 تا ۱۷
آدرس: ریو، خیابان روآ دو پاسیو

بوستان عمومی یا  Passeio Público قدیمی ترین بوستان ریو است

 بوستان Passeio Público در مرکز تاریخی شهر قرار گرفته و یکی از قدیمی ترین بوستان‌ها در آمریکاست

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود