لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار

دانلود نرم افزار اوقات شرعی برای کامپیوتر

دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار برای کامپیوتر Negarapp v2.01 یک نرم افزار کاربردی و مفید که اوقات شرعی کلیه استان ها و بیش از 365 شهر را محاسبه می کند. از امکانات جالب این نرم افزار قابلیت پخش قرائت قرآن و دعا ، قبل و بعد از اذان می باشد قابلیتی که در هیچ کدام نرم افزار های مشابه وجود ندارد. بیش از 15 فایل صوتی اذان و قرائت قرآن نیز در نرم افزار گنجانده شده که کاملا با یکدیگر هماهنگ است یعنی بلافاصله پس از پایان قرائت قرآن ، فایل اذان پخش می گردد. لازم به ذکر است که در صورت تمایل می توانید فایل های دلخواه خود را جایگزین فایل های پیش فرض کنید.


جذاب ترین زنان هالیوودی به انتخاب شما + عکس

جذاب ترین زنان هالیوودی به انتخاب شما + عکس

یک سایت تفریحی و سرگرمی اقدام به برگزاری یک نظرسنجی کرد که طی آن زنان زیبای هالیوودی معرفی شدند.در این میان هالی بری ، کاترنی زتا جونز و آنجلینا جولی مقامهای برتر را کسب کردند.
بنابر گزارشات این سایت اسامی زیباترین ها طی سالیان تغییر میکند اما بعضی نامها در گذر سالها همچنان در این لیست پا برجا مانده است و جزء برترینها هستند.انتخاب از میان این چهره ها کار سختی است اما نفرات برگزیده این سایت علیرغم سن بالای 35 سال همچنان زیبایی ظاهری را حفظ کرده  و سالهاست جز زیباترین ها هستند.

جذاب ترین زنان هالیوودی به انتخاب شما + عکس

 

جذاب ترین زنان هالیوودی به انتخاب شما + عکس

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود