لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی

دانلود نرم افزار اقساط و سود وام های بانکی

دانلود نرم افزار محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی در ادامه نرم افزار های فارسی و کاربردی ، برنامه ای محاسبه گر اقساط و بهره وام های بانکی رو برای شما طراحی کردیم. این برنامه با توجه به میزان مبلغ وام درخواستی و درصد سود و همچنین مدت زمان بازپرداخت با فرمول جدید بانک ها ، اقساط ماهیانه به همراه بهره کل وام را برای شما محاسبه و نمایش میدهد. این برنامه همچنین جهت مقایسه اقساط ، محاسبه با فرمول گذشته را نیز دارد. پیشنهاد می کنم این برنامه را به آرشیو نرم افزارهای ویندوز خود اضافه کنید. چرا که ممکن در آینده شما و یا اقوام نزدیکتان بخواهند وام بگیرند.اسکرابی مخصوص نابودی موهای زائد صورت

موهای زائد صورت را با اسکراب جوانه گندم از بین ببرید
برای هر کدام از مشکلات جسمی ، زیبایی و روانی می توانید درمانی در دل طبیعت شگفت انگیز بیابید و در این مسیر توصیه های طب سنتی بسیار کاربردی و موثر هستند. امروز قصد داریم در مورد یکی از مشکلات رایجی که خانم ها را به سمت استفاده از انواع نسخه ها و روش های درمانی در طب مدرن و سنتی می کشاند بگوییم و روشی عالی برای حل آن به شما معرفی کنیم . افرادی که درگیر رشد سریع موهای صورت و افزایش موهای زائد در صورت هستند می توانند از این روش به راحتی استفاده کنند.

اسکرابی مخصوص نابودی موهای زائد صورت

اسکراب رفع موهای زائد صورت با سبوس گندم
سبوس گندم بخشی است که بعد از فرآیند پاکسازی دانه‎های گندم به دست می‎آید. معمولا این ماده‎ غنی از مواد مغذی است که به عنوان علوفه استفاده می‎شود،ولی برای انسان نیز بسیار مفید می‎باشد. جدا از سالم بودن، سبوس گندم یک محصول آرایشی عالی است، که از آن می‎توان به عنوان اسکراب‎ها و ماسک‎ها استفاده کرد.سبوس گندم ضخیم نه تنها موی صورت را پاک می‎کند، بلکه باعث کاهش چین و چروک‎ها می‎شود.

 

مواد لازم برای اسکراب سبوب گندم برای از بین بردن موی زائد
سبوس گندم :یک تا 2 قاشق غذا خوری
گلاب :یک قاشق چای خوری
شیر :1 قاشق چای خوری
روش تهیه اسکراب سبوب گندم برای از بین بردن موی زائد

تمامی مواد بالا را با هم ترکیب کنید تا یک ترکیب خمیری شکل به وجود آید.
این اسکراب دانه‎ای را به صورت خود به آرامی با حرکات دایره‎ای شکل تا زمانی که سبوس گندم خشک شود بمالید.
حالا، صورت خود را با آب بشورید.برای اینکه خاصیت بیشتری داشته باشد، این کار را روزانه شروع کنید و سپس به تعداد 2-3 بار در هفته ادامه دهید تا رشد موی صورت کاهش پیدا کند.

اسکرابی مخصوص نابودی موهای زائد صورت

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود