Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1401 Calendar Download

بیوگرافی آرمان درویش

بیوگرافی آرمان درویش

نام اصلی : آرمان درویش Arman Darvish
تاریخ تولد : 29 مرداد 1366
محل تولد : الشتر .لرستان
حرفه : بازیگر .نویسنده
سالهای فعالیت : 1394 تاکنون

بیوگرافی آرمان درویش

آرمان درویش متولد 29 مرداد 1366 در لرستان ، بازیگر سینما و تلویزیون است. دانشجوی لیسانس رشته کارگردانی از دانشگاه سوره می باشد که توسط شهاب حسینی کشف شد و جایزه بهترین بازیگر جشنواره تامیل نروژ را هم دارد.

بیوگرافی آرمان درویش

آرمان درویش متولد شهر اّلشتر لرستان می باشد که در ملایر بزرگ شد و زمان دانشجویی به تهران مهاجرت کرد و تنها دو هفته کلاس بازیگری امین تارخ رفته است. آرمان که یکی از دوستان صمیمی شهاب حسینی بود اولین بار در سال 1394 بعد از عدم حضور بازیگر نقش اول فیلم چهارشنبه با معرفی شهاب جلوی دوربین رفت. او در حالی نقش اول را برعهده داشت که شهاب حسینی بعنوان نقش مکمل کنارش حضور داشت و نسیم ادبی و هستی مهدوی فر هم بازیگر این فیلم بودند.

بیوگرافی آرمان درویش

درخشش

با فیلم «خورشید نیمه شب» فعالیت اش را ادامه داد تا اینکه سال 1395 با فیلم «کمدی انسانی» کنار هومن سیدی و نیکی کریمی بسیار درخشید. او برای بازی در این فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره تامیل نروژ را بدست آورد.

بیوگرافی آرمان درویش

به دنبال کارگردانی

همه می دانیم فضای سینمای ما باز نیست و براحتی نمی توانید وارد شوید و کار کنید اما من برای اینکه بتوانم فیلم بلندم را بسازم باید راه می افتادم.هرگز خودم را با بازی کردن محک نمی زنم و برایم بازی مهم نیست. اگر شرایط فراهم شود شاید هر چند سال یکبار بازی کنم ، نگاهم اینست که بتوانم فیلم بسازم و در کنار آن اگر نقشی باشد که دوست داشته باشم می پذیرم. صادقانه بگویم که علاقه زیادی به بازیگری ندارم و صرفاً بازی می‌ کنم تا فضا باز شود.

بیوگرافی آرمان درویش
اهل برنامه ریزی نیستم

من به هیچ عنوان اهل برنامه ریزی نیستم ، من نمی دونم شاید بقیه یک نکته هدفی داشتند و تلاش کردند به آن نقطه برسند. اما بنده حقیر هیچوقت هیچ اراده ای برای زندگی خودم نداشتم یعنی همیشه خدا یک مسیری برای من معین کرده و گوش من را کشیده و برده آن سمت …

بیوگرافی آرمان درویش
رابطه من و خدا

رابطه من با خدا و زندگی مثل چتربازی است که از هواپیما می پره و لذت می برد چرا که می داند چتری او را نگه خواهد داشت و آن چتر برای من خداست.

بیوگرافی آرمان درویش

بکارت بازی

دوستانی که من را می شناسند می دانند که من هیچ وقت فیلمنامه را تمرین نمی کنم. بارها و بارها فیلمنامه را می خوانم برای اینکه فهم درستی پیدا کنم اما هیچوت تمرین نمی کنم که بعدا بخواهم آنرا اجرا کنم زیرا بکارت بازی از بین می رود.

بیوگرافی آرمان درویش

نامزدی تا جدایی

آرمان درویش چند سال پیش با خانم یاس سنجری دختر ژاله صامتی (بازیگر) نامزده کرده اما گویا این رابطه به جدایی ختم شد.

بیوگرافی آرمان درویش
در ملکه گدایان

آرمان درویشی (بازیگر) در زمستان 99 با سریال شبکه خانگی ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده در نقش البرز (فرهاد) نگاه ها را به سمت خود جلب کرد. در این مجموعه باران کوثری ، پانته آ بهرام ، محمدرضا غفاری و الهام کردا حضور دارند.

بیوگرافی آرمان درویش

دو رشته نیمه کاره

من کارگردانی خواندم و یک تایمی هم ادبیات نمایشی در دانشگاه سوره می خوانم ولی هیچ کدام را به انتها نرسانم ، در هر رشته سه سال دانشگاه رفتم. مدت ها گذشت تا بواسطه دکتر کریمی با شهاب جان آشنا شدم و ایشان گفتند تو باید بازی کنی …

بیوگرافی آرمان درویش

بازیگران اثرگذار روی من

تو سینمای ایران بازی چند نفر روی من بیشترین تاثیر داشت یکی خدا بیامرز خسرو شکیبایی ، دوم بازی شهاب حسینی بسیار روی من اثر ذار بود .از خانم ها هم بازی فریماه فرجامی در فیلم سرب و خانم بیتا فرهی در فیلم هامون و بانو را خیلی دوست داشتم.

بیوگرافی آرمان درویش


فیلم‌شناسی
1398     موافقت اصولی
1398     پسرکشی
1397     سودابه
1397     یلدا
1396     بازی‌های مردانه
1396     مقیمان ناکجا
1396     لایه‌های دروغ
1395     کمدی انسانی
1395     پشت دیوار سکوت
1395     لابی
1394     خورشید نیمه شب
1394     چهارشنبه

نمایش خانگی
1400    ملکه گدایان


لطفا رای دهید !
   
+18

telegram share

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود