لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : نرم افزار مدیریت کافی نت احسان

عنوان برنامه : مدیریت کافی نت احسان
قیمت : 90,000 ریال
نوع فایل : ستاپ (نصب کننده)

توضیحات مختصر : تسریع و سهولت در کار مدیران کافی نت ها ، محیطی ساده و دلچسب ، محاسبه میزان ساعات استفاده ، محاسبه فاکتور ارائه خدمات با قالب های متنوع ، کنترل کلاینت ها و...بیوگرافی مریم کاویانی

نام اصلی : مریم کاویانی Maryam Kavyani
زمینه فعالیت : سینما و تلویزیون
تاریخ تولد : ۱ تیر ۱۳۴۹
محل تولد : اهواز
محل زندگی : تهران، ایران
پیشه : بازیگری
سال‌های فعالیت : ۱۳۸۱ تاکنون
مدرک تحصیلی : فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد پرستاری

 

زندگینامه

مریم کاویانی (متولد ۱۳۴۹ در اهواز) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد پرستاری می‌باشد.پدر و مادر وی متولد بابل هستند و اصالتی مازندرانی دارند و یک خانواده ۴ نفره با یک برادر کوچکتر از خودش دارد. شغل اصلی او پرستاری بوده و در سال ۱۳۸۱ بازیگری را آغاز کرد.

 

مصاحبه با مریم کاویانی

مریم کاویانی می گوید دوران کودکی خیلی مظلوم بودم، یادم می آید همیشه مادرم می گفت پدرت نگران است که نکند وقتی بزرگ شوی، هیچ کاری از تو برنیاید .روزی گذر نادر مقدس کارگردان به بیمارستان مهرداد محل کار مریم کاویانی افتاد مقدس از او دعوت می کند تا بازدید داشته باشد از پشت صحنه فیلم رویای جوانی که در دست ساخت دارد، کاویانی بر تردیدهایش غلبه می کند و از سر کنجکاوی در پشت صحنه این فیلم حاضر می شود. مقدس به او می گوید که چهره خوبی برای بازیگری دارد و با اصرار مانتوی سفیدی بر تنش می پوشانند و روانه جلوی دوربینش می کنند تا ایفاگر نقش کوتاه یک خانم دکتر شود و این گونه مریم کاویانی بازیگر می شود.

وی که اولین بار در سال ۱۳۸۱ با فیلم رویای جوانی شروع کرد، در ماه رمضان سال ۱۳۸۴ با سریال او یک فرشته بود در نقش همسر حسن جوهرچی به شهرت رسید من آرامش خودم را مدیون ایمانی می‌ دانم که به خدا، زندگی و معجزاتش دارم هیچ وقت معنای حسادت و حسرت را درک نکرده‌ام چرا که به سرنوشت و تقدیری که در مسیر زندگی هر فردی نوشته و ثبت‌ شده اعتقاد دارم.

اهل سوسیس یا کالباس نیستم به ندرت پیش می‌ آید که هوس غذاهای بیرون، بویژه فست‌ فود به سرم بزند همه وعده‌های غذایی من خانگی است و سعی می‌کنم تمام آنها را خودم با مواد و روغن‌ های سالم تهیه و آماده کنم بنابراین با این شیوه تغذیه تا به حال افزایش وزن و تجربه گرفتن رژیم نداشته‌ ام.

مریم کاویانی ازدواج کرده و یک پسر ۲۰ ساله نیز دارد .احترام گذاشتن به خود بیش از هر چیز دیگر و تنظیم عادت‌ ها و اصول رفتاری مناسب باعث می‌ شود تا ناخود آگاه رفتار اجتماعی مناسبی در جامعه داشته باشیم و صبوری، مهربانی و اعتماد به نفس بالا از پیامدهای آن است، هر وقت مهربانی کردن با خودمان را بیاموزیم، رفتارمان با جهان اطراف‌ مان هم مهربان می‌ شود

استفاده از روش‌های طب سنتی و نوشیدن عرقیات و شربت‌ های گیاهی هم از بهترین گزینه‌ ها و جایگزین‌ های مصرف خودسرانه داروهاست؛ برای مثال من در خانه مرتب عرق نعنا و کاسنی مصرف می‌ کنم ساعت میوه خوردن من قبل از ساعت هفت عصر است چرا که عوارض مصرف میوه مثل نفاخ بودن و ایجاد اسیدهایی که برای معده مضر است بعد از این ساعت بیشتر می‌ شود.

در فضای سینما و تلویزیون متأسفانه تنها اشخاصی برای برخی آقایان قابل احترام هستند که اهل معاشرت های خارج از حیطه کاری باشند که خوب من این رفتار را هیچ گاه نداشته ام.

 

فیلم سینمایی
1395    نیمکت
1393    شاید یک معجزه
1392    معراجی‌ها
1391    دلتنگی‌های عاشقانه
1391    رسوایی
1390    یکی برای همه
1389    اخراجی‌ها ۳
1389    پایان‌نامه
1388    زمهریر
1387    بیداری
1387    پوسته
1387    مانا
1386    مخمصه
1385    پایان راه
1385    ستایش
1384    هوو
1383    اسپاگتی در هشت دقیقه

تلویزیونی
1395    در قصه‌ها زندگی می‌کنند
1393    زمستان گرم
1393    معراجی‌ها
1393    مدینه
1391    ویلای من
1390    فاصله‌ها
1389    دارا و ندار
1388    پنجمین خورشید
1387    روزگار قریب
1386    خط شکن
1386    شکرانه
1385    به دنیا بگویید بایستد
1385    زیر زمین
1384    روز رفتن
1383    راه شب
1382    او یک فرشته بود

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود