لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : افزونه حذف تبلیغات KMPlayer

عنوان برنامه : افزونه غیرفعال سازی تبلیغات KMPlayer به همراه آخرین نسخه پلایر
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : ستاپ (نصب کننده)

توضیحات مختصر : یکی از مشکلات پلایر که واقعا خیلی وقت ها اعصاب کاربران را خصوصا در هنگام تماشا فیلم بهم میریزد تبلیغات کی ام پلایر است که به راحتی با مسدود سازی سرورهای این نرم افزار می توان تبلیغات را غیر فعال کرد . همراه نرم افزار یک فایل اجرایی کم حجم که کلیه سرورهای تبلیغات را غیر فعال می کند وجود دارد که تنها با اجرای آن می توانید از شر آن ها خلاص شوید !!

ترفند جالب برای ماندگاری بیشتر رژ لب

ترفند جالب برای ماندگاری بیشتر رژ لب

شما میتوانید ماندگاری رژ لب را با بهره گیری از روشهای معرفی شده در زیر افزایش دهید تا مجبور نباشید بطور مداوم آن را تجدید کنید. خانم ها این مساله را به خوبی درک می‌کنند که ماندگاری رژلب برای تمام روز چه اتفاق خوبی هست و هر شخصی به روش خود، سعی میکند رنگ لب هایش حتی هنگام غذاخوردن هم حفظ شود.

برای این منظور میتوان از رژلب هاي ضدآب یا 24 ساعته بهره گیری کرد. یا حتی می‌توان چند لایه رژ روی هم روی لب زد تا از ماندگاری آن مطمئن شد.اما یک روش بسیار ساده تر هم برای این منظور وجود دارد و آن بهره گیری از قلم مو برای کشیدن خط لب هست. یعنی به جای مداد لب، از قلم مو برای کادربندی لب هاي خود بهره بگیرید.

 وقتی با قلم موی ریز آرایشی، رژ را روی لب هایتان می‌کشید چندین مزیت دارد: یکی اینکه رنگ رژلب و خط لب با هم یکی هست، دو اینکه می‌توانید با توجه بیشتری دور لب خط بکشید و از همه ي مهم تر اینکه هزینه هایتان هم کاهش پیدا می‌کنند. وقتی همان رژی که دارید را بعنوان خط لب هم بهره گیری میکنید، دیگر لازم نیست برای خرید مدادهایی که به اندازه خود رژلب و گاها اکثر از ماتیک قیمت دارند، پول هزینه کنید.

برترین و بارزترین ویژگی این ترفند در این هست که رنگ لب شما برای ساعت هاي طولانی به قوت خود باقی خواهد ماند.برای این منظور، لبه ي تخت و ضخیم قلم مو را درون رژ لب موردعلاقه خود فرو کنید، سپس آن را به صورت خط باریک روی لب پایینی بکشید. سپس سراغ لب بالا رفته و روی فرم لبتان خط بکشید.در آخر، رژ لب خود را زده و از اینکه تا ساعت هاي زیادی به قوت خود باقی خواهد ماند، مطمئن باشید.

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود