لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : قالب بسیار زیبا هنرمند 2017

قالب فوق العاده زیبا 2017 عنوان برنامه : قالب بسیار زیبا هنرمند 2017
قیمت : 22,000 تومان
نوع فایل : سورس قالب

دراین مطلب قالب بسیار زیبا و فوق العاده رو برای شما عزیزان آماده کردیم ، که در هیچ سایتی تاکنون منتشر نشده است. افکت های جذاب با تکنولوژی Bootstrap و کتابخانه های جی کوئری زیبایی خاصی را به این قالب بخشیده است. این قالب بیشتر مناسب صفحات معرفی هنرمندان ، صفحات شخصی ، صفحات معرفی یک محصول خاص مانند بازی ، ترانه ، برنامه می باشد. تصاویر بکار برده شده در این قالب (احسان خواجه امیری) تنها جهت معرفی قالب می باشد . لذا این هنرمند اینگونه صفحه ای با طرح قالب ما ندارد. دمو و توضیحات بیشتر را در ادامه مطلب دنبال کنید...بازیگران در تعطیلات نوروز به کجا سفر می کنند؟

بازیگران در تعطیلات نوروز
همه ما برای گذراندن اوقات فراغت خود در نوروز برنامه هایی داریم و برای رفتن به سفر، ماه ها قبل از عید برنامه سفر را می چینیم چرا که بهترین زمان برای سفر همین تعطیلات نوروزی هستند که ما ایرانی ها از آن بهره میبریم؛ هنرمندان هم از این حیث مستثنی نیستند.در این گزارش نگاهی به مسافرت بازیگران در تعطیلات نوروز می اندازیم. اگر دوست دارید بدانید بازیگر مورد علاقه تان در ایام نوروز به چه نوع مناطقی سفر میکنند با ما همراه باشید.


شهاب حسینی: جنگلدوستی به لواسانم کشاند!
من عاشق جنگلم. درخت و سرسبزی را دوست دارم و به همین خاطر لواسان را برای زندگی انتخاب کردم که چشمم درخت ببیند. البته آسمان کویر هم یک چیز دیگر است. فکر می کنم اگر طراوت، زندگی و سرسبزی می خواهید، جنگل، اگر وسعت و بی انتهایی می خواهید، دریا و اگر عظمت و آفرینش می خواهید، کویر گزینه های مناسبی هستند.

بازیگران در تعطیلات نوروز به کجا سفر می کنند؟

نیکی کریمی؛ کویر و دریا، به خاطر افق
کویر.البته دریا را هم خیلی دوست دارم ولی جنگل آخرین انتخابم است. من از افق خوشم می آید و به دلیل اینکه کویر و دریا هر دو افق دارند، آنها را دوست دارم. اما نفسم در جنگل می گیرد.

هانیه توسلی؛ خلیج فارس به خاطر فیروزهایاش
کویر که نه، اما جنگل مطمئنا انتخابم خواهد بود. دریا هم اگر خلیج فارس باشد دوست دارم، به دلیل رنگ فیروزه ای عجیبی که دارد.

محسن تنابنده و کلیشه شمال
نوروز در ایران یک بخش کلیشه ای دارد به نام شمال و با تمام اینکه کلیشه است و بسیار شلوغ است ولی من همچنان شمال را به هر جای دیگری ترجیح می دهم و دوست دارم به شمال سفر کنم.

امیرحسین رستمی
هر سه را دوست دارم ببینم چون هر کدام جذابیت های خاص خودش را دارد. اما اگر تنها بتوانم یک گزینه را در نظر بگیرم دریا را انتخاب می کنم چون همیشه دیدن دریا آرامش زیادی به من می دهد. مضاف بر اینکه دوست ندارم وقتی هوا خیلی سرد است کنار دریا باشم، هوای گرم را ترجیح می دهم.

 بازیگران در تعطیلات نوروز ، مسافرت بازیگران در تعطیلات نوروز

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود