لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

بیوگرافی امیر تاجیک

بیوگرافی امیر تاجیک

نام اصلی : امیر تاجیک Amir Tajik
تاریخ تولد :  ۸ شهریور ۱۳۴۷
محل تولد : تهران
سبک‌ : پاپ
نوع صوت : حماسی - سنگین
تحصیلات : مهندسی طراحی صنعتی

 

زندگینامه

امیر تاجیک متولد 8 شهریور 1347 در تهران، خواننده است فارغ التحصیل رشته مهندسی طراحی صنعتی از بورسیه دانشگاه انقلاب اسلامی لویزان است، سال ها در بخش مهندسی قطعات پرواز صنایع هوایی کار کرده است ده سال در بخش مهندسی قطعات پرواز صنایع هواپیمایی کار کرده است.

خوانندگی و به طور کلی هنر یک شوق درونی است و ربطی به رشته تحصیلی ندارد حسی است که از کودکی با آدم همراه می‌ شود و اگر عطش نسبت به آن زیاد باشد آدم را به سمت خود می‌ کشاند برای من هم همین گونه بود، البته رشته‌ ای که در آن تحصیل کردم یعنی طراحی صنعتی یک رشته تقریبا هنری بود اما خب خوانندگی یک حس بود.

شروع با ارکست سمفونیک
اولین کارش را با ارکست سمفونیک با آقای امیر بکان و رهبری ناصر مرتضی پور شروع کرده است او مدتی نیز در تئاتر کار کرده است می گوید تنها علاقه برای ورود به خوانندگی کافی نیست و باید پتانسل درونی خود را محک بزنید سپس با فطرت درون و علاقه بیرونی ادغام کنید و یک اثری بوجود بیاورید که اثری روی مخاطب ایجاد کن .با خواندن تیتراژ سریال زیر آسمان شهر به شهرت رسید

برنامه‌های تلویزیونی
وی بارها به عنوان خواننده در برنامه‌ های تلویزیونی صدا و سیما نظیر روز از نو، عشق من ایران من، سفر بخیر، مثلث، ساعت ۲۵ و … حاضر شده است و به نوعی از این حیث رکوردار محسوب می‌ شود.

زندگی ایده ال
زندگی ایده‌ آلم را فقط براساس مادیات نچیده‌ ام هرچند كمك می‌ كند به ایده‌ آلم، اما به‌ خاطرش دروغ نگفتم، به خاطر پیدا كردن زندگی ایده‌ آلم دزدی نكردم، تهمت نزدم، چون برای خودم اعتقاداتی دارم و اعتقاداتم را قوی كردم شاید می‌ توانستم از موقعیتم استفاده كنم اما این كار را نكردم چون هدفم چیز دیگری بود بعضی اوقات دوستان پشت سرم حرف‌ هایی می‌ زنند، اما من می‌ خندم، من می‌ گویم خودشان را دارند مجازات می‌ كنند زودتر از موعد مقرر.


لطفا رای دهید !
(8 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود