لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : غیرفعال سازی آپدیت های ویندوز 10

عنوان برنامه : غیرفعال سازی آپدیت های خودکار ویندوز 10
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : ستاپ(نصب کننده)

توضیحات مختصر : یکی از مشکلات کاربران خصوصا کاربران ایرانی قابلیت جدیدی است که در ویندوز 10 قرار داده شده و آن هم قابلیت  بروزرسانی خودکار آپدیت های ویندوز 10 می باشد. آپدیت ها در پس زمینه ویندوز بدون اطلاع کاربر دانلود می شود و امکان غیرفعال سازی آن در ویندوز فراهم نشده که موجب مصرف زیاد پهنای باند اینترنت می شود ، برای همین در این مطلب از سایت کافی نت IR نرم افزار کم حجم و کاربردی را به شما معرفی می کنیم که براحتی آپدیت خودکار ویندوز 10 را غیر فعال نمایید.معبد خورشيد در اوريسا - هند (+ تصاویر)

معبد خورشيد در اوريسا - هند
معبد خورشيد در اوريسا در هند قرار دارد و در قرن 13 به منظور اهدا کردن به خداي خورشيد ساخته شده است که امروزه جزء هفت عجايب هندوستان به شمار مي آيد.اين معبد به شکل يک ارابه بزرگ مي باشد که در ساخت آن از سنگهاي نفيسي استفاده شده است که توسط پادشاه (Narasimhadeva) ساخته شده است.

معبد خورشيد در هند

بر طبق افسانه هاي محلي اين معبد داراي هاله بزرگي از قدرت مي باشد که از دو نيروي قدرتمند مغناطيسي ساخته شده در برجها ،نشئات مي گيرد. معلق بودن تاج و تخت پادشاهي بين هوا و زمين به خاطر همين نيروي مغناطيسي مي باشد. ملوانان اروپايي از برج هاي اين معبد براي دريانوردي استفاده مي کنند ولي اين معبد را بتکده سياه مي نامند زيرا در اطراف ساحل اين معبد کشتي هاي زيادي به دليل نيروي مغناطيسي افسانه اي معبد و جزر و مد ناگهاني غرق مي شوند.

  معبد خورشيد در هند

  معبد خورشيد در هند

  معبد خورشيد در هند

اين معبد که به شکل ارابه اي بزرگ با 12 چرخ سنگي و 7 اسب تازي مي باشد که 7 اسب تازي که در حال حمل کردن خورشيد به سمت مشرق(سمت طلوع آفتاب) مي باشند ، نمايانگر هفت روز هفته مي باشد و 12 چرخ اين ارابه نمايانگر 12 ماه سال و هشت پره هر چرخ نمايانگر هشت درجه برتر روز زن مي باشد. ورودي اصلي معبد رو به شرق و به طرف دريا مي باشد که به سالن هدايا وارد مي شود.

0 ستاره
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود