Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1401 Calendar Download

بیوگرافی مریم سلطانی

بیوگرافی مریم سلطانی

نام اصلی : مریم سلطانی Maryam Soltani
تاریخ تولد : 23 بهمن 1353
محل تولد : تهران
حرفه : بازیگر .آرایشگر
سالهای فعالیت : 1379 تاکنون
تحصیلات : ؟؟

بیوگرافی مریم سلطانی

زندگینامه

مریم سلطانی متولد بهمن ماه سال 53 در شهر تهران می باشد. او فارغ التحصیل رشته مدیریت است. او بازیگری را با حضور در کلاس های آقای حمید سمندریان آغاز کرد و در همان زمان برای بازی در فیلم سینمایی انتظار معرفی شد. سپس فعالیت خود را در تلویزیون و با بازی در سریال کلانتر آغاز کرد. او در یکی از سریال های پر بیننده یعنی سه در چهار با کارگردانی مجید صالحی به ایفای نقش پرداخت و بیشتر برای مخاطبان شناخته شد.

بیوگرافی مریم سلطانی

هم اکنون او چند سالی است که از دنیای بازیگری دور شده است و مشغول مدیریت سالن زیبایی شیمر می باشد. او در این کار بسیار پر مشغله است و تا کنون سه شعبه از آن را افتتاح کرده است.

بیوگرافی مریم سلطانی

شروع فعالیت هنری مریم سلطانی

مریم سلطانی بازیگری را با حضور در کلاس های بازیگری استاد حمید سمندریان آغاز می کند. او بلافاصله در سال 1379 موفق می شود برای بازی در اولین فیلم سینمایی معرفی شود و به این ترتیب اولین تجربه خود را در بازیگری کسب کند.

بیوگرافی مریم سلطانی

او در سال 1382 با بازی در سریال کلانتر وارد تلویزیون می شود و با همین سریال به شهرت می رسد. بعد ها در مجموعه ها و سریال هایی همچون "جوان امروز" (1391)، سریال سه در چهار ، سریال با خانمان در نقش ماهرخ و ... به فعالیت خود ادامه می دهد.

بیوگرافی مریم سلطانی

او در سال 93 در سریال دولت مخفی بازی می کند و بعد از آن به مدت حدود شش سال با بازیگری در تلویزیون خداحافظی می کند و مجددا در سال 99 کار بازیگری خود را از سر می گیرد و این بار در سریال با خانمان در نقش ماهرخ جلوی دوربین ظاهر می شود. سریال با خانمان هر شب از شبکه سه سیما پخش می شد.

بیوگرافی مریم سلطانی
مریم سلطانی مدیریت سالن زیبایی

او چند سالی است که پس از وقفه در بازیگری مدیریت سالن زیبایی شیمر را بر عهده دارد و تا کنون موفق شده است سه شعبه از آن را افتتاح کند. جالب است بدانید که با اینکه او آرایشگر و مدیر چنین سالنی است خودش طرفدار سادگی است و آرایش ها و چهره های مدل های چهره آرایی عجیب و غریب برای او جذابیتی ندارد.

بیوگرافی مریم سلطانی

او از درآمد سالن زیبایی راضی است ولی می گوید که دردسر های خودش را نیز دارد اما مزیت آن نسبت به بازیگری این است که شب ها می تواند استراحت کند و مجبور نیست برای پروژه ای به شهرستان ها سفر کند.

بیوگرافی مریم سلطانی

سالن زیبایی او در یک مکان لوکس در تهران است و بسیاری از بازیگران مانند ستاره اسکندری، الناز حبیبی، گلاره عباسی، بهنوش بختیاری، لیلا اوتادی، بهاره رهنما، پریزاد ایزد یار، مهناز افشار و ... به سالن او مراجعه می کنند و از این بابت او احساس دلتنگی و دوری از دنیای بازیگری نمی کند.

بیوگرافی مریم سلطانی

فعالیت های مورد علاقه مریم سلطانی

او در ورزش های شنا و بدن سازی فعالیت دارد و این ورزش ها را به صورت حرفه ای دنبال می کند. او همچنین به نواختن پیانو نیز علاقمند است و می گوید موسیقی نیز باید جزء زندگی یک هنرمند باشد.

بیوگرافی مریم سلطانی
فاصله گرفتن مریم سلطانی از بازیگری و تغییرات

او به مدت شش سال از بازیگری فاصله می گیرد و فعالیت خود را در زمینه آرایشگری شروع می کند که به گفته خودش چنین کارهایی خدماتی نیازمند حضور هر روزه در محل کار می باشد و همین امر باعث شد که از دنیای بازیگری فاصله بگیرد. اما او می گوید که خوشبختانه دوستان بازیگر او به دیدن او می آیند و او از این بابت احساس دلتنگی نمی کند و احساس دوری از بازیگری نمی کند و می گوید بعد از مدتی قرار است بازی کند چون پیشنهاد کاری زیادی دریافت کرده است.

بیوگرافی مریم سلطانی

او بعد از فاصله گرفتن با بازیگری و شروع فعالیت خود در آرایشگری از نظر ظاهری تغییر کرده و علت این امر را رعایت نکردن رژیم مناسب و عدم فعالیت ورزشی به علت پر مشغله بودن می داند و می گوید اگر قرار باشد که آن مریم سلطانی که شما در سریال ها می دیدید باشم باید یک همت عالی داشته باشم که 6 صبح از خواب بیدار شوم و ورزش کنم و بعد سر کار بروم.

بیوگرافی مریم سلطانی
دریافت پیشنهاد های کاری مریم سلطانی

او در هنگام فعالیت در سالن زیبایی چند پیشنهاد کاری برای بازیگری دریافت می کند اما به علت مشغله زیاد و شعبه هایی که باید مدیریت می کرد این پیشنهاد ها را رد می کند و می گوید اگر سه شعبه نداشت شاید می توانست برای بازیگری وقت بگذارد.

بیوگرافی مریم سلطانی
انتقاد مریم سلطانی از پارتی بازی برخی مدیران شبکه

مریم سلطانی یکی از دلایل فاصله گرفتن از بازیگری را پارتی بازی برخی از مدیران شبکه عنوان می کند. او از شخص خاصی اسم نمی برد اما می گوید برخی از مدیران با یک بازیگر خاص ارتباط خانوادگی دارند و گاهی همسر و فرزند آنها با سلیقه شخصی خود از آنها درخواست می کنند که فلان بازیگر را برای بازی دعوت کنند. به همین دلیل نیز من کمی احساس خطر کردم چون دوست نداشتم منتظر بمانم که آیا با من تماس می گیرند یا نه.

بیوگرافی مریم سلطانی

او با انتقاد از یکی از مدیران شبکه می گوید که ایشان هر جا اسم من بود اسمم را خط می زد. مریم سلطانی می گوید که به بازیگری بسیار علاقه دارد و زمانی که بازیگری می کرد تمام وقتش پر بود و دائم سرکار بود به طوری که تعداد روزهای بیکاری او شاید یک هفته هم نمی شد.

بیوگرافی مریم سلطانی
خاطره مریم سلطانی از سریال سه در چهار

سریال سه در چهار یک سریال پر از بازیگران محبوب بود به طوری که مریم سلطانی می گوید خاطره گفتن از چنین سریالی کار دشواری است. او می گوید که در این سریال با خانم شهره لرستانی هر روز کمی باهم درد دل می کردند و در همه سکانس ها باهم بودند.

بیوگرافی مریم سلطانی

آقای مجید صالحی کارگردان این سریال نیز پر از انرژی بودند و خودشان نیز به خوبی درخشیدند. بیشتر مخاطبان ایشان را با بازی در این سریال می شناسند و هر وقت که حتی در رابطه با سالن زیبایی عکسی می گذارد همه پیام می دهند و از سه در چهار حرف می زنند.

بیوگرافی مریم سلطانی


لطفا رای دهید !
   
+20

telegram share

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود