لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

کامبیز دیرباز چرا از اینستاگرام رفت؟ + عکس

علت خداحافظی کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز در تازه ترین اینستاپست خود از علت خداحافظی اش از اینستاگرام سخن گفت.کامبیز دیرباز هم مثل برخی دیگر از افراد سرشناس مجبور به بستن صفحه اینستاگرام خود شد.با سر زدن به صفحه اینستاگرامی کامبیز دیر باز با این پیام در قسمت بیوگرافی وی مواجه میشویم؛ «با سپاس از شما عزیزانی که فرهنگ ایران زمین را سربلند نگه داشتید و به نشانه اعتراض به افرادی که حرمت شما را نادیده گرفتند، این صفحه فعلا سفید خواهد ماند.» وی پس از توهین هایی که برخی کاربران پس از حضورش در برنامه تلویزیونی به وی کردند، این نوشته را قرار داد و پست های خود را حذف کرد.

دیرباز چندی پیش در مصاحبه با جام جم اظهار داشت :
فکر می کردم اینستاگرام یک پل ارتباطی است. پس از فراگیر شدن اینستاگرام، به نظر می رسید هر فرد یک مجله اختصاصی به سردبیری خود دارد و مطالب مورد علاقه اش را در آن نشر می دهد. از این زاویه نگاه می کردم که افراد می توانند براحتی و به شکل مستقیم نظرات شان را بنویسند و دیگران از آن مطلع شوند. باید فرهنگ استفاده از چنین شبکه هایی وجود داشته باشد. وقتی افرادی فرهنگ استفاده از یک ابزار را ندارند (نمی دانم نام شان را چه می توان گذاشت) براحتی هرچه از دهان شان بیرون می آید، نثار دیگران می کنند. نه این که تحمل چنین رفتارهایی را نداشته باشم بلکه اصلا معنی ندارد که شرایط و بستری مهیا کنم تا فردی اجازه این قبیل رفتارها را داشته باشد؛ بنابراین به محض نوشته شدن نظرات نامناسب، صفحه ام را غیرفعال کردم.

اگر احساس کنم بستر فراهم است و این فرهنگ جاافتاده که دو طرف محترمانه و مودبانه با یکدیگر برخورد کنند، باز می گردم. کاملا محترمانه با مخاطبم صحبت می کردم و همین انتظار را از آنها داشتم، همانند رفتار در زندگی عادی که در صورت بی احترامی فردی یا با او قطع رابطه یا سعی به ارشادش می کنیم. از آنجا که توانایی ارشاد تعداد زیادی از افراد را نداشتم، ترجیح دادم این پل ارتباطی را قطع کنم، اما اگر فرهنگ استفاده از این شبکه جا بیفتد و بسترش فراهم شود، دوباره شروع به کار خواهم کرد.


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود