لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : دیکشنری لانگمن 6 برای BlueDict

دانلود دیکشنری آفلاین لانگمن 6 عنوان برنامه : دیکشنری لانگمن 6 برای BlueDict
قیمت : 2900 تومان
نوع فایل : فایل mmd و mdx برای BlueDict

دانلود مجموعه کامل دیکشنری لانگمن 6 اندروید به همراه کلیه فایل های صوتی در این مطلب ویرایش جدید دیکشنری قدرتمند و کامل لانگمن Longman Dictionary of Contemporary English, 6th به صوت کامل به همراه فایل های صوتی را آماده کردیم که می توانید به آن را به آرشیو دیکشنری های برنامه محبوب BlueDict خود اضافه کنید. [اگر هنوز با دیکشنری BlueDict آشنا نیستید اینجا کلیک کنید...]

 این دیکشنری به همراه کلیه فایل های صوتی با قابلیت تلفظ کلیه لغات و مثال ها با لهجه های آمریکایی و بریتانیایی است.
Longman Dictionary of Contemporary English 6th Edition

بازگشت هدیه تهرانی به سینما با فیلم یک روز دیگر + تصاویر

اکران فیلم یک روز دیگر با بازی هدیه تهرانی

هدیه تهرانی با فیلم یک روز دیگر به کارگردانی حسن فتحی پس از چهار سال به سینما بازگشت.یک روز دیگر عنوان فیلم سینمایی حسن فتحی است که با بازی هدیه تهرانی پس از چهار سال به اکران عید فطر رسید.
جلال شمسیان تهیه کننده این فیلم در گفت وگویی اعلام کرد: بعد از حضور فیلم در جشنواره فیلم فجر سال 91 ، متاسفانه شرایط موجود و بی مهری های بوجود آمده باعث دور شدن فیلم از اکران شد و سعی کردیم در شرایط بهتری فیلم را اکران کنیم.

بازگشت هدیه تهرانی به سینما با فیلم یک روز دیگر + تصاویر

هدیه تهرانی در فیلم سینمایی یک روز دیگر

وی ادامه داد: به نظر می آید شرایط اکران فیلم فراهم آمده و تلاش می کنیم «یک روز دیگر» در اکران عید فطر به روی پرده رود، اخیرا دوبله فیلم به مدیریت سعید مظفری انجام شده و کارهای نهایی آماده سازی را برای اکران انجام می دهیم.

شمسیان «یک روز دیگر» را فیلمی در ژانر دینی فلسفی عنوان کرد و گفت: بهترین های سینمای ایران و بازیگرانی از ملیت های مختلف در این فیلم حضور دارند و برای اکران هم برنامه تبلیغاتی متفاوتی را تدارک دیده ایم.

بازگشت هدیه تهرانی به سینما با فیلم یک روز دیگر + تصاویر

فیلم سینمایی یک روز دیگر

فیلم سینمایی حسن فتحی که در دو قسمت آخر سریال شبکه نمایش خانگی «شهرزاد» تبلیغات آن پخش شد، داستان پولی است که از دست کودکی ایرانی ناخواسته گم می شود و در یک صبح تا شب در شهر پاریس به دست آدمهایی از نژاد و ملیتهای و مذاهب گوناگون دست به دست می شود.

هدیه تهرانی تنها بازیگر ایرانی این فیلم است و ژقمی بنس تر، ناتالی مات دافنی هاسکورد، لوئیس هین، اریک استن آکر، یانگ تام، می گوئل روییز، پاول باندی و الیاس صلاح بازیگران بین المللی این فیلم هستند.

بازگشت هدیه تهرانی به سینما با فیلم یک روز دیگر + تصاویر

 بازیگران فیلم سینمایی یک روز دیگر
بازگشت هدیه تهرانی به سینما با فیلم یک روز دیگر + تصاویر

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود