لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

بیوگرافی حسین مهری

نام اصلی : حسین مهری Hossein Mehri
تاریخ تولد : 23 آبان 1363
محل تولد : تهران
ملبیت : ایران
پیشه : بازیگر
سال‌های فعالیت : ۱۳۷۷ تاکنون
همسر : متاهل
تحصیلات :

 

زندگینامه

حسین مهری متولد ۲۳ آبان ۱۳۶۳ در تهران، بازیگر است دو برادر دارد، سماجتی که داشت باعث شد پایش به بازیگری باز شود، کلا آدم درونگرایی است، به گفته خودش بیش از ۲۰ سال تجربه حضور در تئاتر دارد و فعالیت اش را از سال ۷۷ بصورت جدی شروع کرد.

شروع بازیگری
از سال ۷۲ تئاتر را شروع کردم، وارد شدنم به این حرفه کمی عجیب غریب بود.اگر یادتان باشد در آن زمان جمعه ها بعدازظهر ساعت ۴، شبکه یک همیشه فیلم سینمایی پخش میکرد قبل از این که فیلم شروع شود در ابتدا مینوشت مثلا هدایت فیلم”  قدیم میکند، من با ۱۱۸ تماس میگرفتم ببینم شماره آن دفتر سینمایی را دارد یا نه بعضی را داشت بعضی را نداشت.بعد به آن دفتر زنگ میزدم و میپرسیدم در دفتر شما فیلمی آماده ی ساخته شدن هست ؟ در این بین نه و آره هایی که شنیدم سرنوشتم برای بازیگری رقم خورد ن هم زمانی بود که با دفتر “حسین فرخی” تماس گرفتم و متوجه شدم فیلمی در دست ساخت و در مرحله ی پیش تولید است آدرس گرفتم که بروم و تست بدهم و فرم پر کنم در حین پرکردن فرم به بخشی رسیدم که نوشته بود معرف و من معرفی نداشتم

مدت طولانی را روی ان گزینه مکث کردم و فکر میکردم کاربدی کردم که بدون معرف به انجا آمده ام تا بالاخره کارگردان آمد و دید نیم ساعت است نشسته ام بالای سر یک فرم استخدام و نمیتوانم آن را پر کنم، نگاهی به فرم انداخت و گفت خوب چرا نمینویسی ؟ گفتم چون معرف ندارم خیلی خجالت کشیدم تصورم این بود که کار اشتباهی کردم پرسید تو که معرف نداری چطور این جا را پیدا کرده ای ؟
تمام اینهایی که برای شما گفتم برای او هم توضیح دادم حسین فرخی خیلی خوشش اومد که یک نفر با این شیوه جایی را که دوست داشته پیدا کرده و حالا میخواهد شروع کند تا به هدفش برسد.

محبوبیت
شروع او  با سریال زیر هشت سال ۸۹ سیروس مقدم خوب بود و باعث شناخته شدن چهره اش شد، گرچه تا سال ۹۱ بیش از ۵ سریال از جمله پایتخت، تا ثریا و نابرده رنج بازی کرد اما هیچ کدام به اندازه سریال زمانه در سال ۹۱ در نقش سینا او را مشهور نکرد .حسین مهری آذر ماه ۱۳۹۱ ازدواج کرده است.
میگوید عموما آدم اهل تنهایی هستم و ترجیح می دهم بیشتر وقت آزادم را به کتاب خواندن و فیلم دیدن بگذرانم یا اوقاتم را صرف همسرم کنم و با او باشم، همسرش در کار هنری نیست.

شیطونی در کودکی ؟
خیلی زیاد خیلی سرخود و خودرای بودم.هم خودم تصمیم می گرفتم و آرزوهایم بزرگ و وحشتناک بود،پشت کار خیلی زیادی داشتم و خیلی یک دنده بودم و حاضر نبودم به هیچ وجه در کاری کم بیاورم.

ملاک برای انتخاب نقش ها
من سه تا فاکتور اصلی دارم که به شدت برایم مهم است .کارگردان، فیلمنامه نویس و نقش، ایده اولم این است که نقش، نقشی باشد که بتوانم خودم در آن تلاش کنم، کارگردان، کارگردانی باشد که بتوان به او اعتماد کرد و فیلمنامه هم فیلمنامه قرص و جانداری باشد

سعی می کنم بروز باشم
سعی می کنم به روز باشم و اتفاقات، اطلاعات و دانش کارم را دنبال می کنم این به روز بودن از راه های متفاوت و البته مرسومی شکل می گیرد. راه هایی مثل کتاب خواندن، نشریات را مطالعه کردن و فیلم دیدن که مخصوصا برای این آخری خیلی زمان می گذارم فیلم دیدن و رمان خواندن تاثیر فوق العاده محسوسی روی کیفیت کار می گذارند

دوستان نزدیک و تنهایی
خیلی آدم پر رفت و آمدی نیستم اما دوستان خوب در بین همکارانم زیاد دارم.دوستانی مانند امیر جعفری و کامبیز دیرباز و خیلی دوستان پشت دوربین که احتمالا کمتر می شناسیدشان اما عموما آدم اهل تنهایی هستم و ترجیح می دهم بیشتر وقت آزادم را به کتاب خواندن و فیلم دیدن بگذرانم یا اوقاتم را صرف همسرم کنم و با او باشم.
 
شغل دیگر
تنها کار من بازیگری است و فقط از این راه زندگی می کنم.

 

سریال‌ها
1396    سرزمین کهن
1393    همه چیز آنجاست
1393    معراجی ها
1391    زمانه
1391    بالهای خیس
1390    پنجره
1390    تا ثریا
1389    پایتخت
1389    نابرده رنج
1389    زیر هشت

تله فیلم
1377    عشق + ۲
1390    به نام مادر
1391    ماهمه تنهاییم
1393    شیپورچی
1394    شروع یک پایان

فیلم سینمایی
1395    زرد
1395    ماجرای نیمروز
1395    چراغ های ناتمام


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود