لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : نرم افزار گرافیکی محاسبه وزن ایده آل

نرم افزار محاسبه وزن ایده آل عنوان برنامه : محاسبه گرافیکی شاخصه توده بدن BMI
قیمت : 1,000 تومان
نوع فایل : فایل اجرایی

در این مطلب یک برنامه فارسی و گرافیکی رو برای شما عزیزان آمده کردیم با نام BMI Calculator یک برنامه ساده و زیبا برای محاسبه وزن ایده آل بر اساس پارامترهای قد ، وزن و جنسیت . در واقع شما با استفاده از این برنامه می توانید میزان دقیق اضافه وزن و یا کمبود وزن خود مطلع شوید.فصل هفتم سریال The Walking Dead تایید شد

شبکه‌ی تلویزیونی AMC ساخت فصل هفتم سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) را تایید کرده است. بر اساس گزارشی که وب‌سایت Entertainment Weekly منتشر کرده است، فصل هفتم از سریال مردگان متحرک» قرار است در اکتبر سال ۲۰۱۶ (مهر سال آینده) پخش شود.

با توجه به محبوبیت بالای سریال مردگان متحرک، خبر تایید ساخت فصل هفتم آن موضوعی کاملا طبیعی به نظر می‌رسد. مدیر شبکه‌ی AMC هم به این موضوع اذعان دارد. «چارلی کولیر» در کنار اعلام خبر ساخت فصل هفتم گفته است: “ما از این که چنین مجموعه‌هایی را برای طرفداران‌مان می‌سازیم خوشحال هستیم. از وجود استعدادهایی مثل «رابرت کرکمن»، «اسکات گیمپل» (تهیه‌کننده‌های سریال) و کسانی که برای ساخت این مجموعه‌ها با آن‌ها همکاری می‌کنیم خوشحال هستیم. در نتیجه، مردگان متحرک بیشتری خواهیم ساخت.”

سریال «مردگان متحرک» در سال ۲۰۱۰ میلادی برای اولین بار پخش شد. فصل اول این سریال که تنها شش قسمت داشت توانست مخاطبان و بیننده‌های زیادی را جذاب کند. مخاطبان این سریال هم فصل پس از فصل بیشتر شده است.

فصل هفتم سریال The Walking Dead تایید شد

وب‌سایت Entertainment Weekly می‌گوید که سریال مردگان متحرک مخاطبانی در محدوده‌ی سنی ۱۸ تا ۴۹ سال دارد و هر هفته ۱۵ تا ۱۸ میلیون بیننده را جذب می‌کند.
فصل ششم سریال مردگان متحرک در حال حاضر از شبکه‌ی AMC پخش می‌شود. قسمت چهارم این فصل قرار است امروز پخش شود.

 

منبع: Digital Trends

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود