جلوگیری از جوش زدن صورت پس از بند و یا اپیلاسیون

موضوع : اخبار خواندنی از دنیای وب / سلامت پوست 1655 بازدید (1 رای)

غیر از مواردی که فرد دارای پوست حساس هست و به هر صورت جوش میزند با رعائت موارد زیر مانع جوش زدن صورت خود بشوید.

قبل از بند انداختن و یا هر نوع روش اپیلاسیون پوست خود را با ضد عفونی کننده ها تمیز کنید.

جلوگیری از جوش زدن صورت پس از بند و یا اپیلاسیون

بعد از انجام اپیلاسیون و یا بند از موادی مانند witch hazel or tea tree and alovera استفاده کنید. این مواد خونهای به سطح پوست آمده را که باعث گرمی پوست میشوند و صورت جوش میزند را خنک میکند. و قرمزی پوست را کم میکند.

 

به محلی که اپیلاسیون شده دست نزنید و از کرمهای آرایشی و یا هر نوع مواد دیگر که دارای عطر میباشد برای 2 ساعت استفاده نکنید. برای اینکه منافذ پوست باز هستند وسریع میکروب جذب میکنند و یا منافذ با مواد آرایشی گرفته میشوند.

بعد از 8 ساعت از مواد پیلینگ پوست استفاده کنید تا یک لایه از پوستهای مرده را از پوست بردارد و این همان سطحی است که در مقابل رویش مو مقاومت میکند و تبدیل به جوش میشوند. این کار را هر دفعه که حمام میکنید انجام دهید. خوشبختانه این بار جوش نمیزنید. در اخر نخ بند شما باید تمیز باشد.

اگر با رعائت همه موارد باز جوش زدید بهتر است که به لیزر کردن موی خود فکر کنید که لیزر و الکترولیز یکی از مواردی است که برای اپیلاسون دائم استفاده میشوند و کار ساز هم هستند.نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود

چکار کنیم بعد از بند انداختن صورت جوش نزنیم درمان جوش بعد از بند انداختن صورت درمان خانگی جوش بعد از اصلاح جلوگیری از جوش بعد از اصلاح صورت ماسک خانگی بعد از اصلاح صورت خانمها جلوگیری از جوش بعد از بند انداختن ماسک بعد از بند انداختن صورت ماسک برای جوش بعد از اصلاح جلوگیری از جوش زدن صورت پس از بند و یا اپیلاسیون چکار کنیم بعد از بند انداختن صورت جوش نزنیم جوش بعد از اصلاح خانم ها ماسک خانگی بعد از اصلاح صورت خانمها درمان جوش بعد از بند انداختن صورت جوش صورت بعد از اصلاح اقایان ماسک بعد از بند انداختن صورت جلوگیری از جوش زدن بعد از اصلاح صورت جلوگیری از جوش بعد از تیغ زدن