لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

بازیگران در تعطیلات نوروز به کجا سفر می کنند؟

بازیگران در تعطیلات نوروز
همه ما برای گذراندن اوقات فراغت خود در نوروز برنامه هایی داریم و برای رفتن به سفر، ماه ها قبل از عید برنامه سفر را می چینیم چرا که بهترین زمان برای سفر همین تعطیلات نوروزی هستند که ما ایرانی ها از آن بهره میبریم؛ هنرمندان هم از این حیث مستثنی نیستند.در این گزارش نگاهی به مسافرت بازیگران در تعطیلات نوروز می اندازیم. اگر دوست دارید بدانید بازیگر مورد علاقه تان در ایام نوروز به چه نوع مناطقی سفر میکنند با ما همراه باشید.


شهاب حسینی: جنگلدوستی به لواسانم کشاند!
من عاشق جنگلم. درخت و سرسبزی را دوست دارم و به همین خاطر لواسان را برای زندگی انتخاب کردم که چشمم درخت ببیند. البته آسمان کویر هم یک چیز دیگر است. فکر می کنم اگر طراوت، زندگی و سرسبزی می خواهید، جنگل، اگر وسعت و بی انتهایی می خواهید، دریا و اگر عظمت و آفرینش می خواهید، کویر گزینه های مناسبی هستند.

بازیگران در تعطیلات نوروز به کجا سفر می کنند؟

نیکی کریمی؛ کویر و دریا، به خاطر افق
کویر.البته دریا را هم خیلی دوست دارم ولی جنگل آخرین انتخابم است. من از افق خوشم می آید و به دلیل اینکه کویر و دریا هر دو افق دارند، آنها را دوست دارم. اما نفسم در جنگل می گیرد.

هانیه توسلی؛ خلیج فارس به خاطر فیروزهایاش
کویر که نه، اما جنگل مطمئنا انتخابم خواهد بود. دریا هم اگر خلیج فارس باشد دوست دارم، به دلیل رنگ فیروزه ای عجیبی که دارد.

محسن تنابنده و کلیشه شمال
نوروز در ایران یک بخش کلیشه ای دارد به نام شمال و با تمام اینکه کلیشه است و بسیار شلوغ است ولی من همچنان شمال را به هر جای دیگری ترجیح می دهم و دوست دارم به شمال سفر کنم.

امیرحسین رستمی
هر سه را دوست دارم ببینم چون هر کدام جذابیت های خاص خودش را دارد. اما اگر تنها بتوانم یک گزینه را در نظر بگیرم دریا را انتخاب می کنم چون همیشه دیدن دریا آرامش زیادی به من می دهد. مضاف بر اینکه دوست ندارم وقتی هوا خیلی سرد است کنار دریا باشم، هوای گرم را ترجیح می دهم.

 بازیگران در تعطیلات نوروز ، مسافرت بازیگران در تعطیلات نوروز


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود