لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار

دانلود نرم افزار اوقات شرعی برای کامپیوتر

دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار برای کامپیوتر Negarapp v2.01 یک نرم افزار کاربردی و مفید که اوقات شرعی کلیه استان ها و بیش از 365 شهر را محاسبه می کند. از امکانات جالب این نرم افزار قابلیت پخش قرائت قرآن و دعا ، قبل و بعد از اذان می باشد قابلیتی که در هیچ کدام نرم افزار های مشابه وجود ندارد. بیش از 15 فایل صوتی اذان و قرائت قرآن نیز در نرم افزار گنجانده شده که کاملا با یکدیگر هماهنگ است یعنی بلافاصله پس از پایان قرائت قرآن ، فایل اذان پخش می گردد. لازم به ذکر است که در صورت تمایل می توانید فایل های دلخواه خود را جایگزین فایل های پیش فرض کنید.


زایمان زودرس و اسم فرزند جدید کیم کارداشیان + عکس

زایمان زودرس و اسم فرزند جدید کیم کارداشیان

طبق پیش بینی های قبلی قرار بود زایمان دوم کیم کارداشیان در کریسمس باشد که به دلیل دیابت بارداری شدید کیم کارداشیان تولد پسرش 3 هفته زودتر انجام شد..

کیم کارداشیان فرزند دومش را به دنیا آورد. اینبار نوزاد پسر است.طبق اخبار منتشر شده در صفحات شخصی وابستگان کیم کارداشیان نوشته شده :”کیم کارداشیان وست و همسرش کانی وست صبح امروز به پسرشان برایبه دنیا آمدنش خوش آمد گفتند.” .زوج هالیوودی مشهور بالاخره از اسم فرزند جدیدشان رونمایی کردند . کیم کارداشیان و کانیه وست بالاخره با انتشار عکس زیر نام پسر خود را اعلام کردند: «سِینت وست».

 

کیم کارداشیان با انتشار عکسی در صفحه شخصی اش از رفتن به سمت بیمارستان برای زایمان دومش خبر داد و ساعاتی بعد خبر به دنیا آمدن فرزند دوم کیم کارداشیان توسط خواهرانش در شبکات اجتماعی منتشر شد. پسر کیم کارداشیان به دنیا آمد.

او در وب سایت خود نوشت: «من واقعا از زایمانم می ترسم اما تمام تلاشم را می کنم که از استرس به دور باشم.»کیم کارداشیان که دچار بیماری پره اکلامپسی (از عوارض دوران بارداری و یک اختلال چند ارگانی و یکی از علت های مهم مرگ و میر مادران باردار است ) است در این مورد گفت : ” من از زایمان می ترسم و می دانم که استرس مشکل من را حادتر می کند”

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود