لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

بیوگرافی بیتا بیگی

ربیوگرافی بیتا بیگی

نام اصلی : بیتا بیگی Bita Beigi
تاریخ تولد : ۱۷ فروردین ۱۳۶۶
محل تولد : تهران
محل زندگی : تهران
پیشه : بازیگر
مدرک تحصیلی : ليسانس كارگردانى

 

زندگینامه

بیتا بیگی متولد 17 فروردین 1366 در تهران، بازیگر استفارغ التحصیل لیسانس رشته عکاسی و فوق لیسانس رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر است می گوید سختی های زیادی کشیده و تلاش کرده تا در عرصه هنر حضور داشته باشد.علاوه بر بازیگری در رشته کارگردانی فعاليت نموده است و با فیلمهای کوتاهش در جشنواره های بین المللی شرکت كرده است فيلم كوتاه زاويه ثابت و دستمال از جمله كارهاى كوتاه اوست.

شروع و تلاش ها
مدت ها تئاتر کار کردم و در کلاس های تمرین دانشجوهای تئاتر شرکت کردم ،من با دانشجوهای تئاتر تمرین می کردم و اتود می زدیم و همینجوری دری به تخته نخورده که من بازیگر شوم بخاطر چهره ام بازیگر نشدم من مثل خیلی ها به خاطر چهره ام و پول بازیگر نشدم.جوگیر سینما هم نشدم، من پنج ساله بودم که به دفتر منظر فیلم رفتم و تست دادم، من دغدغه بازیگری دارم من نه چشمانم سبز بوده و نه پول دادم  من سینما را به خاطر سینما دوست دارم من مسیرم را مشخص کردم و نمی خواهم هیچ وقت در کارهای غیرحرفه ای بازی کنم.
 
شناخته شدن
وی فعالیت خود را با سه تله فیلم شروع کرد بعد از آن با حضور در فیلم هفت دقیقه تا پاییز به کارگردانی علیرضا امینی استعداد های خو ددر این عرصه را با معرض ظهور رساند و شناخته شد.

نه بوتاکس نه عمل
من نه دماغم را عمل کردم، نه صورتم بوتاکس دارد، نه پول دادم آمدم سینما نه پولش را دارم که بخواهم خودم را قالب کنم، تیغ جراحی به صورتم نخورده است.

سینمایی
1389    انتهای خیابان هشتم به کارگردانی علیرضا امینی
1392    دلتا ایکس به کارگردانی علیرضا امینی
1394    اعترافات به کارگردانی آرش سنجابی
1395    کاناپه به کارگردانی کیانوش عیاری

تلویزیونی
1387    چیزی به افطار نمانده به کارگردانی حامد حسینی
1388    سقوط به کارگردانی احمد موظمی
1390    سراب به کارگردانی حسین سهیلی زاده
1390    سقوط آزاد به کارگردانی علیرضا امینی


لطفا رای دهید !
(1 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود